Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Ton Schulten
Resultaat: 5.500 EUR

Ton Schulten (Ootmarsum) (Origineel werk met aankoopfactuur van FL. 30.500,- in 2001), acryl op linnen, coulissen landschap in uitstekende staat 123x63cm. Cond.: U

Evert Moll
Resultaat: 2.250 EUR

Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele figuren en schepen 100x50cm. Cond.: G

D.H.W.Filarski
Resultaat: 2.200 EUR

D.H.W. Filarski 1941 ( Amsterdam 1885 - 1964 Zeist, Bergense School), olieverf op linnen, stilleven 64x80cm. Cond.: G

Pendant, B. Brouwer
Resultaat: 1.450 EUR

2x Barend Brouwer (pendant) (Diepenveen 1872- 1936 Voorburg), olieverf op linnen, twee riviergezichten van Giethoorn 55x40cm. Cond.: G

Ikoon, Maria Trychorusa
Resultaat: 1.300 EUR

Ikoon, Moeder Gods Thrychorusa (met 3 landen) met 2 randheiligen Johannes de Doper en Maria van Egypte ca. 1800. Voormalige collectie De Klooster Esch 35x31cm.

Kees Verwey
Resultaat: 1.200 EUR

Kees Verwey '71 (Amsterdam 1900 - Haarlem 1995), aquarel op papier, vaas met bloemen 52x41cm. Cond.: G

A.M. Gorter
Resultaat: 900 EUR

Arnold Marc Gorter ( Almelo 1866 - 1933 Amsterdam), olieverf op linnen, beek door bos met moeder en kind 70x92cm. Cond.: G

G.F. van Schagen
Resultaat: 700 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen (Den Haag 1880 - 1968 Laren), olieverf op linnen, boerderij met paardenkar, figuren, etc. 50x70cm. Cond.: G

Jaap Nieweg
Resultaat: 675 EUR

Jaap Nieweg aug. '40 (Hoogebeintum 1877 - 1955 Amersfoort), olieverf op paneel, fles met bloemen en kleed 32x25cm. Cond.: G

Acryl, Jan te Wierik
Resultaat: 650 EUR

Jan te Wierik ( 1954 -2002), acryl op papier, fantasie 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, Gorter
Resultaat: 600 EUR

Arnold Marc Gorter (Almelo 1866 - 1933 Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met beek en koeien op weiland 56x42cm. Cond.: G

H.P. Koekkoek
Resultaat: 600 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek (Hilversum 1843 - 1890 Engeland), olieverf op linnen, heidelandschap met pad, schapen, boer en boerin 26x20cm. Cond.: G

Gesign.Corneille vogel/vis
Resultaat: 500 EUR

Gesigneerd Corneille, beschilderd houten sculptuur, olieverf op paneel, abstract figuratief, vogel met vis 55x70cm. Cond.: G

Schilderij, J. v. Delden
Resultaat: 450 EUR

Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele schepen 40x80cm. Cond.: G

Theo Swagemakers
Resultaat: 390 EUR

Theo Swagemakers 1977 (Tilburg 1898 - 1991), olieverf op paneel, stilleven met keramiek en citroen 40x49cm. Cond.: G

Chris Snijders
Resultaat: 375 EUR

Chris Snijders ca. 1930, olieverf op linnen, Arabisch dorpsgezicht 35x53cm. Cond.: G

Gesign.E.Dücker
Resultaat: 375 EUR

Gesigneerd E. Dücker, olieverf op linnen, strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten 53x35cm. Cond.: G

Wim Bos, groot
Resultaat: 350 EUR

Wim Bos (Rotterdam 1906 ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Kruseman
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerd M. Kruseman (19e eeuw), olieverf op paneel, Hollands landschap met boerderij en figuren 34x27cm. Cond.: G

Jan van Vuuren
Resultaat: 350 EUR

Jan van Vuuren (1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, locomotiefhuisje Nunspeet 40x50cm. Cond.: G

W.A. Grondhout, fruitcoupe
Resultaat: 350 EUR

Willem Adrianus Grondhout (Dinxperlo 1878 - 1934 Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met fruitcoupe 60x70cm. Cond.: G

