Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zaans klokje
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamentuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x23x15cm.

Zaanse klok
Startprijs 20 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok met atlas, bel en bronzen ornamenturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 46cm. Cond.: G

Sallanderklok
Resultaat: 35 EUR

Oud Hollandse eikenhouten Sallandse wandklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen 56cm. Cond.: G

Fries staartklokje
Resultaat: 30 EUR

Hollandse Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast in goede staat 91cm.

Eiken tafelklok
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Gustav Becker tafelklok ca. 1920 met halfuurslag (lichte wormbeval) 35x22x13cm. Cond.: R-G

Kaiser klokje, lantaarn
Resultaat: 25 EUR

Oude messing bureauklok in lantaarnvorm, gemerkt kaiser Western Germany omstreeks 1950. Cond:G 20cm

Regelateur
Resultaat: 35 EUR

Duitse Junghans regelateur ca. 1890 in notenhouten kast. In originele staat (geen wormbeval of fineerschades) 106cm.

Art Deco klok
Resultaat: 30 EUR

Leuke Art Deco pendule ca. 1940 met gefineerde kast en chroom accenten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven 21x34x13cm. Cond.: G

Miniatuur klokje
Resultaat: 35 EUR

Oude wekker in de vorm van een lantaarn met richtingaanwijzer "Moulin Rouge" van metaal 20cm. Cond.: G

Wekker
Startprijs 40 EUR

Mooie antieke plated wekker op hoge voet met seconden- en uuraanduiding ca. 1900 (functies niet getest) 21cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw in goede staat 90cm.

Zaagklok
Resultaat: 65 EUR

Leuke oude zaagklok naar oud voorbeeld met vorderpendel en emaille wijzerplaat 2e helft 20e eeuw 65cm. Cond.: G

2 Pendule sokkels
Startprijs 40 EUR

Twee pendulesokkels (ca. 1870 en ca. 1900) zonder stolp in goede staat 33-35cm.

Staartklokje
Resultaat: 45 EUR

Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. 2e helft 20e eeuw. 82cm Cond:G

Warmink klokje
Resultaat: 75 EUR

Oude wortelnoten tafelklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen, halfuurslag en maanstand. Gemerkt Joh. Duchesne Amsterdam. Halfuurslag op dubbele bel met twee hamers 30x28x15cm. Cond.: G

Schwarzwalder klokje
Startprijs 45 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder schoolklok met slagwerk (dekglas mist), deurtjes missen 15xø28cm. Cond.: R

Defecte pendule
Resultaat: 390 EUR

Defecte Weense pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger (diverse gelijmde breuken) 46cm. Cond.: M

Schoolklok
Startprijs 50 EUR

Antieke schoolklok omstreeks 1900, met houtnerf beschilderde kast en origineel uurwerk met slagwerk 14x38cm. Cond:G

Amerikaanse regelateur
Startprijs 50 EUR

Amerikaanse wandregelateur ca. 1900 "made by Meiji Clock Co Nagoya Japan" in goede staat 57cm.

Mini Zaanse klok
Startprijs 50 EUR

Leuke mini Zaanse wandklok met messing ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 42x18x13cm.

Scheepsklok, gietijzer
Startprijs 50 EUR

Gietijzeren met messing wandklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk en korte slinger (zonder slagwerk) 45x32x8cm. Cond.: G

Regelateur
Resultaat: 60 EUR

Kleine antieke Duitse notenhouten Junghans regelateur omstreeks 1890 Gründerzeit. 2 tollen mogelijk niet origineel. Cond: G 70cm

Regelateur
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten regelateur met Jugenstil wijzerplaat en slinger omstreeks 1890, 95cm Cond:G

Blauw porseleinen klokje
Startprijs 50 EUR

Oude Capodimonte keramieken Napels tafelklok met blauwglazuur, gouddecor en voorstelling van Leonardo da Vinci 24cm.