Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Madonna met kind 5000
Madonna met kind
Startprijs 3.900 EUR
Beeld, Villanis 5001
Beeld, Villanis
Startprijs 2.200 EUR
Bronzen leeuw 5002
Bronzen leeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Russisch brons, paarden 5003
Russisch brons, paarden

Resultaat:

2.500 EUR

Beeld brons 5004
Beeld brons
Startprijs 620 EUR
Verkocht
6 Bronzen bedels, monnik 5005
6 Bronzen bedels, monnik

Resultaat:

800 EUR

Tempel op olifant 5006
Tempel op olifant
Startprijs 900 EUR
Bronsje 5007
Bronsje
Startprijs 150 EUR
Brons, twee kinderen aan het vissen 5008
Brons, twee kinderen aan het vissen
Startprijs 250 EUR
Marmeren buste, Calvi Milano 5009
Marmeren buste, Calvi Milano
Startprijs 13.000 EUR
2 Aziatische beelden 5010
2 Aziatische beelden
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Marmeren uil 5011
Marmeren uil

Resultaat:

350 EUR

Beeld. C. Willemsen 5012
Beeld. C. Willemsen
Startprijs 800 EUR
Brons verliefd stel 5013
Brons verliefd stel
Startprijs 320 EUR
Bronzen buste 5014
Bronzen buste
Startprijs 675 EUR
Bronzen beeld, sledetocht 5015
Bronzen beeld, sledetocht
Startprijs 180 EUR
Marmeren portret 5016
Marmeren portret
Startprijs 100 EUR
Terracotta beeld 5017
Terracotta beeld
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Moderne sculptuur 5018
Moderne sculptuur

Resultaat:

260 EUR

Bronzen beeldje met ivoor 5019
Bronzen beeldje met ivoor
Startprijs 390 EUR
Verkocht
Bronzen staande man 5020
Bronzen staande man

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Brons, Franz Gutmann 5021
Brons, Franz Gutmann

Resultaat:

150 EUR

Groot beeld, Madrassi 5022
Groot beeld, Madrassi
Startprijs 230 EUR
Bronzen jongen met sigaret 5023
Bronzen jongen met sigaret
Startprijs 350 EUR