25. Juliveiling 2015

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

Achterkant boerenwagen 2000
Achterkant boerenwagen
Startprijs 180 EUR
Bronzen vergulde kandelaar 2001
Bronzen vergulde kandelaar
Startprijs 600 EUR
Speeldoos 2002
Speeldoos
Startprijs 700 EUR
Inktstel Pierot 2003
Inktstel Pierot
Startprijs 550 EUR
Grote cloisonne vaas 2004
Grote cloisonne vaas
Startprijs 680 EUR
Kandelaar 2005
Kandelaar
Startprijs 250 EUR
Gothische kandelaar 2006
Gothische kandelaar

1.200 EUR

Antieke kachel 2007
Antieke kachel
Startprijs 200 EUR
Lexicon 2008
Lexicon

250 EUR

Staande blaker, 17e-18e eeuw 2009
Staande blaker, 17e-18e eeuw

330 EUR

2 Barok kandelaars 2010
2 Barok kandelaars

160 EUR

Parelmoer visitekaartenhouder 2011
Parelmoer visitekaartenhouder

90 EUR

2 Wandkandelaars, portret 2012
2 Wandkandelaars, portret
Startprijs 100 EUR
Inktstel 2013
Inktstel
Startprijs 280 EUR
Tuinbeeld + Console 2014
Tuinbeeld + Console
Startprijs 600 EUR
Chinees sterrencompas 2015
Chinees sterrencompas
Startprijs 375 EUR
Jugendstil plafondlamp 2016
Jugendstil plafondlamp

150 EUR

Water en wijn set 2017
Water en wijn set
Startprijs 275 EUR
Trekpotje, 19e eeuw 2018
Trekpotje, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
2 Wandlampen, figuren 2019
2 Wandlampen, figuren

150 EUR

Antieke buitenlamp 2020
Antieke buitenlamp

220 EUR

2 Vuurvergulde kannen 2021
2 Vuurvergulde kannen
Startprijs 475 EUR
Muziekdoos rol 2022
Muziekdoos rol
Startprijs 450 EUR
Ingelegde naaidoos 2023
Ingelegde naaidoos
Startprijs 125 EUR