21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Boulle klok, 19e eeuw 3504
Boulle klok, 19e eeuw
Startprijs 6.000 EUR
Amsterdams staand horloge 3548
Amsterdams staand horloge
Startprijs 4.750 EUR
Pendule met adelaar 3541
Pendule met adelaar
Startprijs 2.100 EUR
Klokkenstel met figuren 3513
Klokkenstel met figuren
Startprijs 1.850 EUR
Jachtklok, Schwarzwald 3502
Jachtklok, Schwarzwald

2.000 EUR

Vuurvergulde zuilenpendule 3559
Vuurvergulde zuilenpendule
Startprijs 1.400 EUR
Boulle klok met console 3509
Boulle klok met console
Startprijs 1.400 EUR
Twentse staartklok 3500
Twentse staartklok

1.150 EUR

Tafelklok, 18e eeuw 3511
Tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Schwartzwald klok 3565
Schwartzwald klok
Startprijs 1.000 EUR
Pendule met putti 3562
Pendule met putti
Startprijs 1.000 EUR
Tafelklok, bronzen figuren 3512
Tafelklok, bronzen figuren
Startprijs 1.000 EUR
Boullle klokje 3624
Boullle klokje

900 EUR

Klok, dubbel face 3501
Klok, dubbel face
Startprijs 800 EUR
Vuurvergulde klok 3521
Vuurvergulde klok

650 EUR

Wit marmeren pendule 3505
Wit marmeren pendule
Startprijs 650 EUR
Engelse staande klok 3508
Engelse staande klok
Startprijs 600 EUR
Engelse staande klok 3507
Engelse staande klok

600 EUR

Staande hoekklok 3573
Staande hoekklok
Startprijs 500 EUR
Staande Westminster klok 3568
Staande Westminster klok
Startprijs 500 EUR
Pendule, edelman 3545
Pendule, edelman
Startprijs 500 EUR
Engelse staande klok 3532
Engelse staande klok
Startprijs 500 EUR
Haan comtoise 3581
Haan comtoise

450 EUR

Pendule met 2 putti 3514
Pendule met 2 putti
Startprijs 450 EUR