Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring RG schakel model
Startprijs 2.900 EUR

Prachtige Ring RG 750/000, schakelmodel met 102 diamanten. Brede ring met schakelmotief, bezet met 102 diamanten, totaal 1.43 crt. Breedte 21.8 mm ø 56 ca 21.2 gr

Tennisarmband WG briljant
Startprijs 1.500 EUR

Tennisarmband WG 585/000 met briljanten. Strakke WG armband, breedte 3.4 mm met om en om briljant en princes geslepen diamanten, totaal 56 ca 2.00 crt. De stenen zijn gezet in halve ronde of vierkante...

Ring GG emaille amethist briljant
Startprijs 1.495 EUR

Ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht lila emaille. In het midden een markies geslepen Amethist ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG bollenrand, briljanten en 2 amethisten. In de brede band va...

Koningscollier GG
Resultaat: 1.200 EUR

Collier GG 750 /000, koningsschakel. Zwaar vierkant koningscollier, breedte 4 mm, met groot karabijnslot. Lengte 50 cm ca 67 gr.

Ring GG fantasie breed diamant
Startprijs 1.200 EUR

Brede ring GG 585/000 met 13 briljanten. Brede ring, 15 mm, met organische bewerking met 13 briljanten verdeeld over de ring, totaal ca 2,00 crt. ca 7.6 gr ø 54

Rijring WG 5 carree briljanten
Startprijs 1.200 EUR

Prachtige strakke ring WG 585/000 met carree geslepen diamanten. Strakke rijring met 5 carree geslepen diamanten totaal 1,90 crt, gezet in een railzetting. Breedte 5.4 mm, ca 7.4 gr ø 56

Armband WG briljanten
Startprijs 1.200 EUR

Armband WG 585/000 volledig bezet met baquette geslepen diamanten. Strakke armband, breedte 9.4 mm, met golfmotief. Per schakel zijn in 2 horizontale en 1 verticale lijn diverse baquette geslepen diam...

Choker diamant
Resultaat: 1.000 EUR

Choker GG 750/000 met diamant. Breed ovaal gourmetcollier, 6.4 mm, met in het midden en grote diamant, ø 6.1 mm, gezet in een grote ronde zetting met aan weerszijden bij de verbinding met het collier ...

Ring WG jade en briljant
Startprijs 1.000 EUR

Ring WG, 750/000, met smaragd en briljant. De ring is bezet met een emerald geslepen smaragd, 10,7x8,2mm, in het midden met daar omheen 2 rijen met 40 briljanten, ca 1 krt. ca 7,9 gr. ø 56

Armband GG met citrien
Startprijs 1.000 EUR

Sierlijk bewerkte slavenband GG 750/000 met citrienen. Opengewerkte slavenband, verlopend in grootte, 10-16,5 mm, met aan de bovenzijde 7 citrienen verlopend in grootte, 5.9x7.7 - 8.8x10.8mm. De armba...

Horloge GG met briljant
Startprijs 900 EUR

Horloge WG 750/000 met GG 585/000 band en Briljant. Zeer fijn dameshorloge WG, Certina, met om de lunette een rand met 16 briljanten, totaal ca 0.48 crt. De GG gevlochten band van het horloge is gema...

Figarocollier GG
Startprijs 850 EUR

Collier GG 585/000 met figaroschakel. Breed (heren) collier, ca 6 mm, met figaroschakel, 1 grote en 3 kleine schakels. Voorzien van stevige karabijnsluiting. Lengte 57 cm. ca 58 gr

Omega horloge, stalen band
Startprijs 850 EUR

Omega Seamaster horloge. Omega herenhorloge met blauwe plaat en stalen band. Seamaster Professional 300m. ø 42 mm. Lengte 21 cm

Armband GG met diamant
Startprijs 850 EUR

Slavenband GG 585/000 met ornament met diamant en granaat.. Brede slavenband, 12-15mm, met scharnier. In het midden van de armband zit een ovaal GG gematteerd ornament, 44x28mm, met in het midden een ...

Broche GG briljanten
Startprijs 790 EUR

Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...

Ring GG saffier briljant
Startprijs 575 EUR

Ring GG 750/000 met saffier en briljant. Brede sierlijke ring, 10.1 mm, met 4 rijen met carree geslepen saffieren in railzettingen en 4 stukken met ca 60 briljanten pave gezet. ø 55 ca 6.9 gr

Nefriet collier 5 rij
Resultaat: 650 EUR

Collier Nefriet, 5 rij met GG 585/000 antieke sluiting. Een collier met 5 rijen gefacetteerde Nefrietkralen, ø 6.3 mm, met antieke ronde 19e eeuwse sluiting,ø 36.4 mm. De sluiting is bewerkt met grein...

Ring WG briljant hoefijzer
Startprijs 550 EUR

Ring WG 585/000 met briljanten in hoefijzervorm. Ring met in het midden een dubbele hoefijzer bezet met briljanten. De buitenste ring bestaat uit 12 briljanten in 4 poots chatons gezet, met daar binne...

Gouden Omega horloge
Resultaat: 580 EUR

Zeer fraai Omega horloge GG 585/000. Mooi dameshorloge met vierhoekige langwerpige kast met vaste verlopende milanese band. Grootte uurwerk 19x21mm. Lengte 17 cm ca 45.2 gr

Granaat collier 5 rij
Startprijs 550 EUR

Granaatcollier met fraaie antieke GG sluiting met granaat. Collier bestaande uit 5 rijen granaatkralen, ø 5 mm, bevestigd aan een zeer fraaie GG sluiting, 19 e eeuw, met in het midden een grote granaa...

Collier lapis 3 rij
Startprijs 500 EUR

Collier van Lapis Lazuli met GG 585/000 striksluiting met 13 briljanten. Collier van 3 rij lapis lazuli kralen, ø 8 mm, met een jeansblauwe kleur bevestigd aan een sluiting in de vorm van een strik, 3...

Collier Amethist 5 rij
Startprijs 500 EUR

Collier van amethistkralen met antieke GG sluiting. Collier van 5 rijen Amethistkralen, ø 6.4 mm, bevestigd aan ovaal 19e eeuws GG sluiting met knopjes en greinen. ø 31x25 mm. Lengte 39 cm

Collier parel en granaat 4 rij
Startprijs 500 EUR

Collier parel met granaat met groot GG slot met granaat. Collier 4 rijen granaat, 3.5 mm, zoetwaterparel, 7 mm, om en om bevestigd aan een mooie ronde GG sluiting , ø 27.2 mm, met filigrain bewerkin...

Zilv. horloge, 18e eeuw
Startprijs 460 EUR

Zakhorloge en chatelaine zilver 835/000. Zakhorloge 18e eeuws, knol met snek, ø 58 mm, aan bijpassende chatelaine voorzien van 3 signetten. Chatelaine ca 46.25gr.