Ton Schulten (Ootmarsum) (Origineel werk met aankoopfactuur van FL. 30.500,- in 2001), acryl op linnen, coulissen landschap in uitstekende staat 123x63cm. Cond.: U
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele figuren en schepen 100x50cm. Cond.: G
D.H.W. Filarski 1941 ( Amsterdam 1885 - 1964 Zeist, Bergense School), olieverf op linnen, stilleven 64x80cm. Cond.: G
2x Barend Brouwer (pendant) (Diepenveen 1872- 1936 Voorburg), olieverf op linnen, twee riviergezichten van Giethoorn 55x40cm. Cond.: G
Ikoon, Moeder Gods Thrychorusa (met 3 landen) met 2 randheiligen Johannes de Doper en Maria van Egypte ca. 1800. Voormalige collectie De Klooster Esch 35x31cm.
Kees Verwey '71 (Amsterdam 1900 - Haarlem 1995), aquarel op papier, vaas met bloemen 52x41cm. Cond.: G
Arnold Marc Gorter ( Almelo 1866 - 1933 Amsterdam), olieverf op linnen, beek door bos met moeder en kind 70x92cm. Cond.: G
Gerbrand Frederik van Schagen (Den Haag 1880 - 1968 Laren), olieverf op linnen, boerderij met paardenkar, figuren, etc. 50x70cm. Cond.: G
Jaap Nieweg aug. '40 (Hoogebeintum 1877 - 1955 Amersfoort), olieverf op paneel, fles met bloemen en kleed 32x25cm. Cond.: G
Jan te Wierik ( 1954 -2002), acryl op papier, fantasie 50x60cm. Cond.: G
Arnold Marc Gorter (Almelo 1866 - 1933 Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met beek en koeien op weiland 56x42cm. Cond.: G
Hendrik Pieter Koekkoek (Hilversum 1843 - 1890 Engeland), olieverf op linnen, heidelandschap met pad, schapen, boer en boerin 26x20cm. Cond.: G
Gesigneerd Corneille, beschilderd houten sculptuur, olieverf op paneel, abstract figuratief, vogel met vis 55x70cm. Cond.: G
Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele schepen 40x80cm. Cond.: G
Theo Swagemakers 1977 (Tilburg 1898 - 1991), olieverf op paneel, stilleven met keramiek en citroen 40x49cm. Cond.: G
Chris Snijders ca. 1930, olieverf op linnen, Arabisch dorpsgezicht 35x53cm. Cond.: G
Gesigneerd E. Dücker, olieverf op linnen, strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten 53x35cm. Cond.: G
Wim Bos (Rotterdam 1906 ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd M. Kruseman (19e eeuw), olieverf op paneel, Hollands landschap met boerderij en figuren 34x27cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, locomotiefhuisje Nunspeet 40x50cm. Cond.: G
Willem Adrianus Grondhout (Dinxperlo 1878 - 1934 Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met fruitcoupe 60x70cm. Cond.: G
Salvador Dali lithografie nr. 8/295, The Three Sphinx of Bikini 1947 (met certificaat), litho op papier 60x47cm. Cond.: G
Max Klinger? 1857 - 1920 (monogram MK 18, mogelijk Max Klinger), tekening op papier, portret 20x28cm. Cond.: G
Landkaart 17e eeuw van Overijssel door Corn. Blaeu ca. 1630, ingekleurde gravure op papier 54x45cm. Cond.: G
Cornelis Albert van Assendelft ( 1870 - 1945 Amsterdam), pastel op papier, boerin met bepakking 70x55cm. Cond.: G
S. Abdullah ( 1878 - 1941), olieverf op linnen, Indonesische rijstvelden met figuren 43x60cm. Cond.: G
Johan Buning (Amsterdam 1893 - 1963), aquarel op papier, terrasgezicht 44x34cm. Cond.: G
Dirk Herman Willem Filarski (Amsterdam 1885 - 1964 Zeist), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en vaas 30x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, Balinese vrouw 17x24cm. Cond.: G
Vroeg 19e Eeuwse kopie naar Gerard de Lairesse ( 1640 -1711 Hollandse School), olieverf op linnen, Romeins interieur met twee figuren in originele lijst. Geheel is in ongerestaureerde originele staat,...
