Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten hangvitrine
Startprijs 25 EUR

Oude wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in Barokstijl, 56x56x18cm Cond:G

Groene kist
Startprijs 25 EUR

Grote grenenhouten kist ca. 1850, groen en rood gelakt in goede staat 142x56x63

Wijntafeltje
Startprijs 30 EUR

Notenhouten wijntafel, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, met geschulpt blad en bandintarsia, in goede staat 60x53ø cm

Antieke tafel
Startprijs 30 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel omstreeks 1900 met lade en koperbeslag(stukje lijst weg) 69x68x49cm Cond:R/G

Bestoken wandregaal
Startprijs 35 EUR

Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G

Halve maan tafel
Startprijs 35 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. 75x121x58 Cond:G

2 Spiegels
Startprijs 40 EUR

Twee oude spiegels 20e eeuw in goede staat 44-58cm.

Zwarte etagere tafel
Startprijs 40 EUR

Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.

Pianokrukje
Startprijs 40 EUR

Antieke pianokruk omstreeks 1870 met houtgesneden 3-spantpoot op zuilen, 54x33øcm Cond:G

Spiegel in gouden lijst
Startprijs 40 EUR

Grote facetgeslepen spiegel in lijst, 2e helft 20e eeuw 112x80cm Cond:G

Bijzettafel met kerfsnede
Startprijs 40 EUR

Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G

Vitrinekast
Startprijs 40 EUR

Houten vitrinekast met drie glazen schappen , drie lades en verlichting 2e helft 20e eeuw in goede staat, 182x65x25cm

Spiegel met geëtst glas
Startprijs 50 EUR

Grote oude geetste spiegel met opvliegend eenden decor 20e eeuw 138x68cm Cond:G

Facetgeslepen spiegel
Startprijs 50 EUR

Grote facetgeslepen spiegel met gouden omlijsting 2e helft 20e eeuw, in goede staat 81x130cm Cond:G

Salontafel, stijlmeubel
Startprijs 50 EUR

Oude notenhouten Italiaanse salontafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw(vlek op blad) 52x85x140cm Cond:R/G

Vitrinekastje
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuws essenhouten fineer Biedermeier vitrinekastje (lichte fineerschade) Cond:G 99x104x37,5

Eettafel
Startprijs 50 EUR

Oude uittrektafel (coulissentafel) mahoniehout fineer, 1e helft 20e eeuw, met een tussenblad en in goede staat. 110x73x196

Tafel met tegels
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten tafel met 15 antieke Hollandse wandtegels met figuren dieren etc.(interessant) 60x52x80cm Cond:R/G

Eiken stoelen 20-er jaren stijl
Startprijs 60 EUR

Twee antieke eikenhouten stoelen omstreeks 1920 Art Deco 85x60x51cm Cond:G

2 Kersen Biedermeier stoelen
Startprijs 60 EUR

Twee Duitse kersenhout-fineer vroeg Biedermeier stoelen met bandintarsia ca. 1820 (lichte beschadigingen) 92x32x52cm. Cond.: R-G

Verguld bankje
Startprijs 60 EUR

Verguld handgestoken zit bankje, Louis Seize stijl 20e eeuw, 50x50x100 cm Cond:G

Mahonie bureau
Startprijs 60 EUR

Mahoniehout fineer Engels schrijfbureau 20e eeuw in goede staat (gebruikerssporen) 78x131x63

Rond tafeltje
Startprijs 65 EUR

Oude vergulde Franse Louis Quinze stijl bijzettafel met groen marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 73x47cm

Biedermeier breistoel
Startprijs 75 EUR

Mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering in goede staat 89x73x58cm.