Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

9 Glazen, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Negen zware grote 19e eeuwse glazen (2 soorten) 14-30cm. Cond.: G

Glazen ijshouder, Holmegaard
Startprijs 20 EUR

Kunstglazen ijsemmer ca. 1930, gesigneerd Holmegaard (Denemarken) in goede staat 15,5cm.

2 Duitse kerstborden
Startprijs 25 EUR

Twee oude Duitse Ronethal Weinachts sierborden, decor Björn Wiinblad 1978 en 1980 in goede staat 29x29cm

2 Glas sculpturen
Startprijs 30 EUR

Twee grote oude Murano glassculpturen: 1x groen olifant en 1x roze haai 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-30cm.

6 Glazen, Eilsenhoff
Startprijs 30 EUR

Zes oude glazen, gemerkt Eilsenhoff (Duitsland): 3x champagneglazen, 3x borrelglazen, glazen met divers gouddecor in goede staat 11-29cm.

Blauwe Murano vaas
Startprijs 30 EUR

Grote blauwe glazen Murano vaas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 33x22x14cm.

Geëtste ruit met spinnewiel
Startprijs 30 EUR

Grote geetste Jugendstil stijl raam met floraal decor en vrouw achter spinnewiel, 20e eeuw in goede staat. 150x61cm

2 Grote glazen vazen
Startprijs 30 EUR

Twee grote glazen vazen 20e eeuw in goede staat: 1x neutraal en 1x zwarte vaas 47-52cm.

15 Delen glas/kristal
Startprijs 35 EUR

Vijftien delen oud glas en kristal o.a. 1 kristallen bonbonniere, eierdoppen, dekseldoos, schenkkan, tablet, stopfles en 4 schalen. (minimale chip mogelijk) 6,5-20cm Cond:G

4 Delen kristal
Startprijs 35 EUR

Vier delen kristal 20e eeuw, roomkan, dekselpotje, dekseldoos met plated deksel, en een facetgeslepen vaasje(minimale chip mogelijk) 10-12cm Cond:G

2 Kunstglazen pijpvaasjes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke glazen vazen met parelmoerglans en gedraaide hals 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 22xø11cm.

3 Grote glazen vazen
Startprijs 40 EUR

Drie grote oude glazen vazen 20e eeuw: 1x blauw, 1x met spiraaldecor en 1x neutraal 22-28cm.

Duits gildeglas met tekst
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Duitse glazen Römer met tekst: Des Lebens Sonnenschein, ist trinken, lieben, fröhlich sein(chips voet) 26cm Cond:R

Diverse kristallen glazen
Startprijs 45 EUR

Diverse oude kristallen glazen o.a: grand marnier, likeur, roemers ca. 1950, minimale chips mogelijk 10-19cm. Cond.: G

Venetiaanse spiegel
Startprijs 50 EUR

Oude Venetiaanse spiegel, 20e eeuw Barokstijl(beschadigd, losse delen erbij) 90x53cm Cond:R

2 Kristallen karaffen
Startprijs 50 EUR

Set 19e eeuwse kristallen karaffen in goede staat 30x14cm

3 Boheemse karaffen
Startprijs 50 EUR

Drie oude Boheems kristallen geslepen karaffen, blauwkleurig 20e eeuw in goede staat 27-30cm.

5 Delen glas/kristal
Startprijs 50 EUR

Vijf delen glas/kristal: 2x bollen met groene tinten, gemerkt Ahus Sweden (HA-A2?) en 3x bollen (2x druppelvormig) met binnenin oranje/witte en zwarte tinten (ongemerkt), allen in zeer goede staat H.:...

Karaf met stop
Startprijs 50 EUR

Antieke 18e eeuwse gegraveerde karaf met florale decors, in goede staat 35cm

3-Delig opaline kaststel
Startprijs 50 EUR

Antiek opaline glazen handbeschilderd kaststel omstreeks 1900 (1 vaas stuk uit) 26-41cm Cond:R

6 Vazen kunstglas
Startprijs 60 EUR

Zes oude kunstglazen vazen 20e eeuw (vanaf 1910 en later) 15-31cm. Cond.: G

Verboeket, glazen set
Startprijs 60 EUR

Twaalf oude gekleurde Verboeket glazen 20e eeuw 5,5-9cm. Cond.: G

Twee wijnflessen, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse groenglazen rode wijnflessen, in goede staat( 1chip) 31cm Cond:G

2 Karaffen
Startprijs 70 EUR

Twee kristallen karaffen, druppelvormige wijnkaraffen, 2e helft 20e eeuw, zwaar uitgevoerd, Cond:G