Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Jaap van Kregten
Startprijs 50 EUR

Jaap van Kregten ( 1878 - 1967 Enschede), olieverf op linnen, landschap met klooster 50x70cm. Cond.: G

Monogram 1947
Startprijs 15 EUR

Monogram en '47, aquarel op papier, bergachtig landschap 28x22cm. Cond.: G

Portret, man met pijp
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 26x20cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw met instrument
Startprijs 15 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, vrouw met instrument (deels bijschilderd) 27x16cm. Cond.: R

Prent, paarden
Startprijs 15 EUR

Engelse prent ca. 1920, vossenjacht 30x22cm. Cond.: G

Ets
Startprijs 15 EUR

O. Graf (Duitse School), ets op papier, boerderij met paardenspan en figuren 34x29cm. Cond.: G

2 Aquarellen
Startprijs 20 EUR

Twee oude onduidelijk gesigneerde aquarellen Duitsland ca. 1930, 1x rozenstruik 18x15cm. (33x46cm. incl passpartout) en 1x landschap 24x33cm. (48x38cm. incl passpartout) Cond.: G

2x K. Terner
Startprijs 20 EUR

Twee werken van K. Terner 20e eeuw, olieverf op linnen, 2 dorpsgezichten 18x24cm. Cond.: G

3x Jef van Campen
Startprijs 20 EUR

Jef van Campen (1934 - ), 3x auqarel op papier, landschap en 2x dorpsgezicht ca. 31x24cm. Cond.: G

A. Slehcim
Resultaat: 20 EUR

A. Slechim, olieverf op linnen, bloemen 17x24cm. Cond.: G

Chinees zijdeschilderij
Startprijs 20 EUR

Zijdeschilderij Osaka Japan 1958 35x23cm. Cond.: G

Monogram EN
Startprijs 20 EUR

Monogram EN ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap 20x20cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 48 (Duitse School), bosgezicht 29x33cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, aquarel op papier, besneeuwd berglandschap 23x16cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Startprijs 20 EUR

Ongesigneerd ca. 1950 (Duitse School), aquarel op papier, bergmeer met dorp 38x28cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Startprijs 20 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, schenkkan met bloemen 18x24cm. Cond.: G

Schäffer 1956
Startprijs 20 EUR

Schäffer 1956 (Duitse School), gouache op papier, riviergezicht met boten 42x48cm. Cond.: G

Ets, M. van Waning
Startprijs 20 EUR

Martin van Waning ( Den Haag 1889 - ), ets op papier, gezicht op Overschie 25x20cm. Cond.: G

2 Stillevens
Resultaat: 30 EUR

A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G

4 Steendrukken
Startprijs 20 EUR

Vier antieke steendrukken in mooie omlijsting: 1x Societeit-Amicitia, 1x De Lammenschans, 1x De Katoenfabriek en 1x De Sterrenwacht, steendrukken op papier (lichte vochtschades) 21x25cm. Cond.: R

G. de Groot
Startprijs 20 EUR

G. de Groot 1942, olieverf op paneel, landschap met boerenschuur 37x27cm. Cond.: G

Engelse prent
Resultaat: 45 EUR

Oude Engelse golf-prent in wortelnoten lijst 2e helft 20e eeuw in goede staat.

Oosterse ets
Resultaat: 30 EUR

Ets op papier 18e eeuw met Arabische voorstelling 17x21cm. Cond.: G

Landkaart, stadsgezicht Leiden
Startprijs 25 EUR

Twee antieke Hollandse landkaarten: 1x zicht op Leiden, Galger Boullat Fecit 1671 15,5x16cm. en 1x 't ontzet van Leiden, Libertatis ergo 1574 (verkleuring) 35,3x26,5cm., etsen op papier Cond.: R