25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

2 Duitse werken 1480
2 Duitse werken
Startprijs 20 EUR
2 Werken, 19e eeuw 1481
2 Werken, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR
2 Etsen, C. Wahl 1482
2 Etsen, C. Wahl
Startprijs 80 EUR
2 Werken, 17e-18e eeuw 1483
2 Werken, 17e-18e eeuw

40 EUR

Diverse aquarellen 1484
Diverse aquarellen
Startprijs 30 EUR
5 Etsen, 17e-18e eeuw 1485
5 Etsen, 17e-18e eeuw

80 EUR

Anneke Schie, abstracten 1486
Anneke Schie, abstracten
Startprijs 60 EUR
Portret, 17e-18e eeuw 1487
Portret, 17e-18e eeuw

40 EUR

Hollandse ets, 18e eeuw 1488
Hollandse ets, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
Jan te Wierik, acryl op papier 1489
Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.000 EUR
Franke 1490
Franke
Startprijs 50 EUR
Antieke gravure, Dusseldorf 1491
Antieke gravure, Dusseldorf
Startprijs 30 EUR
2 Babyportretten 1492
2 Babyportretten
Startprijs 60 EUR
Pastel, stilleven 1493
Pastel, stilleven
Startprijs 30 EUR
2 Etsen, figuren en watergeest 1494
2 Etsen, figuren en watergeest
Startprijs 40 EUR
Schilderij 1495
Schilderij

45 EUR

Schilderij 1497
Schilderij
Geen vanafprijs
Onduidelijk gesigneerd 1600
Onduidelijk gesigneerd

40 EUR