Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Bronzen beelden, Coustou
Resultaat: 1.146 EUR

Twee antieke monumentale grote bronzen figuren 19e eeuws, naar het origineel van Guillaume Coustou, met prachtige patina. in goede staat. 59x50x24cm

Houten Madonna
Resultaat: 1.500 EUR

Houten Madonna, bijgewerkt, hoofd is weg, voorzien van latere hoofden van gips 90cm Cond:M

Kunstobject Jliev
Resultaat: 850 EUR

Tschandar Jliev 1950 Bulgarije, Grote bronzen sculptuur, getiteld de Haan(met originele aankoopfactuur Fl 5,500,00 met marmeren sokkel. 84x46x44cm Cond:G

Bronzen figuur, hoofd met voet
Resultaat: 300 EUR

Oude bronzen sculptuur , onduidelijk gesigneerd, voorstellende een mannenhoofd met voet 45x17x17cm Cond:G

2 Antieke lansdragers
Resultaat: 900 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse Historisme lansdragers omstreeks 1880, in 17e eeuwse klederdracht, van compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, in goede staat, Larence en Lancaster door Poitevin. 83x84cm...

Bronzen beeld, dame
Startprijs 850 EUR

Antieke Duitse bronzen figuur op marmeren sokkel door: Schmidt Hofer, voorstellende een naakte danseres, Otto Schmidt Hofer 1873-1925(beeld is nagekleurd) 42cm Cond:R

Brons, Marianne Houtkamp
Resultaat: 1.300 EUR

Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met grote oorbellen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 68cm. Cond.: G

Brons, Marianne Houtkamp
Resultaat: 950 EUR

Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse krijger met speer, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 69cm. Cond.: G

Brons, Marianne Houtkamp
Startprijs 400 EUR

Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met grote oorbellen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 42cm. Cond.: G

Brons, Marianne Houtkamp
Startprijs 300 EUR

Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse krijger met speer, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 33cm. Cond.: G

Bronzen beeldje met ivoor
Startprijs 450 EUR

Antiek bronzen heilig beeld met ivoren hoofd, handen en voeten op albasten sokkel, omstreeks 1900 door:R.Corwiziere (1vinger af) 21,5cm Cond:R/G

Terracotta beeldengroep, naar Goldschieder
Resultaat: 300 EUR

Grote oude terracotta beeldengroep, gesigneerd Goldscheider Wien, omstreeks 1900 (beschadigingen en restaurties) 41x37x29cm

Olifant met berijder, 19e eeuw
Startprijs 1.300 EUR

Grote 19e eeuwse Oosterse metalen olifant met vrouwelijke ruiter, heeft een gewaad met cloissone techniek aan, in goede originele staat 53x48x19cm

Bronsje, vrouw met ivoor
Startprijs 1.000 EUR

Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een vrouw met kooi staande op marmeren voet(ivoren handen en gezicht) 17,5cm Cond:G

Bronzen buste, meisje
Startprijs 1.200 EUR

Antieke hoogwaardige bronzen buste van een meisje met hoofdbedekking, op messing voet, omstreeks 1880, gesigneerd: H.R Jacobs 1864-1935 in zeer goede staat 54x27x19cm

Groot bronzen beeld
Resultaat: 275 EUR

Zeer grote oude bronsgegoten figuur 20e eeuw, voorstellende een koe en een stier bij een hek, in goede staat 80x30x39cm

Art Deco beeld, hond
Resultaat: 100 EUR

Art Deo figuur omstreeks 1920, voorstellende een liggende windhond op marmeren sokkel (marmer iets beschadigd) 20x43x12cm Cond:R/G

Bronzen beeld naar Remington
Resultaat: 450 EUR

Grote bronzen Cowboy te paard, naar Remmington 20e eeuw 57cm in goede staat.

Madonna met kind
Startprijs 3.200 EUR

Zeer vroege houtgestoken Madonna met kind vermoedelijk 15e eeuws, 147cm (oude restauratie) Cond:R

Bronzen grote boedha
Resultaat: 200 EUR

Grote oude bronzen Boedha 20e eeuw in goede staat 49x38x20cm Cond:G

Bronzen hond E.Sicnard
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen jachthond, door E Lienard omstreeks 1900 in goede staat 14x28x7cm

Bronzen grote boedha
Resultaat: 200 EUR

Grote oude bronzen Boedha 20e eeuw in goede staat 58x37x23cm

Beeld, Villanis
Startprijs 2.000 EUR

Grote antieke bronzen figuur gesigneerd: E. Villanis 1858-1914, voorstellende een Griekse slavin in ketenen 99cm Cond:G

Brons, Marianne Houtkamp
Resultaat: 650 EUR

Groot bronzen beeld (nr. 2 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met 3 kinderen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 43cm. Cond.: G