Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R
Messing wandlamp op eikenhouten plaquette 2e helft 20e eeuw in goede staat 27x41x35cm.
Oude drie-lichts koperen wandlamp en gietijzeren barometer. 20e eeuw, 28-46cm Cond:G
Antieke Schwarzwald houtgestoken barometer omstreeks 1900, met hertenkop en eikenblad decor, in goede staat. 48cm
Drie delen koperwerk, 2e helft 20e eeuw, 2 schenkkannen en 1 oosterse stoofpan met comfort, 20-46cm Cond:G
Antieke kopergeslagen bloempot met twee figurenvoorstellingen, 19e eeuws staande op leeuwenpoten.(bovenrand iets vervormd) 21x25øcm Cond:G
Eikenhouten 19e eeuws spinnewiel met haspel en hekel in goede staat 60-80cm.
Gesigneerde Friese kerfsnede dekseldoos monogram R.W 8,5x15x10cm Cond:G
Grote oude Cloissone vaas met vogels in landschap decor, 2e helft 20e eeuw 32x22øcm Cond:G
Vijf antieke cakebakvormen, waaronder 1 van koper en 4 van metaal 19e eeuw. 15x24cm Cond.G
Oude gietijzeren wandversiering 20e eeuw met paardengespan voorstelling. 62x28x1,5cm Cond:G
Negen delen agaat, oa, dobbelsteen, dolfij, schildpad, 3 eierdoppen, en drie eieren, 2e helft 20e eeuw 4-17cm Cond:G
Grote ijzeren gedraaide staande lamp 20e eeuw, 2-lichts 163cm Cond:G
Houten sieradenkastje met 5 lades en deurtje, 2e helft 20e eeuw 38x22x14cm Cond:G
Vier delen oud tin 19e-20e eeuw o.a. 3 kannen(1hengsel los) en een sigarettenhouder. 8-23cm
Twee antieke messing kolenkitten 19e eeuw: 37x30x30cm. en 44x44x33cm. Cond.: R-G