Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Bronzen kikkers
Resultaat: 45 EUR

Vier bronzen kikkers 2e helft 20e eeuw 10-14cm. Cond.: G

Heilig figuur
Resultaat: 30 EUR

Oud Heilig figuur van gegoten gips en originele beschildering 20e eeuw 46cm. Cond.: G

Beeld, buste
Startprijs 30 EUR

gegoten buste in Jugendstil stijl, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 22cm.cond: goed

2 Bronzen plaquettes
Resultaat: 20 EUR

Twee bronzen kunstenaars plaquettes 1987, gesigneerd "Fianatm Paris 1989", nr. 1/1 en 1/2, Federation Internationale des begociants en acier, tubes et metaux, 7,5x8x0,5cm.

Bronzen boom
Resultaat: 30 EUR

Oude bronzen boom met bloesems 1e helft 20e eeuw 24cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Resultaat: 20 EUR

Zware bronzen muurplaquette ca. 1930-1940 Art Deco met vogeldecor 36x46x3cm. Cond.: G

Beeldje, naar Rodin
Resultaat: 35 EUR

Oude bronzen overlay figuur naar Rodin, uitgegeven door Agostini, in originele doos. 2e helft 20e eeuw Cond:G 12cm

Art Deco figuur
Resultaat: 60 EUR

oude Art Deco Stijl figuur 20e eeuw, genummerd, 27cm. Cond :G

Beeld, Hermanek
Startprijs 40 EUR

Art Deco beeld +\- 1920 gesigneerd Hermanek, plated plaquette op marmer, voorstellend een naakte vrouw met guirlande. 24x18x6 cm. Cond:G

Beeld, sportman
Startprijs 40 EUR

Oude antieke Bokser op console van compositie metaal(arm gelijmd) 40cm Cond:R

Afrikaans beeld
Resultaat: 30 EUR

Oud of antiek natuurstenen Afrikaans figuur, vermoedelijk 19e eeuw, 32cm. Cond.: G

2x Beeldje, Amerlaan
Startprijs 40 EUR

Twee oude compositie metalen figuren gemaakt door Corry Amerlaan, 1x een meisje met broertje 12x9x4cm. en 1x een jongen met speelgoedauto 13x11x5,5cm. Cond.: G

Bronzen figuur, India
Startprijs 40 EUR

Oude Oosterse bronzen figuur voorstellend een krijger te paard in goede staat 16cm.

Bronsje
Startprijs 50 EUR

Wandbronsje 19e eeuw van een heilige in goede staat 13cm.

Bronzen golfer
Resultaat: 50 EUR

Bronzen golfer 21e eeuw op zwart marmeren voet 29cm. Cond.: G

Boedha
Startprijs 50 EUR

Oude bronzen boedha 20e eeuw 17cm. Cond.: G

2 Bronzen figuren
Resultaat: 60 EUR

Twee oude bronzen gesigneerde figuren: 1x olifant, gesigneerd Heag 1953 en 1x stier, gesigneerd Heag 1953 9-11cm. Cond.: G

2 Snijwerken
Resultaat: 125 EUR

Twee snijwerken in barokstijl 20e eeuw: 1x Madonna met restvergulding, gesigneerd H. Kinoth (2 stukjes missen van kroontje), 1x 2 cherubijnkopjes 40-48cm. Cond.: R-G

Monnik ca. 1800
Resultaat: 65 EUR

Houtgesneden monnik ca. 1800 met restbeschildering (1 arm mist) 37cm. Cond.: R

Samac beeld, jongen
Startprijs 60 EUR

Compositie metalen putti met wandelstok en emmer op zijn rug ca. 1880 14cm. Cond.: G

3 Bronzen golfertjes
Startprijs 60 EUR

Drie bronsgegoten golfspelers 20e eeuw, gesigneerd en in goede staat 10-14cm.

Bronzen moderne mond
Resultaat: 65 EUR

Modern bronzen figuur 21e eeuw, voorstellen een hoofd met open mond op steel, geheel staand op marmeren voet 32cm. Cond.: G

Bronzen ram
Resultaat: 90 EUR

Oude massief bronzen ram 20e eeuw, gesigneerd Marfosi Mato nr. 33/499, H.: 28cm. Cond.: G

Art Deco eland
Resultaat: 85 EUR

Oude eland ca. 1930 op marmeren voet van compositie metaal met bronskleurige patina. Enkele kleine krasjes, verder in goede staat 26x28x14cm. Cond.: R-G