Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kandelaar 2432
Kandelaar

Resultaat:

20 EUR

Bloeddruk meter 2433
Bloeddruk meter
Startprijs 20 EUR
Doosje met 12 vorkjes 2434
Doosje met 12 vorkjes
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2 Cloissone vaasjes 2435
2 Cloissone vaasjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
6 Plated kandelaars 2436
6 Plated kandelaars

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Sierbord, Berliner Eisen 2437
Sierbord, Berliner Eisen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Koperen pan en ketel 2438
Koperen pan en ketel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Pijp 2439
Pijp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Koperen wandplaquette 2440
Koperen wandplaquette

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Bronzen wandlampen 2441
2 Bronzen wandlampen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Staande lamp 2442
Staande lamp

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Weegschaal, 19e eeuw 2443
Weegschaal, 19e eeuw

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Wandreliëf 2444
Wandreliëf

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Miniatuurportretjes 2445
3 Miniatuurportretjes

Resultaat:

45 EUR

Saxofoon 2446
Saxofoon
Startprijs 220 EUR
Reclamestandaard 9999
Reclamestandaard
Startprijs 60 EUR