Frans Frionet bestek ca. 1900, bestaande uit 12 vorken en 12 lepels in rococo stijl (plated) 20e eeuw Cond.: G
Zilveren (835/000) natfruitschep met ronde ajourgezaagde bak en fraaie steel, bekroond door een zg. driemaster VOC schip, Nederlands gekeurd ca. 1900.
Kavel met 6 delen zilver: antiek tasbeugeltje, jaarletter K: 1869 en 4 servetbanden en een vingerdoekring 800-835/000 ca. 145gr. (samen) Cond.: U
Zilveren schenksierkurk voorzien van belastingteken V, 835/000 Cond.: U
Stel sierkurken met zilveren (835/000) doppen met dubbele parelrand
Twee delen zilver: 1x klein rond fotolijstje (ø4cm.) en 1x een Z2 835/000 gekeurde lepel met getordeerde steel en gekroond met een bal. Lepel is ca. 18gr., L.: 13cm. Cond.: U
Kristallen glaasje op zilveren (835/000) voet, Mr. W. Burger & Zn - Haarlem en 1x kristallen glas met florale graveringen van pauwen op zilveren (835/000) voet, Mr. M.A.M. v/d Bersselaar - Udenhout
Twee antieke Hollands zilveren tasbeugels (Één met extra binnenbeugel), jaarletter U: 1854, MT: Abraham Jans Westers - Nieuwe Pekela. Beiden 835/000, samen ca. 68gr. L.: 10cm. Cond.: G