Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Meissen servies 6000
Meissen servies

Resultaat:

600 EUR

Grote porseleinen vaas 6001
Grote porseleinen vaas
Startprijs 6.000 EUR
Figuur, Ming Dynasty 6002
Figuur, Ming Dynasty
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Groot porseleinen stuk 6003
Groot porseleinen stuk

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Servies, Nymphenburg 6004
Servies, Nymphenburg

Resultaat:

950 EUR

Figuur, Wei du Nord 6005
Figuur, Wei du Nord
Startprijs 800 EUR
Majolica zuil met bloempot 6006
Majolica zuil met bloempot
Startprijs 300 EUR
2 Sitzendorf kandelaars 6007
2 Sitzendorf kandelaars
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
KPM plaquette 6008
KPM plaquette

Resultaat:

475 EUR

Plateel vaas 6009
Plateel vaas
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Trekpotje, blauw/groen 6010
Trekpotje, blauw/groen

Resultaat:

900 EUR

Porseleinen panter 6011
Porseleinen panter
Startprijs 700 EUR
Yixing trekpotje 6012
Yixing trekpotje
Startprijs 250 EUR
Yixing trekpotje 6013
Yixing trekpotje
Startprijs 250 EUR
Yixing trekpotje 6014
Yixing trekpotje
Startprijs 250 EUR
Grote vaas 6015
Grote vaas
Startprijs 4.000 EUR
2 Olielampen 6016
2 Olielampen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Imari bloempot 6017
Imari bloempot

Resultaat:

200 EUR

Han Dynasty figuur 6018
Han Dynasty figuur
Startprijs 450 EUR
Ming Figuur 6019
Ming Figuur
Startprijs 450 EUR
Chinees bord met zilv. beugel 6020
Chinees bord met zilv. beugel
Startprijs 375 EUR
Yixing trekpotje, ring 6021
Yixing trekpotje, ring
Startprijs 500 EUR
Celadon kom, 14e eeuw 6022
Celadon kom, 14e eeuw
Startprijs 150 EUR
Celadon kom, 14e eeuw 6023
Celadon kom, 14e eeuw
Startprijs 150 EUR