Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

9 Zilveren lepeltjes
Startprijs 30 EUR

Negen zilveren lepeltjes met getordeerde steel, bekroond met een kroontje, 800/000, ca. 80gr. L.: 11cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, muzikant
Resultaat: 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur straatmuzikant met buikorgel, jongen en centenbakje, Nederlands gekeurd

Viscouvert
Startprijs 30 EUR

Visbestek met zilveren heften ca. 1900, 835/000. Het lemmet en heften zijn prachtig bewerkt met bladmotief (heft van vork zit iets los) 25-29cm. Cond.: G

Zilveren miniatuur, koffiemolen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur koffiemolen met draaiende slinger en uitneembaar bakje. Florale afbeeldingen, Nederlands gekeurd

2 Asbakken
Startprijs 30 EUR

Twee asbakjes: 1x Hollands zilveren asbakje 835/000, MT: J.H.W. Visser Steenwijk en 1x glazen asbakje met zilveren rand Z2 gekeurd 835/000. Zilvergewicht ca. 27gr. ø7,5cm. Cond.: U

5 Zilveren lepels
Resultaat: 30 EUR

Vijf Hollands zilveren theelepels met parelrand ca. 1880, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 80gr. Cond.: U

Zilveren suikerschep
Startprijs 30 EUR

Antieke Hollands zilveren suikerschep met gegraveerde steel en bak 835/000 grootkeur, MT: onduidelijk, jaarletter V: 1855, ca. 8gr. L.: 9,5cm. Cond.: U

Kinderbeker
Startprijs 30 EUR

Zilveren kinderbeker met handgegraveerde bloemversiering 800/000, ca. 49gr. 7xø5cm. Cond.: U

Lot Pleet
Startprijs 30 EUR

Kavel divers plated 20e eeuw o.a: servetringen, taartschep, vorken, lepels, aansteker en brievenopener 5-21cm. Cond.: G

Suikerschep + theeduim
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren suikerschep met agathen steel 835/000 ca. 1880. MT: Daniël Stomps Schoonhoven en 1x Theeduim 925/000 Grootkeur, jaarletter F: 1940, MT: Bonebakker & Zoon Amsterdam, ca. 23gr. Cond.: ...

Olijflepel
Resultaat: 30 EUR

Antiek Hollands zilveren olijflepel met trembleerbewerkte steel 835/000 grootkeur, jaarletter M: 1871, MT: van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 13gr. L.: 13cm.

Zilveren notenkraker
Resultaat: 30 EUR

Notenkraker met zilveren handvaten in Empire stijl, 835/000 L.: 20cm. Cond.: U

Couvert zilver
Startprijs 30 EUR

Twee Engels sterling zilveren lepeltjes en een botermesje (L.: 13,5cm.), 925/000, ca. 42gr. (samen) Cond.: U

Dupont aansteker
Resultaat: 35 EUR

Aansteker Dupont, verguld. 35x47 mm met bewerking.

Verzilverd ei
Startprijs 30 EUR

Verzilverd (zilver plated) ster-ei met religieuze voorstelling aan 2 zijden 8xø5cm. Cond.: U

Kristallen roomkan
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen roomkan met oor en voorzien van kruis- en waaierslijpsel. geheel staand op ronde zilveren (835/000) voet met parelrand. Mr. J.C. Bunjes - Amsterdam ca. 1890 (ø6cm.)

Divers plated
Resultaat: 30 EUR

Kavel divers antiek plated ca. 1900 o.a: reisnecesaire in doosje, vorkjes en losse Jugendstil delen 15-20cm. Cond.: R-G

Divers plated + zilver
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel antiek plated o.a: 1x theekan, lepels, borstels, blik etc. (o.a. Jugendstil) Cond.: R-G

5 Zilveren mesjes
Resultaat: 30 EUR

Vijf antieke fruitmesjes met zilveren heft, aan beide kanten met cartouches L.: 19cm. Cond.: G

Zilveren klontentang
Resultaat: 35 EUR

Fraaie antieke Engelse zilveren (835/000) klontentang, geheel glad anno 1818

Zilveren klontentang
Startprijs 25 EUR

Zilveren (835/000) klontentang met fraaie klauwpoten, Mr. Schoorl - Zilver N.V. Amsterdam/Loenen ca. 1960

2x Zilveren miniatuur
Startprijs 25 EUR

Twee zilveren (835/000) miniaturen: 1x staande beer en 1x fazant, Nederlands gekeurd

Zilveren miniatuur, karnton
Startprijs 25 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een staande vrouw aan het werk bij karnton. Mr. J. Niekerk - Schoonhoven anno 1979.

Zilveren miniatuur, schoorsteenveger
Startprijs 25 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een schoorsteenveger met hoge hoed en ladder met kat, Nederlands gekeurd