Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Secretaire 4000
Secretaire
Startprijs 9.000 EUR
Eiken schrijfkabinet 4001
Eiken schrijfkabinet
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Kabinet 4002
Kabinet

Resultaat:

1.600 EUR

Barok vitrinekast 4003
Barok vitrinekast
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Polyfoon met onderkast 4004
Polyfoon met onderkast

Resultaat:

5.500 EUR

Vitrinekast, 2 laden 4005
Vitrinekast, 2 laden
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Eiken kabinet 4006
Eiken kabinet

Resultaat:

800 EUR

Kast 4007
Kast
Startprijs 4.000 EUR
Buffetkast 4008
Buffetkast
Startprijs 1.500 EUR
Wortelnoten kabinet 4009
Wortelnoten kabinet
Startprijs 2.500 EUR
Ingelegde vitrine 4010
Ingelegde vitrine
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Mahonie barokkast 4011
Mahonie barokkast

Resultaat:

1.400 EUR

Eiken kast 4012
Eiken kast
Startprijs 950 EUR
Kabinet Empire 4013
Kabinet Empire
Startprijs 500 EUR
Grunder kast 4014
Grunder kast
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Vitrinekast 4015
Vitrinekast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Barock vitrinekast 1960 4016
Barock vitrinekast 1960

Resultaat:

700 EUR

Eiken vitrinekast 4017
Eiken vitrinekast
Startprijs 850 EUR
Barok commode 4018
Barok commode
Startprijs 600 EUR
Grunder commode 4019
Grunder commode
Startprijs 400 EUR
Bonheur 4020
Bonheur
Startprijs 500 EUR
Etagere tafel 4021
Etagere tafel
Startprijs 250 EUR
Pallisander naaitafel 4022
Pallisander naaitafel
Startprijs 200 EUR
Kamerscherm 4023
Kamerscherm
Startprijs 500 EUR