Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Boulle klok, 19e eeuw
Startprijs 6.000 EUR

Grote 18e eeuwse Boulle console pendule met schildpad "Brisset a Paris" met vuurvergulde bronzen applicaties. Wijzerplaat en uurwerk gesigneerd "Brisset a Paris". Halfuurslag. In goede originele staat...

3-Luik Jan te Wierik
Startprijs 6.000 EUR

Zeldzaam drieluik Jan te Wierik , acryl op paneel, fantasiefiguren 120x50cm. Cond.: G

Amsterdams staand horloge
Startprijs 4.750 EUR

Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van mahoniehout op eiken. Uurwerk met maanstand, secondenaanduiding, dagaanduiding en maandaanduiding. Kwartierslag op dubbele bel. Gesigneerd Jacob Tyse A...

3-Delige tafel display
Startprijs 4.250 EUR

Bijzonder driedelig zilveren tafelstuk ingelegd met spiegels, bestaande uit een ovaal middenstuk op vier acanthuspootjes met twee gecontourneerde aanzetstukken op pootjes. Geheel rondom versierd met g...

Lamp, Snijder
Startprijs 3.500 EUR

Prachtige grote glazen lamp, gesigneerd Schneider (Charles Schneider) ca. 1910. Jugendstil in paddenstoel vorm 68x23x26cm. Cond.: G

Barokstijl inktstel
Startprijs 3.500 EUR

Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U

Pronkschaal
Startprijs 3.250 EUR

Unieke grote rechthoekige zilveren pronkschaal. Rondom prachtig gedreven bloemmotieven met 4 cartouches. De opstaande rand is ajour uitgevoerd. Het geheel staat op vierhoekige poten en is aan de binne...

Tessier, arreslee
Startprijs 3.000 EUR

L.A. Tessier (Louis Adolphe) (1858-1915 Franse School), olieverf op linnen, verliefd paar op arreslede 70x55cm. Cond.: G

Ring RG schakel model
Startprijs 2.900 EUR

Prachtige Ring RG 750/000, schakelmodel met 102 diamanten. Brede ring met schakelmotief, bezet met 102 diamanten, totaal 1.43 crt. Breedte 21.8 mm ø 56 ca 21.2 gr

Beeld, lerende/slapende jongen
Startprijs 2.450 EUR

Groot bronzen beeld van een slapende jongen met viool, gesigneerd Tharl (Leon Tharel 1858 - 1902) 35x40x22cm. Cond.: G

Pendule met adelaar
Startprijs 2.100 EUR

Schitterende grote Franse pendule ca. 1850 vuurverguld (vergulding) brons met marmer. Voorstellend een engel met toorts, putti en stervende adelaar. bevat 8-daags gesigneerd Frans uurwerk met veerslin...

Kabinet
Startprijs 2.000 EUR

Prachtig 18e eeuws mahoniehouten fineer op eiken Louis Quinze kabinet ca. 1780. In goede staat met minimale beschadiging (woonkamer-klaar). Bevat antieke sloten en vuurverguld bronzen beslag. Geheel s...

Schilderij, "Gypsy"
Startprijs 2.000 EUR

Mohammed Aljasim (Irak), olieverf op linnen, danseres "Gypsy" 150x100cm. Cond.: G

Empire servies, zilver
Resultaat: 3.300 EUR

Bijzonder fraai groot zwaar zilveren Empire servies op rechthoekig tablet met handgrepen. Bestaande uit koffie- en theekan met scharnierend deksel, melkkan, suikerpot met deksel en roomkan. Grepen en ...

Groot bronzen beeld
Startprijs 1.950 EUR

Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.

Klokkenstel met figuren
Startprijs 1.850 EUR

Frans pendulestel ca. 1850 (brons verguld), tweekleurig met marmer. Kandelaren gesigneerd Leon Bureau. Bevat putti en bloemenkelken als kaarskandelaars. Pendule voorstellend een vrouw met putti, plaqu...

Koppel in kist, damast
Resultaat: 1.950 EUR

Koppel pistolen 19e eeuw met damasten loop en mahoniehout. Gegraveerd en met slaghoed-functie. geheel in mahoniehouten cassette met koperen kruithoorn, lopen gemerkt E.L.G. 8x41x26cm.

Mahonie kabinet
Startprijs 1.800 EUR

Hollands empire kabinet ca. 1820, mahoniefineer op eiken. Op de lijseen platte halve zuilen en koperen vergulde capitellen. het meubel is in goede staat (paar dunne krimpnaden, geen fineerschade) 220x...

Secretaire, schuine klep
Startprijs 1.800 EUR

Hollandse 18e eeuwse notenhout fineer op eiken secretaire met bandintarsia, recentelijk vakkundig gerestaureerd. In goede staat 107x94x54cm.

Empire kast
Startprijs 1.800 EUR

Noord Duitse mahoniehouten Louis Seize kast ca. 1780, uitneembaar met 2 lades. In uitstekende, recentelijk gerestaureerde staat 220x130x61cm.

Jachtklok, Schwarzwald
Resultaat: 2.000 EUR

Origineel groot Schwarzwald koekoek klokkenstel ca. 1870, zwaar uitgevoerd van hoge kwaliteit. Bevat snijwerk met vos, goudfazant met jongen en druivenranken. Tevens 2 kaarskandelaars met roofvogels (...

Schilderij, Pixis
Startprijs 1.800 EUR

Theodor Pixis ( 1831 - 1907), olieverf op linnen, vrouw met schoenmaker 30x38cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.750 EUR

Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G

Schilderij, G. de Laportille
Resultaat: 2.000 EUR

Gerard J. Portielje (1856 - 1929) en Kasparus Karssen (1810 - 1896), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 34x29cm. Cond.: G