Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Compositie figuur
Startprijs 25 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1900, voorstellend een jongen met kruik (met lampfitting in kruik) 24cm. Cond.: G

Beeld, liefdespaar
Startprijs 30 EUR

Modern zilverkleurig gegoten beeld van kunststof, voorstellend een liefdespaar 2e helft 20e eeuw 29x33x17cm. Cond.: G

Bronzen handen
Startprijs 30 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw, twee handen ineen, 17,5cm Cond:G

Kunstobject
Startprijs 30 EUR

Kunstobbject gemaakt van houten raam en terracotta figuren met bijbelse voorstellingen, 92x62cm Cond:G

3 Figuren o.a. brons
Startprijs 35 EUR

Drie oude metalen figuren 20e eeuw: 1x ijzeren clown met kind, 1x modern figuur van compositie metaal en 1x bronzen middeleeuwse man met kijker, 12-17cm. Cond.: G

3 Indonesische beelden
Startprijs 40 EUR

Drie oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw in goede staat 38-61cm.

4 Bronzen figuren
Startprijs 40 EUR

Vier oude bronzen figuren 20e eeuw in goede staat 7-23cm.

Houten Mariabeeld
Startprijs 40 EUR

Grote oude eikenhouten gesneden Mariabeeld, 20e eeuw in goede staat 51cm Cond:G

Oosters houten beeld
Startprijs 40 EUR

Groot houtgestoken beeld, Thailand 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansers 60x35x13cm Cond:G

3 Beeldjes dieren
Startprijs 40 EUR

Drie oude bronsgegoten dieren 20e eeuw: 1x steigerend paard, 1x pauw en 1x stier 16-32cm. Cond.: G

2 Bretonse beelden
Startprijs 50 EUR

Twee antieke eikenhouten Bretonse houtgestoken figuren omstreeks 1880(lichte wormbeval in console) 30,5cm Cond:R/G

Antiek beeld
Startprijs 50 EUR

Compositie metalen figuur gemonteerd op houten voet, voorstellend een man op boeg (god Zeus) ca. 1900, H.:49cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, herdershond
Startprijs 50 EUR

Antiek bronzen plaquette op hout gematteerd, voorstellende een herdershond 26x32x5cm

Bronzen beeldje, golfer
Startprijs 50 EUR

Bronzen golfspeler, 21e eeuw, op zwart marmeren voet, in goede staat 22cm

Beeldje, staand geitje
Startprijs 50 EUR

Oude gietijzeren figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een jonge geit op eikenhouten sokkel, ongesigneerd 18x14x6cm Cond:G

Bronzen beeld, handen
Startprijs 60 EUR

Twee bronzen handen, afzonderlijk in elkaar, of uit elkaar te schuiven, 2e helft 20e eeuw 16x9x6cm Cond:G

Figuur, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Figuur 19e eeuw in 17e eeuwse kledendracht met perkament in de hand. Bronskleurig gepatineerd compositie metaal (deuk zijkant) 34cm. Cond.: R

Houtgesneden buste
Startprijs 80 EUR

Zeer zware grote oude houtgesneden buste, Afrikaans of Indonesisch, ongesigneerd in goede originele staat. 58cm

Gietijzeren beeld, vrouwenbuste
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse gietijzeren buste van een vrouw in goede staat 42cm Cond:G

Bronzen buste naar Modigliani
Startprijs 80 EUR

Bronzen buste 21e eeuw voorstellende een vrouwelijke buste gesigneerd P.Calvados op marmeren voet 26cm Cond:G

Bronzen wulpse dame
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een gezette knielende dame in badpak. gesigneerd Rodriquez, zittend op marmeren sokkel 26x16x12cm Cond:G

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 80 EUR

Twee bronzen figuren, voorstellende bronsgieters met monogram K, nr 9/12 en nr 2/2, vermoedelijk Duitsland 21-23cm Cond:G

2 Houten beelden
Startprijs 80 EUR

Twee oosterse houtgestoken beelden, vrouwenlichaam met twee hoofden, figuur hoofd met vrucht 20e eeuw 21-64cm Cond:G

Bronzen Aziatische dame
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur 19e eeuws, voostellende een schrikkende Chinese vrouw, in goede staat, gesigneerd, 17,6cm