Visbestek met zilveren heften ca. 1900, 835/000. Het lemmet en heften zijn prachtig bewerkt met bladmotief (heft van vork zit iets los) 25-29cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren suikerschep met gegraveerde steel en bak 835/000 grootkeur, MT: onduidelijk, jaarletter V: 1855, ca. 8gr. L.: 9,5cm. Cond.: U
Kavel divers plated 20e eeuw o.a: servetringen, taartschep, vorken, lepels, aansteker en brievenopener 5-21cm. Cond.: G
Notenkraker met zilveren handvaten in Empire stijl, 835/000 L.: 20cm. Cond.: U
Fraaie antieke Engelse zilveren (835/000) klontentang, geheel glad anno 1818
Twee zilveren (835/000) miniaturen: 1x staande beer en 1x fazant, Nederlands gekeurd