26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Ivoren hert en vis
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek ivoor 1 vis, en een spiesbok (hoorn mist) 9-13cm Cond:R/G

Ivoren snijwerk
Startprijs 40 EUR

Twee delen ivoren snijwerk China omstreeks 1900 met florale voorstellingen 9,7cm Cond:G

7 Aziatische figuren
Startprijs 40 EUR

3 Benen beelden
Startprijs 50 EUR

Drie oude Oosterse benen gesneden figuren 20e eeuw in goede staat 25-28cm

3 Benen beelden
Startprijs 50 EUR

Drie oude Oosterse benen gesneden figuren 20e eeuw in goede staat, 26-30cm Cond:G

Benen flacon, erotica
Startprijs 60 EUR

Oosterse benen snuffbottles in de vorm van een naakte oosterse vrouw 20e eeuw 6,5cm Cond:G

Benen scheepsdoos met afbeelding
Startprijs 80 EUR

Oude benen dekseldoos met gegraveerd havendecor en floraal decor, 20e eeuw in goede staat 3x11x6,5cm Cond:G

Benen opiumpijp op standaard
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese benen gegraveerde opiumpijp op standaard met Geisha decor 20e eeuw in goede staat, 48cm

Tasje met kralen
Startprijs 80 EUR

Chinees benen into tasje met kralen 20e eeuw in goede staat. 15cm

2x Antieke ivoren netsuke
Startprijs 80 EUR

Ivoren schuifdoosje, China
Startprijs 80 EUR

Netsuke bol, zeemeerminnen
Startprijs 90 EUR

Benen pijp met vrouwenhoofd
Startprijs 90 EUR

Oosterse uit been gesneden tabakspijp met vrouwenbuste, 20e eeuw in goede staat 6x4x3cm Cond:G

Drie ivoren figuren Guanyin
Startprijs 90 EUR

Drie antieke ivoren figuren 2x Boeda en een vrouwenfiguur 7x8,5cm Cond:G

Antiek ivoren beeldje, Foo-Hond
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese ivoren tempelhond ca. 1900 in goede staat 8cm.

5 Delen ivoor/been
Startprijs 100 EUR

Vijf delen antiek ivoor en been: 3x figuren (1x hoofd weg), 1x kleine tempelhond, 1x briefopener, 2-8cm. Cond.: R-G

Ivoren beeldje
Startprijs 100 EUR

Centimeterhouder + kluwenhouder
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese houder met schroefdop en centimeter, omstreeks 1900 (stukje hout af) 4-5cm Cond:R/G

2 Netsukes: dieren bol + schaapjes
Startprijs 110 EUR

Twee oude Chinese been gesneden netsukes 20e eeuw, rammen, en diverse verstrengelde dieren 2,5-3cm

Diverse delen been
Startprijs 110 EUR

Drie Chinese benen netsukes en 1 masker(gemerkt) 20e eeuw

8 Miniatuur ivoren dieren
Startprijs 120 EUR

Ivoren netsuke, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

Antieke Chinese ivoren netsuke in Boedha vorm (gesigneerd) 3,5cm Cond:G

3 Kleine netsuke's
Startprijs 120 EUR

Drie oude Chinese been gesneden netsukes 20e eeuw, ratten, man met hoed en laars, en man met karper Cond:G

Ivoren geisha
Startprijs 125 EUR

Antieke Chinese ivoren geisha met lotusbloem ca. 1900 in goede staat 15cm.