Dick Lemcke '42 (Rotterdam 1916 - ), olieverf op linnen, boerderij met hooimijt, kar en kippen 40x50cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse lithografiën; 1x Zwolle J.M. Riegel sculpt 17x12cm. en 1x Kampen A. Fesca sculpt 13x17cm. Cond.: G
Ton Ancone 1970, olieverf op linnen, stadsgezicht Denekamp 50x60cm. Cond.: G
Oud familiewapen uit 1874 Everts Tret. met goudkleur etc. 19x24cm. Cond.: G
Pierre Morot, aquatint op papier, place du Tretre Paris 60x44cm. Cond.: G
J. van Potten, olieverf op linnen, boerderij met hooimijt en kippen 40x60cm. Cond.: G
H. van Nooyen, olieverf op linnen, bospad 50x70cm. Cond.: G
Jan Bleys 1911 (1868 Hoorn - ), tekening op papier, damesportret 10x13cm. Cond.: G
Jan Poortenaar no. 55-1 (Amsterdam 1886 - 1958 Naarden), ets op papier, stadhuis Middelburg met figuren op straat 19x15cm. Cond.: G
Monogram R.C.M. 1918, olieverf op linnen, landschap met koeien 60x40cm. Cond.: G
B. (of D.) Jansen ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien 40x60cm. Cond.: R
Alie Kruse Kolk, aquarel op papier, wilde bloemen 52x64cm. Cond.: G
Alie Kruse Kolk, aquarel op papier, vaas met rozen 50x60cm. Cond.: G
Alie Kruse Kolk, aquarel op papier, landschap met wilde bloemen 44x63cm. Cond.: G
Alie Kruse Kolk, aquarel op papier, vaas met bloemen 71x50cm. Cond.: G
Selhorst ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
H.E. Wassing, gouache op papier, voetballer 1973, kubistische gouache 39x30cm. Cond.: G
L. Kern 80-er jaren, olieverf op linnen, stilleven met gele rozen 30x40cm. Cond.: G
Oude gravure in lijst 18e eeuw (of ouder), gravure op papier, volle markt 49x27cm. Cond.: R
Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G
Gravure 17e eeuw, van Hasselt uit de topographia Germanicae ca. 1680 17.5x11,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd China 19e eeuw, gouache op papier (bovenste gedeelte beschadigd), 2 Chinese vrouwen in interireur 20x30cm. Cond.: M
Kavel van 35 Franse landkaarten 2e helft 19e eeuw Cond.: R-G
Marius Jansen, ets op papier, Den Bosch St. Janskerk 28x40cm. Cond.: G