Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers plate
Startprijs 10 EUR

Kavel divers oud/antiek plated, messing en tin o.a: lepels, vaasje, vorkjes etc. 4,5-15cm. Cond.: R-G

2 Zilveren klontjestangen
Resultaat: 20 EUR

Twee zilveren opengewerkte suikerklontjes-tangen, 835/000, ca. 56gr. 13cm. en 10cm. Cond.: G

5 Lepels + suikertang
Resultaat: 25 EUR

Vijf diverse zilveren theelepels: 1x biedermeier theelepel, MT: Pluut jr, Jaarletter J; 1919, 1x apostellepel (gerepareerd), MT: Fa. B.W. van Eldik jr., 1x lepel van Brussel, 1x lepel van 's Gravenhag...

15 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...

2 Zilv. cakevorken
Startprijs 15 EUR

Twee zilveren cakevorken 800/000: 1x cakevork voorzien van fraai gravure met lauwerkrans, MT: P. van Heumen Schoonhoven, jaarletter Q: 1926 (18cm.) en 1x vork met fruitbewerking (scheurtje in de steel...

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 15 EUR

Zes kleine zilveren lepeltjes met getrembleerde steel, 835/000 (kleinkeur), MT: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen Schoonhoven 1870-1910, ca. 22gr. L.: 9,5cm.

5 Delen divers zilver
Startprijs 15 EUR

Vijf delen divers zilver: 1x broodmes met bewerkte heft, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, JL: V 1930, 1x vleesvork Haags lofje, kleinkeur, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, 1x gebaksvorkje...

Plated schaal
Resultaat: 15 EUR

Grote Engelse plated hengselschaal ca. 1900 opengewerkt met decor van guirlandes (iets vervormd) 25x29x24cm. Cond.: R-G

Art Deco parfumhouder
Resultaat: 30 EUR

Art Deco plated parfumflesje met floraal decor en emaille inleg. 6cm. Cond.: G

12 Zilv. lepeltjes + glas
Resultaat: 25 EUR

Kristallen lepelvaasje (7,5xø6,8cm.) met zilveren (835/000) rand en geslepen voet. Vaasje is gevuld met 12 lepeltjes (9cm.) met bloembewerking, MT: Hooijkaas Schoonhoven zilverfabriek, 835/000 Cond.: ...

7 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Diverse zilveren voorwerpen met o.a: 1x langwerpige servetband 835/000, MT: Boermans, 1x ronde servetband met getrembleerde bewerking 833/000, MT: Landmeter, 1x ronde servetband 800/000 met monogram e...

Zilv. botermes + vork
Resultaat: 20 EUR

Zilveren botermes, Hollands glad, 835/000, MT: van Kempen en Begeer, JL: B 1961, 15cm. en 1x vleesvork, Hollands glad, MT: Gerritsen en van Kempen, JL: X 1957, samen ca. 60gr. Cond.: U

6 Zilv. borrelepels
Resultaat: 20 EUR

Zes fraaie zilveren borrel-lepeltjes met opstaande filetrand, kleinkeur 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, ca. 64gr. L.: 9cm. Cond.: U

3 Delen zilver
Startprijs 20 EUR

Divers zilver: 2 botermesjes en 1 theelepel, 800/000, ca. 53gr. (samen) Cond.: G

Kristallen bakje + 4 zilv. lepels
Resultaat: 20 EUR

Fraai etui met 3 kristallen ruitvormige bewerkte bakjes met 4 zilveren (835/000) morsterdlepeltjes voorzien van getorste steel en parelrand, MT: Fa. P.G. Francics Amsterdam 1882-1887, ca. 12gr. (zilve...

2 Zilveren vleesvorken
Resultaat: 20 EUR

Twee fraaie Hollandse vleesvorken met puntige steel, voorzien van parelrand, MT: Fa. wed. Johannes Fransiscus van der beek Amsterdam-Delft, JL: H 1892, ca. 55gr. L.: 17,5cm.

Zilv, theelepel, 6x pijnappel
Resultaat: 20 EUR

Kavel met 6 zilveren theelepels met gravurebewerking en bekroond met een soort pijnappels en ronde bak, 835/000, MT: Pako metaalfabriek Rhenen, JL: J 1969, ca. 58gr.

2 Bekers
Startprijs 25 EUR

Plated kinderbeker 8,5x7cm en een beker op voet voorzien van fraaie Duitse tekst 10x15cm Cond:G

Lot lepels
Startprijs 25 EUR

Zilveren apostellepeltjes met onbekende keurmerken, drie 800/000 zilveren Djokja lepeltjes, en 5 gesneden benen Djokja lepeltjes. ca 12cm Cond:G

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 25 EUR

Twee Hollands zilveren kandelaars: 1x slanke kandelaar met filetbewerking 925/000, MT: Bos en Zn BV, Jaarletter Z: 1984, 9,5cm. en 1x bredere kandelaar met filetbewerking 835/000, MT: Vet en zonen si,...

Lodderein flesje
Startprijs 25 EUR

Kristallen parfumflesje met stopje en Hollands zilveren kraag en dop 835/000, H.: 8,5cm. Cond.: G

Lodderein flesje
Startprijs 25 EUR

Kristallen loddereinflesje met Hollands zilveren kraag en dop. Compleet met stopje 835/000, H.: 9,5cm. Cond.: G

Karaf met zilver
Startprijs 25 EUR

Engelse kristallen geurflacon op vierkante voet met zilveren kraag en gefacetteerde stop 925/000, 14xø4,5cm. Cond.: G

4 Vorken, zilv. heft
Startprijs 25 EUR

Vier kleine dienvorkjes met zilveren heften (2x glad en 2x bewerkt) (2x 800/000 en 2x 835/000), L.: ca. 15cm. Cond.: G