25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Album gravures 1000
Album gravures

1.100 EUR

Gesig. J. Krachkovsky 1001
Gesig. J. Krachkovsky

1.500 EUR

Nicolaas Bastert 1002
Nicolaas Bastert

650 EUR

Henry Schouten 1003
Henry Schouten
Startprijs 2.000 EUR
Jan te Wierik 1004
Jan te Wierik
Startprijs 1.750 EUR
Schilderij, Henry Schouten 1005
Schilderij, Henry Schouten
Startprijs 800 EUR
Waaier achter glas 1006
Waaier achter glas

140 EUR

Schilderij, Walraven 1007
Schilderij, Walraven
Startprijs 1.750 EUR
Schilderij 3 figuren 1008
Schilderij 3 figuren

1.250 EUR

H.P. Koekkoek 1009
H.P. Koekkoek

1.800 EUR

Schilderij, F. Dachling 1010
Schilderij, F. Dachling
Startprijs 600 EUR
Aquarel, Steelink 1011
Aquarel, Steelink
Startprijs 500 EUR
Schilderij, Wessels 1012
Schilderij, Wessels
Startprijs 250 EUR
Schilderij, strand Scheveningen 1013
Schilderij, strand Scheveningen
Startprijs 700 EUR
Schilderij, van leemputten 1014
Schilderij, van leemputten
Startprijs 250 EUR
Schilderij, Wijngaarden 1015
Schilderij, Wijngaarden
Startprijs 300 EUR
Schilderij, schapen 1016
Schilderij, schapen
Startprijs 1.200 EUR
Schilderij, D. Schulman 1017
Schilderij, D. Schulman

1.300 EUR

Herman Brood 1018
Herman Brood

1.600 EUR

Schilderij, 17e-18e eeuw 1019
Schilderij, 17e-18e eeuw

550 EUR

Ongesigneerd, 17e eeuw 1020
Ongesigneerd, 17e eeuw
Startprijs 1.500 EUR
Schilderij Swarts 1021
Schilderij Swarts

300 EUR

Schilderij Swarts 1022
Schilderij Swarts

300 EUR

Van Noort, strandgezicht 1023
Van Noort, strandgezicht

600 EUR