Negen zware grote 19e eeuwse glazen (2 soorten) 14-30cm. Cond.: G
Kunstglazen ijsemmer ca. 1930, gesigneerd Holmegaard (Denemarken) in goede staat 15,5cm.
Twee grote oude Murano glassculpturen: 1x groen olifant en 1x roze haai 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-30cm.
Zes oude glazen, gemerkt Eilsenhoff (Duitsland): 3x champagneglazen, 3x borrelglazen, glazen met divers gouddecor in goede staat 11-29cm.
Grote blauwe glazen Murano vaas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 33x22x14cm.
Grote geetste Jugendstil stijl raam met floraal decor en vrouw achter spinnewiel, 20e eeuw in goede staat. 150x61cm
Twee grote glazen vazen 20e eeuw in goede staat: 1x neutraal en 1x zwarte vaas 47-52cm.
Vier delen kristal 20e eeuw, roomkan, dekselpotje, dekseldoos met plated deksel, en een facetgeslepen vaasje(minimale chip mogelijk) 10-12cm Cond:G
Twee antieke glazen vazen met parelmoerglans en gedraaide hals 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 22xø11cm.
Drie grote oude glazen vazen 20e eeuw: 1x blauw, 1x met spiraaldecor en 1x neutraal 22-28cm.
Oude Venetiaanse spiegel, 20e eeuw Barokstijl(beschadigd, losse delen erbij) 90x53cm Cond:R
Drie oude Boheems kristallen geslepen karaffen, blauwkleurig 20e eeuw in goede staat 27-30cm.
Antieke 18e eeuwse gegraveerde karaf met florale decors, in goede staat 35cm
Zes oude kunstglazen vazen 20e eeuw (vanaf 1910 en later) 15-31cm. Cond.: G
Twaalf oude gekleurde Verboeket glazen 20e eeuw 5,5-9cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse groenglazen rode wijnflessen, in goede staat( 1chip) 31cm Cond:G
Twee kristallen karaffen, druppelvormige wijnkaraffen, 2e helft 20e eeuw, zwaar uitgevoerd, Cond:G