Dali
Resultaat: 350 EUR

Salvador Dali lithografie nr. 8/295, The Three Sphinx of Bikini 1947 (met certificaat), litho op papier 60x47cm. Cond.: G

Monogram M.K. 18
Resultaat: 310 EUR

Max Klinger? 1857 - 1920 (monogram MK 18, mogelijk Max Klinger), tekening op papier, portret 20x28cm. Cond.: G

Landkaart Overijssel, 17e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Landkaart 17e eeuw van Overijssel door Corn. Blaeu ca. 1630, ingekleurde gravure op papier 54x45cm. Cond.: G

C.A. van Assendelft
Resultaat: 300 EUR

Cornelis Albert van Assendelft ( 1870 - 1945 Amsterdam), pastel op papier, boerin met bepakking 70x55cm. Cond.: G

S. Abdullah
Resultaat: 300 EUR

S. Abdullah ( 1878 - 1941), olieverf op linnen, Indonesische rijstvelden met figuren 43x60cm. Cond.: G

Johan Buning
Resultaat: 300 EUR

Johan Buning (Amsterdam 1893 - 1963), aquarel op papier, terrasgezicht 44x34cm. Cond.: G

D.H.W. Filarski, stilleven
Resultaat: 300 EUR

Dirk Herman Willem Filarski (Amsterdam 1885 - 1964 Zeist), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en vaas 30x30cm. Cond.: G

Balinese School, vrouw
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, Balinese vrouw 17x24cm. Cond.: G

Gerard de Lairesse
Resultaat: 275 EUR

Vroeg 19e Eeuwse kopie naar Gerard de Lairesse ( 1640 -1711 Hollandse School), olieverf op linnen, Romeins interieur met twee figuren in originele lijst. Geheel is in ongerestaureerde originele staat,...

Hein Hoppman
Resultaat: 260 EUR

Hein Hoppman (Duitsland 1901 - 1982), olieverf op linnen, interieur met 5 drinkende heren 100x50cm. Cond.: G

Piet Bouter
Resultaat: 250 EUR

Piet Bouter (Gouda 1887 - 1968), olieverf op linnen, schapen op zandpad 40x80cm. Cond.: G

Indisch landschap
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd Indonesië (omgeving Leo Eland?), olieverf op paneel, Indische rijstvelden 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Pit van Loo
Resultaat: 250 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905), olieverf op paneel, kustgezicht 60x80cm. Cond.: G

Ton Schulten
Resultaat: 250 EUR

Ton Schulten, lithografie op papier, zomergloed 2005. 168/180. 107x60cm., Cond.:G

H. Balman
Resultaat: 240 EUR

H. Balman, olieverf op paneel, strandgezicht met bomschuiten 20x24cm. Cond.: G

Pieter Scheen
Resultaat: 225 EUR

Originele 2-delige Pieter Scheen schilderslexicon 1750-1950 in zeer goede staat 25x20x7cm. Cond.: G

Ongesigneerd stilleven
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en keramiek 50x40cm. Cond.: G

Landkaart Overijssel, 17e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Landkaart 17e eeuw van Overijssel door N. ten Have en N. Visscher 1652, ingekleurde gravure op papier 57x45cm. Cond.: G

Hollandse School, koeien
Resultaat: 200 EUR

Hollandse School ( naar Willem Maris), olieverf op paneel, koeien aan de drenkplaats 43x32cm. Cond.: G

Jan Deckers, stilleven
Resultaat: 200 EUR

Jan Deckers ( 1835 - 1916 Gent), olieverf op paneel, mand met druiven 18x25cm. Cond.: G

Ankone, Buurse beek
Resultaat: 200 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, wandelaar bij Buurse Beek 50x70cm. Cond.: G

Ongesigneerd 17e eeuw
Resultaat: 175 EUR

Ongesigneerd naar 17e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel, landschap met dorp en figuren 35x11cm. Cond.: G

R. Merson
Resultaat: 170 EUR

R. Merson (Franse School), olieverf op linnen, stilleven met fruit 40x50cm. Cond.: G

Gesigneerd CH. Dijkman
Resultaat: 170 EUR

Ch. Dijkman ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht 55x45cm. Cond.: M

