Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Lamp, Snijder 5524
Lamp, Snijder
Startprijs 3.500 EUR
Verkocht
Glas in lood raam 5528
Glas in lood raam

Resultaat:

400 EUR

Gallé vaasje 5500
Gallé vaasje
Startprijs 400 EUR
Karaffen set 5533
Karaffen set
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2 Delen glas 5573
2 Delen glas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5x Gekleurd glas 5565
5x Gekleurd glas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Boheemse coupes 5501
2 Boheemse coupes

Resultaat:

110 EUR

Glazen schaaltje 5540
Glazen schaaltje
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Dekseldoosje, Lalique 5542
Dekseldoosje, Lalique

Resultaat:

80 EUR

Galle stijl vaas 5536
Galle stijl vaas
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Glazen fles, 18e eeuw 5522
Glazen fles, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Glazen fles, 18e eeuw 5503
Glazen fles, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gegraveerde schaal, PIRKL 5512
Gegraveerde schaal, PIRKL

Resultaat:

70 EUR

3 Delen Boheems kristal 5549
3 Delen Boheems kristal
Startprijs 70 EUR
Duitse pronkkaraf 5506
Duitse pronkkaraf
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2 Opaline vazen 5574
2 Opaline vazen

Resultaat:

60 EUR

Vaas, Maastricht 5569
Vaas, Maastricht
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Glazen vazen, Malta 5548
2 Glazen vazen, Malta

Resultaat:

60 EUR

Murano clown 5543
Murano clown
Startprijs 60 EUR
Geslepen karaf 5531
Geslepen karaf
Startprijs 60 EUR
Karaf + 6 glazen 5516
Karaf + 6 glazen
Startprijs 60 EUR
2 Glazen voetschalen 5511
2 Glazen voetschalen
Startprijs 60 EUR
Vaas, Max Verboeket 5508
Vaas, Max Verboeket
Startprijs 60 EUR
Glazen bord 5584
Glazen bord
Startprijs 50 EUR