Hein Hoppman (Duitsland 1901 - 1982), olieverf op linnen, interieur met 5 drinkende heren 100x50cm. Cond.: G
Piet Bouter (Gouda 1887 - 1968), olieverf op linnen, schapen op zandpad 40x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd Indonesië (omgeving Leo Eland?), olieverf op paneel, Indische rijstvelden 50x70cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905), olieverf op paneel, kustgezicht 60x80cm. Cond.: G
Ton Schulten, lithografie op papier, zomergloed 2005. 168/180. 107x60cm., Cond.:G
H. Balman, olieverf op paneel, strandgezicht met bomschuiten 20x24cm. Cond.: G
Originele 2-delige Pieter Scheen schilderslexicon 1750-1950 in zeer goede staat 25x20x7cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en keramiek 50x40cm. Cond.: G
Landkaart 17e eeuw van Overijssel door N. ten Have en N. Visscher 1652, ingekleurde gravure op papier 57x45cm. Cond.: G
Hollandse School ( naar Willem Maris), olieverf op paneel, koeien aan de drenkplaats 43x32cm. Cond.: G
Jan Deckers ( 1835 - 1916 Gent), olieverf op paneel, mand met druiven 18x25cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, wandelaar bij Buurse Beek 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd naar 17e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel, landschap met dorp en figuren 35x11cm. Cond.: G
R. Merson (Franse School), olieverf op linnen, stilleven met fruit 40x50cm. Cond.: G
Ch. Dijkman ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht 55x45cm. Cond.: M
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winters stadsgezicht met figuren 44x31cm. Cond.: G
Bernardus Coesel (Den Haag 1886 - 1952), olieverf op paneel, schaapsherderin met hond en schapen bij avond 31x22cm. Cond.: G
Jean (21e eeuw), olieverf op paneel, schepen in Hollandse haven 40x50cm. Cond.: G
Emile Hoogewijs ca. 1900 (Belgische School), olieverf op linnen, dorpsgezicht met molen 35x28cm. Cond.: G
Wim Bos ( 1906 Rotterdam - ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 72x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met koeien 48x38cm. Cond.: G
Prachtige zeer grote gobelin met zwart gepolitoerde lijst ca. 1900 met romantische voorstelling van figuren in een park 225x142cm. Cond.: G
Theo Bijkerk (Enschede), olieverf op paneel, Buurse beek 45x60cm. Cond.: G
J. Haverdroeze ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met fruit etc. 65x39 Cond.: R
J. Wigersma 1934, olieverf op linnen, havengezicht met zeilschepen 56x39cm. Cond.: G
D. Marta 21e eeuw, olieverf op paneel, fruitstilleven 40x50cm. Cond.: G
M. Peter 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met glas en fruit 40x50cm. Cond.: G
Gerard Krol ( 1887 - 1955 Enschede), olieverf op paneel, Twents landschap met pad, boerderij en figuur 30x40cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '97 nr. 101/112, lithografie op papier, duif met zon 15x21cm. Cond.: G
Wim van Norden, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht 50x70cm. Cond.: G
C. van Dam 20e eeuw, olieverf op paneel, eenden-familie 22x18cm. Cond.: G
L. Marlin 20e eeuw (Franse School), olieverf op paneel, bloemstilleven met pioenrozen etc. 60x80cm. Cond.: G
J.P. Molenaar (1914 - 1990), gemengde techniek op papier, havengezicht met vele schepen 40x80cm. Cond.: G
Ikoon, moeder Gods Thrychorus Russisch 19e eeuw, voormalige collectie de Klooster Esch. Beschadiging in de rand, makkelijk te restaureren, 31x26,5cm.
Xeno Münninghof (Deventer 1873 - 1944 Barneveld), tekening op papier, bij de Wodans Eiken Wolfhezen 35x45cm. Cond.: G
Gesigneerd J.J. Destree ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met schaatsers 12x18cm. Cond.: G
Willem Maris, steendruk op papier blad nr. 37, 1053/11. Portretten van schilders van de Haagse School 23x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: G
Handingekleurde 18e eeuwse landkaart Overijssel door Pierre van der Aa ( 1659 - 1733), gravure op papier, in goede originele staat 23x30cm.
Oleg Staronosov (Russische School), olieverf op linnen, Summer Air 35x49cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands romantisch stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
W.H. Jintes (Groningen 1855 - 1924 Amsterdam), olieverf op paneel, rivier bij de stad 37x19cm. Cond.: R-G
Monogram A.M. ca. 1930, olieverf op linnen, luchtschepen 24x18cm. Cond.: G
Wim Bosman (Enschede), olieverf op paneel, watermolen 30x40cm. Cond.: G
J.C. Stegwee ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x75cm. Cond.: G
Theophile de Bock ( Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), olieverf op linnen, bosgezicht met bruggetje 65x50cm. Cond.: R
Gesigneerd Jan Knikker, olieverf op linnen, Hollandse zeilboot op het IJ 30x40cm. Cond.: G
Twee Engelse ingekleurde etsen ca. 1890, ets op papier, vossenjacht 53x35cm. Cond.: G
Landkaart 17e-18e eeuw van Overijssel, ingekleurde gravure (beschadigd), ongesigneerd 47x32cm. Cond.: M
Bailling?, olieverf op linnen, tweemaster op zee 22x26cm. Cond.: G
Albert Wessels (1938 - 2010 Rijssen), bloemstilleven (voor een vriend geschilderd), olieverf op linnen 60x90cm. Cond.: G
Nico Bruynestein, olieverf op linnen, stilleven met aardewerk en appels 30x40cm. Cond.: R-G
Nico Bruynesteyn, olieverf op linnen, stilleven voor raamopening 40x50cm. Cond.: G
Frans Deutmann (Zwolle 1867 - 1915 Blaricum), olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x50cm. Cond.: G
Gesigneerd A. Hulk ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands zeegezicht met schepen 24x18cm. Cond.: R
Vier oude Franse prenten van gevechtsport-posities 20e eeuw, in goede staat 36x15cm. Cond.: G
G. Huising 20e eeuw, olieverf op linnen, de goudweger 50x60cm. Cond.: R-G
Ingekleurde gravure 19e eeuw Cambridgeshire Railway Stations Fr. Hitchin. Gravure op papier 26x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op jute, Oosterse vrouw 54x73cm. Cond.: G
C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op paneel, zeegezicht met zeilschepen 16x11cm. Cond.: G
W. Nobels ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands havengezicht 40x60cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, boerderij aan het water met boerin en kippen 30x40cm. Cond.: R
Gravure 17e/18e eeuw van Oldenseel, Hasselt, Vollenhoven anno 1674. Ingekleurde gravure op papier 26x18cm. Cond.: G
Johannes 20e eeuw, olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G