Winters stadsgezicht
Resultaat: 135 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winters stadsgezicht met figuren 44x31cm. Cond.: G

B.F. Coesel, herderin met schapen
Resultaat: 125 EUR

Bernardus Coesel (Den Haag 1886 - 1952), olieverf op paneel, schaapsherderin met hond en schapen bij avond 31x22cm. Cond.: G

Schilderij, Jean boten
Resultaat: 120 EUR

Jean (21e eeuw), olieverf op paneel, schepen in Hollandse haven 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Emile H.
Resultaat: 120 EUR

Emile Hoogewijs ca. 1900 (Belgische School), olieverf op linnen, dorpsgezicht met molen 35x28cm. Cond.: G

Wim Bos havengezicht
Resultaat: 120 EUR

Wim Bos ( 1906 Rotterdam - ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 72x25cm. Cond.: G

Belgische School, landschap
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met koeien 48x38cm. Cond.: G

Gobelin, edele dame in tuin
Resultaat: 110 EUR

Prachtige zeer grote gobelin met zwart gepolitoerde lijst ca. 1900 met romantische voorstelling van figuren in een park 225x142cm. Cond.: G

Schilderij, Theo Bijkerk
Resultaat: 110 EUR

Theo Bijkerk (Enschede), olieverf op paneel, Buurse beek 45x60cm. Cond.: G

J. Haverdroeze
Resultaat: 110 EUR

J. Haverdroeze ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met fruit etc. 65x39 Cond.: R

J. Wigersma
Resultaat: 110 EUR

J. Wigersma 1934, olieverf op linnen, havengezicht met zeilschepen 56x39cm. Cond.: G

Schilderij, D. Marta
Resultaat: 110 EUR

D. Marta 21e eeuw, olieverf op paneel, fruitstilleven 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, M. Peter
Resultaat: 110 EUR

M. Peter 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met glas en fruit 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Gerard Krol
Resultaat: 100 EUR

Gerard Krol ( 1887 - 1955 Enschede), olieverf op paneel, Twents landschap met pad, boerderij en figuur 30x40cm. Cond.: G

Litho, Corneille
Resultaat: 100 EUR

Guilliaume Corneille '97 nr. 101/112, lithografie op papier, duif met zon 15x21cm. Cond.: G

Wim van Norden
Resultaat: 100 EUR

Wim van Norden, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht 50x70cm. Cond.: G

van Dam, eenden
Resultaat: 100 EUR

C. van Dam 20e eeuw, olieverf op paneel, eenden-familie 22x18cm. Cond.: G

Schilderij, bloemstilleven
Resultaat: 100 EUR

L. Marlin 20e eeuw (Franse School), olieverf op paneel, bloemstilleven met pioenrozen etc. 60x80cm. Cond.: G

Tekening, J.P. Molenaar
Resultaat: 100 EUR

J.P. Molenaar (1914 - 1990), gemengde techniek op papier, havengezicht met vele schepen 40x80cm. Cond.: G

Ikoon, Maria Trychorusa
Resultaat: 100 EUR

Ikoon, moeder Gods Thrychorus Russisch 19e eeuw, voormalige collectie de Klooster Esch. Beschadiging in de rand, makkelijk te restaureren, 31x26,5cm.

Tekening, van Münninghof
Resultaat: 90 EUR

Xeno Münninghof (Deventer 1873 - 1944 Barneveld), tekening op papier, bij de Wodans Eiken Wolfhezen 35x45cm. Cond.: G

Gesign. J.J. Destree
Resultaat: 90 EUR

Gesigneerd J.J. Destree ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met schaatsers 12x18cm. Cond.: G

Steendruk, Willem Maris
Resultaat: 90 EUR

Willem Maris, steendruk op papier blad nr. 37, 1053/11. Portretten van schilders van de Haagse School 23x30cm. Cond.: G

Rotterdamse haven
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: G

Landkaart Overijssel, 17e/18e
Resultaat: 80 EUR

Handingekleurde 18e eeuwse landkaart Overijssel door Pierre van der Aa ( 1659 - 1733), gravure op papier, in goede originele staat 23x30cm.

