Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen denker
Startprijs 70 EUR

Bronzen denker 21e eeuw (naar Rodin) op zwart marmeren voet 25cm. Cond.: G

Beeld, Schepper
Resultaat: 90 EUR

Groot 19e eeuws beeld, voorstellend een man het het grondscheppen, bronskleurig compositie metaal 36cm. Cond.: G

Beeld, muziekspeler
Startprijs 70 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een jongen met viool 47cm. Cond.: G

Beeld, visser
Startprijs 70 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1880, gemerkt Le Sauveteur par P. Bobbins, voorstellend een visser met reddingsboei 53cm. Cond.: G

Plaquette
Startprijs 75 EUR

Bronzen plaquette met 17e-18e eeuw met vijf zintuigen: De reuck, 't gesigt, de smeack, 't gevoel en 't gehoor 19,5x16,5x1cm. Cond.: G

Bronsje
Startprijs 75 EUR

Bronzen figuur ca. 1880, gemonteerd op houten sokkel 14x17x12cm.

Bronzen varken
Startprijs 75 EUR

Bronzen varkern 21e eeuw (naar Pompon) op marmeren voet 16x23x8cm. Cond.: G

Brons
Startprijs 80 EUR

Oude bronzen 8-armige boedha 20e eeuw in goede staat 31cm.

Beeld, hoofd
Resultaat: 90 EUR

Museums kopie van een Egyptische farao van natuursteen 20e eeuw 37cm. Cond.: G

Brons, A. Schulze
Resultaat: 90 EUR

Duits bronzen figuur van A. Schulze Engels met zwart marmeren voet (Duitsland) 20cm. Cond.: G

Beeld, Jef Lambeaux
Resultaat: 80 EUR

Groot oud/antiek beeld door Jef Lambeaux (Antwerpen 1852 - 1908 Brussel), gemaakt van gips met bronskleurige patina. Voorstellend een naakt dansend paar in redelijke staat (duim af en duim gelijmd) 63...

Houtgesneden figuur
Startprijs 80 EUR

Grote houtgesneden Chinees figuur 20e eeuw, voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder 62cm.

Oosters houtsnijwerk
Startprijs 80 EUR

Groot oud Oosters houtsnijwerk gemaakt van wrakhout. Bottishava te paard met restpolychromie 65x31x17cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Startprijs 80 EUR

Bronzen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt G.M. 25, voorstellend twee duwende mannen 25x5x16cm. Cond.: G

2 Mooren van hout
Resultaat: 80 EUR

Twee oude houtgestoken Mooren met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw 82-83cm. Cond.: G

Beeld, jager
Startprijs 80 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een jager met geweer in de aanslag 47cm. Cond.: G

2 Staande figuren
Startprijs 80 EUR

Twee oude bronzen figuren van 2 heren met paraplu, gemaakt door Johan Sterenberg ten Boer (1920 - 2002) Marum (atelier), 22-23cm. Cond.: G

Beeld
Startprijs 90 EUR

Compositie metalen figuur, voorstellend een zeeman met reddingsboei ca. 1880, gesigneerd Selinski 52cm. Cond.: G

Bronzen jongenshoofd
Startprijs 90 EUR

Oud bronzen figuur op marmeren voet, buste van een man met hoed, gesigneerd Hofer in goede staat 15x14x8,5cm.

Bronzen ekster
Resultaat: 95 EUR

Bronzen ekster 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd M. de Costa 32cm. Cond.: G

3 Delen oud brons
Resultaat: 110 EUR

Drie delen oud brons : 1x bronzen distel, gesigneerd Barth Berlin (Richard Barth 1929 Berlijn - ). 1e helft 20e eeuw, 1x bronzen ei, gesigneerd A. Bucher (Andre Bücher 1924 - 2009), 1x stenen kunstwe...

Bronzen roofvogel op tak
Resultaat: 180 EUR

Gedetailleerd uitgewerkte bronzen roofvogel op stronk 21e eeuw op marmeren voet, gesigneerd Isidore Bonheur 33cm. Cond.: G

Bronzen beeldje
Startprijs 100 EUR

Dame met staf 19e eeuw op roodmarmeren voet, gesigneerd Aug. Moreau. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd 27cm. Cond.: G

Indonesisch beeld
Startprijs 100 EUR

Grote oude houtgesneden Indonesisch figuur 20e eeuw met originele beschildering 58cm. Cond.: G