Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Barometer
Startprijs 15 EUR

Eikenhouten gestoken barometer ca. 1915 met floraal decor 53cm. Cond.: R-G

Veldfles + riem
Resultaat: 15 EUR

Veldfles 19e eeuw en riem met buidel, beide van leder met ijzer 20-40cm. Cond.: R-G

2 Tinnen borden
Resultaat: 15 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen borden, gemerkt ø24,5cm. Cond.: G

5 Tinnen borden
Resultaat: 15 EUR

Vijf 19e eeuwse tinnen borden (stempels, jaartal etc.) ø21-ø24cm. Cond.: R-G

Kromzwaard
Startprijs 20 EUR

Oud kromzwaard made in India, met florale gravures op het lemmet 20e eeuw. 89cm. Cond:G

Tinnen kan, glazen bodem
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse tinnen bierpul met glazen bodem en Engelse tekst anno 1878.Cond:G 13x11x8,5 cm

Koperen houtbak
Resultaat: 20 EUR

Grote kopergeslagen en genagelde houtbak ca. 1900, 40xø53cm. Cond.: G

Collectie China/ Ned. Indië
Startprijs 20 EUR

Vier boeken over China en Nederlands Indië: 1) China Hemel en Aarde, 2) Bouwen in de Archipel, 3)De wereld in Beeld (Java, Bali), 4) China Harry Floor

Gietijzeren Maria
Startprijs 20 EUR

Grote oude gietijzeren Maria met kind 1e helft 20e eeuw met wandbevestiging 60x18x8cm. Cond.: G

5 Delen koperwerk
Startprijs 20 EUR

Vijf delen oud/antiek koperwerk: 1x Jugendstil vaasje, 1x antieke ivoren toneelkijker in foudraal (barst ivoor), 1x strijkijzer houder 19e eeuw, 1x 19e eeuwse vijzel en 1x 19e eeuwse kandelaar 10-24cm...

Stel koperen kandelaars
Startprijs 20 EUR

Stel messing kaarskandelaars 18e-19e eeuw in goede staat 20,5cm.

cocktail shaker + ijshouder
Startprijs 20 EUR

Art Deco stijl cocktailshaker met ijskoeler, ijstang en cocktaillepels 20e eeuw, 13-20cm. Cond.: G

Koperen wandplaquette
Startprijs 20 EUR

Art Deco kopergedreven wandplaquette ca. 1930 met afbeelding van Corpus Christie 50x70cm. Cond.: G

Staande lamp
Startprijs 20 EUR

Moderne staande metalen 2-lichts leeslamp met dimmer 180cm. Cond.: G

Camera, Carl Zeiss
Startprijs 20 EUR

Oude box camera van Zeiss Ikon ca. 1930 in lederen houder 12x13x9cm. Cond.: G

Box camera
Startprijs 20 EUR

Originele box camera ca. 1930, gemerkt Apro in lederen houder 12x13x9cm. Cond.: G

2 Lakdozen
Resultaat: 50 EUR

Japanse beschilderde lakdozen ca. 1930, 1 doos bevat een spel/ fiches (van been?), 24-30cm. Cond.: R-G

Weegschaal, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Leuke kleine 19e eeuwse 2KG weegschaal met originele beschildering 20x40x15cm.

Plantenpot
Startprijs 20 EUR

Grote oude tuin bloempot 20e eeuw van gegoten beton in amfora vorm (beschilderd) 63xø60cm. Cond.: G

Schippertje
Resultaat: 30 EUR

Hollandse hangpetroleumlamp ca. 1900, model schippertje. In goede originele staat 45xø30cm.

2 Bronzen wandlampen
Startprijs 20 EUR

Twee oude wandlampen met brons en kristallen pegels ca. 1980 in goede staat 33x19x10cm.

Wandreliëf
Startprijs 20 EUR

Decoratieve Egyptische wandplaquette, beschilderd en met lijst 20e eeuw 30x17cm. Cond.: G

5 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen divers antiek omstreeks 1900, een Kiralyi Magyar automobilclub embleem, twee antieke smeedijzeren sierhaken, een antieke houten lijst met reproductie, en een antieke messing kompas. 3,5-37c...

2 Reclameschilden
Resultaat: 20 EUR

Twee oude spiegel-reclameborden van glas 2e helft 20e eeuw: 1x Coca Cola 33x22cm. en 1x Gordons Gin 33x25,5cm. Cond.: G