Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen vrouw met ivoor
Resultaat: 1.050 EUR

Bronzen figuur met ivoren buste ca. 1900, gesigneerd F. Lugerth (Ferdinand 1885 - 1915), met marmeren voet H: 24cm. Cond.: G

Terracotta beeld, Goldschneider
Resultaat: 1.050 EUR

Zeer groot oud Terracotta beeld, gesigneerd Goldschneider 20e eeuw. Voorstelling van 2 putti met hond, bronskleurig gepatineerd 94x50x45cm. Cond.: G

Marmeren buste, Calvi Milano
Startprijs 15.000 EUR

Grote antieke zeldzame marmeren buste van de bekende Italiaanse beeldhouwer Pietro Calvi Milano (1833 - 1884), voorstellend een Italiaanse vrouw in kledendracht, zeer gedetailleerd uitgevoerd. Lichte ...

Beeld, ridder
Startprijs 750 EUR

Groot 19e eeuws bronzen figuur, voorstellend een edele ridder met wandelstok op marmeren voet. Gesigneerd Laurain in goede staat 46cm.

Terracotta beeld
Resultaat: 580 EUR

Groot 19e eeuws terracotta beeld met originele beschildering, voorstellend een jongen met kruis en lam. In goede originele staat 94cm.

Bronzen beeld, kindje
Startprijs 350 EUR

Bronzen Art Deco figuur ca. 1930 van Bertrand Bouteé (René Bertrand Bouteé 1877 - 1950), voorstellend een lachend kind op marmeren voet 24cm. In zeer goede staat

Bronzen beeld, paard
Startprijs 750 EUR

Groot oud bronzen beeld, gesigneerd Remmington, voorstellend een springend paard met cowboy (20e eeuw) 53x51x17cm. Cond.: G

Beeld. C. Willemsen
Startprijs 1.000 EUR

Cees Willemsen 1952 Enschede,bronzen beeld, als titel samenspraak. Groter beeld start in het volkspark Enschede. 49x34x34 Cond:G

2 Bronzen beeldjes
Resultaat: 230 EUR

Twee beelden van Bruno Fach ca. 1910 (Oostenrijk 1906 - 1978), twee bronzen naakte meisjes op marmeren sokkel (1x sokkel beschadigd achterkant) 30-31cm. Cond.: R-G

Bronzen beeld
Startprijs 125 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd Wilhelm Warmuth (Duitsland) ca. 1900, voorstellend een gelovige met boek, geheel staand op marmeren voet 24,5cm. Cond.: G

Houten beeldje, 17e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Houtgesneden figuur 17e-18e eeuw van figuur met hondje op houten console gemonteerd. Arm mist, bek hondje beschadigd en hand beschadigd, 18cm. Cond.: R

Bronzen buste
Startprijs 675 EUR

Grote Franse bronzen buste ca. 1900 van E. Marioton *Eugene 1854 - 1933) in goede originele staat 51cm.

Groot dubbel beeld
Startprijs 450 EUR

Zeer groot 19e eeuws compositie metalen beeld, gesigneerd Charles Peroon, voorstellend een vrouw met vaandel en man met bijl en dolk 100cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Resultaat: 190 EUR

Grote oude bronzen boedha met gouddecor in goede staat 48x26x18cm.

Bronzen jongen met sigaret
Startprijs 380 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw van een jongen met sigaret, ongesigneerd 20cm. Cond.: G

Beeldje met ivoor
Startprijs 375 EUR

Bronzen beeldje met ivoor, voorstellend een jongen met overall. Staand op onyx voet en gesigneerd L. Barthelemy (Louis) ca. 1910 13,5cm. Cond.: G

Beeld, jongentje
Startprijs 180 EUR

Vroeg 19e eeuws vuurverguld figuur ca. 1830, voorstellend een jongen met klompen. Geheel op marmeren voet 15cm. Cond.: G

Bronzen beeldje met ivoor
Startprijs 420 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht, voorstellend een meisje met groot boek "Pax Eterna", staand op marmeren voet 12,5cm. Cond.: G

Gepatineerd beeld, Moreau
Startprijs 350 EUR

Groot antiek Frans compositie metalen beeld ca. 18870, gesigneerd Moreau. Voorstelling van 2 figuren in boot, geheel gemonteerd op marmeren voet en in goede staat 65cm.

Paard met ruiter
Startprijs 260 EUR

groot 19e eeuws beeld van compositie metaal, voorstellend een Indiaan te paard met speer en puma, oudere restauratie,56x46x18 cm Cond:R\G

Groot bronzen beeld
Startprijs 300 EUR

Groot 19e eeuws bronzen figuur, voorstellend een ridder in harnas met zwaard en schild. Gesigneerd Gardet (mogelijk Georges Gardet 1863-1939) 84cm. Cond.: G

Beeld
Startprijs 275 EUR

Oude bronzen danseres in Jugendstil stijl op marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Gesigneerd Faguays in goede staat 54x47x13cm.

Vogel op marmeren voet
Resultaat: 180 EUR

Grote tweedelige Art Deco figuur op marmeren voet ca. 1930, voorstellend een stern op rots bij branding. Bronskleurig gepatineerd compositie metaal 50x50x18cm. Cond.: G

Groot beeld
Startprijs 140 EUR

Groot antiek compositie metalen beeld omstreeks 1880, voorstellend een vrouw met druivenranken staande op een console. Cond:G 73cm