24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

Jaap van Kregten 1309
Jaap van Kregten
Startprijs 50 EUR
Monogram 1947 1463
Monogram 1947
Startprijs 15 EUR
Portret, man met pijp 1464
Portret, man met pijp
Startprijs 15 EUR
Schilderij, vrouw met instrument 1474
Schilderij, vrouw met instrument
Startprijs 15 EUR
Prent, paarden 1488
Prent, paarden
Startprijs 15 EUR
Ets 1489
Ets
Startprijs 15 EUR
2 Aquarellen 1443
2 Aquarellen
Startprijs 20 EUR
2x K. Terner 1445
2x K. Terner
Startprijs 20 EUR
3x Jef van Campen 1447
3x Jef van Campen
Startprijs 20 EUR
A. Slehcim 1448
A. Slehcim

20 EUR

Chinees zijdeschilderij 1452
Chinees zijdeschilderij
Startprijs 20 EUR
Monogram EN 1453
Monogram EN
Startprijs 20 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1454
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1455
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 20 EUR
Ongesigneerd 1457
Ongesigneerd
Startprijs 20 EUR
Ongesigneerd 1459
Ongesigneerd
Startprijs 20 EUR
Schäffer 1956 1461
Schäffer 1956
Startprijs 20 EUR
Ets, M. van Waning 1468
Ets, M. van Waning
Startprijs 20 EUR
2 Stillevens 1473
2 Stillevens

30 EUR

4 Steendrukken 1478
4 Steendrukken
Startprijs 20 EUR
G. de Groot 1484
G. de Groot
Startprijs 20 EUR
Engelse prent 1486
Engelse prent

45 EUR

Oosterse ets 1507
Oosterse ets

30 EUR

Landkaart, stadsgezicht Leiden 1094
Landkaart, stadsgezicht Leiden
Startprijs 25 EUR