Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Woordenboek FR-IT
Startprijs 10 EUR

Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R

Beddepan
Startprijs 15 EUR

Koperen 19e eeuwse beddepan met gravering in goede staat 110cm.

Radio
Startprijs 15 EUR

Oude Duitse draagbare radio 60er jaren, Blaupunkt derby (topje antenne weg, en stukje gril eruit) 20x26x10cm Cond:R/G

Wandarmatuur
Startprijs 15 EUR

Messing wandlamp op eikenhouten plaquette 2e helft 20e eeuw in goede staat 27x41x35cm.

Wandlamp + thermometer
Startprijs 15 EUR

Oude drie-lichts koperen wandlamp en gietijzeren barometer. 20e eeuw, 28-46cm Cond:G

Barometer
Startprijs 20 EUR

Antieke Schwarzwald houtgestoken barometer omstreeks 1900, met hertenkop en eikenblad decor, in goede staat. 48cm

Miniatuur, balkroon
Startprijs 20 EUR

Antieke miniatuur koperen Barok kroonluchter omstreeks 1900, in goede stat 7x7ø cm

2 Kannen en kookpot
Startprijs 20 EUR

Drie delen koperwerk, 2e helft 20e eeuw, 2 schenkkannen en 1 oosterse stoofpan met comfort, 20-46cm Cond:G

Hengselvaas
Startprijs 20 EUR

Oude Chinese bronzen vaas met cloissone floraal decor en 2 hengsels 25cm. Cond.: G

Koperen samovaar
Startprijs 20 EUR

Oude koperen samovaar 20e eeuw (licht bedeukt) Cond.: R-G

Kopergeslagen bloempot
Startprijs 20 EUR

Antieke kopergeslagen bloempot met twee figurenvoorstellingen, 19e eeuws staande op leeuwenpoten.(bovenrand iets vervormd) 21x25øcm Cond:G

Spinnenwiel, vlaskam en hekel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten 19e eeuws spinnewiel met haspel en hekel in goede staat 60-80cm.

Kerfsnede dekseldoos
Startprijs 25 EUR

Gesigneerde Friese kerfsnede dekseldoos monogram R.W 8,5x15x10cm Cond:G

Koperen tangenset
Startprijs 25 EUR

Drie delige antieke haardset 19e eeuw, messing. 65x68cm Cond:G

Cloisone vaas met vogels
Startprijs 25 EUR

Grote oude Cloissone vaas met vogels in landschap decor, 2e helft 20e eeuw 32x22øcm Cond:G

5 Cakebakvormen
Startprijs 25 EUR

Vijf antieke cakebakvormen, waaronder 1 van koper en 4 van metaal 19e eeuw. 15x24cm Cond.G

Gietijzeren sierplaat
Startprijs 25 EUR

Oude gietijzeren wandversiering 20e eeuw met paardengespan voorstelling. 62x28x1,5cm Cond:G

Negen delen agaat
Startprijs 25 EUR

Negen delen agaat, oa, dobbelsteen, dolfij, schildpad, 3 eierdoppen, en drie eieren, 2e helft 20e eeuw 4-17cm Cond:G

IJzeren staande lamp
Startprijs 25 EUR

Grote ijzeren gedraaide staande lamp 20e eeuw, 2-lichts 163cm Cond:G

IJzeren staande lamp
Startprijs 25 EUR

Grote ijzeren staande lamp 20e eeuw, 2-lichts, 170cm Cond:G

Sieradenkastje
Startprijs 30 EUR

Houten sieradenkastje met 5 lades en deurtje, 2e helft 20e eeuw 38x22x14cm Cond:G

4 Delen tin
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud tin 19e-20e eeuw o.a. 3 kannen(1hengsel los) en een sigarettenhouder. 8-23cm

4 Delen tin
Startprijs 30 EUR

Vier delen Tin, zoutstrooier, sleef, maatbeker, koffiekan, deksel van koffiekan is top gelijmd. Cond:R/G

2 Antieke kolenkitten
Startprijs 30 EUR

Twee antieke messing kolenkitten 19e eeuw: 37x30x30cm. en 44x44x33cm. Cond.: R-G