Russisch schilderij
Resultaat: 80 EUR

Oleg Staronosov (Russische School), olieverf op linnen, Summer Air 35x49cm. Cond.: G

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands romantisch stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

W.H. Jintes
Resultaat: 75 EUR

W.H. Jintes (Groningen 1855 - 1924 Amsterdam), olieverf op paneel, rivier bij de stad 37x19cm. Cond.: R-G

Schilderij kubistisch A.M.
Resultaat: 70 EUR

Monogram A.M. ca. 1930, olieverf op linnen, luchtschepen 24x18cm. Cond.: G

Schilderij, Wim Bosman
Resultaat: 70 EUR

Wim Bosman (Enschede), olieverf op paneel, watermolen 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Stegwee
Resultaat: 70 EUR

J.C. Stegwee ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x75cm. Cond.: G

Theophile de Bock
Resultaat: 65 EUR

Theophile de Bock ( Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), olieverf op linnen, bosgezicht met bruggetje 65x50cm. Cond.: R

Gesign. Jan Knikker
Resultaat: 65 EUR

Gesigneerd Jan Knikker, olieverf op linnen, Hollandse zeilboot op het IJ 30x40cm. Cond.: G

2 Prenten, jacht
Resultaat: 65 EUR

Twee Engelse ingekleurde etsen ca. 1890, ets op papier, vossenjacht 53x35cm. Cond.: G

Landkaart, 17e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Landkaart 17e-18e eeuw van Overijssel, ingekleurde gravure (beschadigd), ongesigneerd 47x32cm. Cond.: M

Schilderij, boot op zee
Resultaat: 60 EUR

Bailling?, olieverf op linnen, tweemaster op zee 22x26cm. Cond.: G

Schilderij bloemen, Wessels
Resultaat: 60 EUR

Albert Wessels (1938 - 2010 Rijssen), bloemstilleven (voor een vriend geschilderd), olieverf op linnen 60x90cm. Cond.: G

Schilderij, Nico Bruinestijn
Resultaat: 60 EUR

Nico Bruynestein, olieverf op linnen, stilleven met aardewerk en appels 30x40cm. Cond.: R-G

Nico Bruynesteyn
Resultaat: 60 EUR

Nico Bruynesteyn, olieverf op linnen, stilleven voor raamopening 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Deutman
Resultaat: 60 EUR

Frans Deutmann (Zwolle 1867 - 1915 Blaricum), olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x50cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd A. Hulk ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 24x18cm. Cond.: R

4x Gevechtssport
Resultaat: 55 EUR

Vier oude Franse prenten van gevechtsport-posities 20e eeuw, in goede staat 36x15cm. Cond.: G

Joodse tol
Resultaat: 50 EUR

Joodse tol bewerkt met zilver. 4.5xø4cm., Cond.:U

Schilderij in lijst
Resultaat: 50 EUR

G. Huising 20e eeuw, olieverf op linnen, de goudweger 50x60cm. Cond.: R-G

Gravure, Cambridgeshire
Resultaat: 50 EUR

Ingekleurde gravure 19e eeuw Cambridgeshire Railway Stations Fr. Hitchin. Gravure op papier 26x20cm. Cond.: G

Schilderij, Afrikaanse vrouw
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd, olieverf op jute, Oosterse vrouw 54x73cm. Cond.: G

V.d. AA, zeegezicht
Resultaat: 50 EUR

C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op paneel, zeegezicht met zeilschepen 16x11cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 50 EUR

W. Nobels ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands havengezicht 40x60cm. Cond.: G

Gerard Krol
Resultaat: 50 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, boerderij aan het water met boerin en kippen 30x40cm. Cond.: R

Gravure, 17e/18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Gravure 17e/18e eeuw van Oldenseel, Hasselt, Vollenhoven anno 1674. Ingekleurde gravure op papier 26x18cm. Cond.: G

Schilderij, Johannes winter
Resultaat: 45 EUR

Johannes 20e eeuw, olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 45 EUR

W.J. Seinen 91, olieverf op linnen, veenplassen 60x40cm. Cond.: G