Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren jacht-teller
Resultaat: 1.400 EUR

Unica: Engelse sterling zilveren jacht-teller voor patrijzen, hazen, fazanten, snippen, konijnen en houtsnippen. ca. 5,54x2cm. ca. 38gr. Erg zeldzaam, gegraveerd met naam "John Cooper St. Jamess".

Zilv. servies + Comfoor
Resultaat: 1.000 EUR

Zeer fraai Hollands zilveren koffie-en theeservies op comfoor, model: Kardinaal. Koffie-en theepot en roomkan zijn voorzien van houten handgrepen. Het zilveren comfoor staat op houten bolpootjes, 835/...

Kastanjevaas met deksel
Resultaat: 900 EUR

Mooie grote zilveren schuitvormige kastanjevaas met deksel,83/000, op voet met aan beide zijden maskerons waarin draagringen, ca. 1004 gr., B.18cm., H.31cm., Cond.:U

Zilv. servies op blad
Resultaat: 750 EUR

Mooi zilveren theeservies met bijbehorend ovaal zilveren dienblad. Het geheel is gefacceteerd uitgevoerd en in de omtrek versierd met rankmotieven en staat op vier pootjes. 835/000 gekeurd met oud bel...

Zilveren wijnkan
Resultaat: 600 EUR

Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U

Parfumflesje
Resultaat: 500 EUR

Russisch zilveren geëmailleerde parfumfles met twee amethisten in schroefdop, 84 Zolotniks= 875/000. H. 7.5cm., Cond.:U

Zilveren etagere
Resultaat: 475 EUR

Fraaie grote bewerkte zilveren jardieniere zonder sachotels, rustend op vier leeuwenpoten 835/000, H.45cm., ca. 573gr., Cond.:G

Zilveren dienblaadje
Resultaat: 350 EUR

Schuitvormig Hollands zilveren 835/000 dienblaadje met ajourgezaagde rand, afgewerkt met parelrand. Grootkeur, MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 272gr., 27x13x3cm., Cond.:U

14Kr Gouden breischede speld
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame antieke 14 karaats gouden breischede speld met graveerwerk. Nederlands gekeurd 1860, L. 5cm., ca. 3gr.

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 350 EUR

Stel bijzonder mooie Deens zilveren kandelaars op gecontourneerde voet 826/000 16,5xø11cm. Cond.: U

3-Delig zilv. servies
Resultaat: 325 EUR

Drie delig zilveren servies: trekpotje, roomkan en hengselbakje, 835/000, versierd met dubbele parelranden,, begin 1900. MT.: Zilverfabriek Voorschoten NV., Voorschoten. Samen ca. 659 gr., scharnier b...

Kantonese schaal
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse Kantonese presenteerschaal op zilveren 835/000 gelobde vierkante voet rustend op vier pootjes. schaal ø 24.5 cm., H.17cm. Cond.:U

Zilveren kandelaar
Resultaat: 325 EUR

Engels sterling zilveren 925/000 kandelaar met rijkelijk bewerkte voet en kroon, Korintische zuil. H. 17cm., voet 8.5x8.5cm., Cond.:U

Zilveren dienblaadje
Resultaat: 300 EUR

Zilveren 835/000, dienblad. Markiesvormig, 31x18cm met een met de hand uitgewerkte opstaande rand met parelsbewerking. MT: J.Pd de Vries, Hoorn, Jaarletter: 1918 ca 379 gr. Cond. G

Zilveren koffiekan
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollands zilveren koffiekan met scharnierende deksel waarop bloem, 835/000, Jaarletter: M 1871, MT.: van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 515gr., Handgreep zit los, ø13cm.,, H. 23cm., Cond.:G

Ovale zilv. theebus
Resultaat: 190 EUR

Zilveren ovale theebus, 835/000, met gedreven Oud-Hollandse voorstellingen en voorzien scguitvormig deksel met knop.MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, ca.1930, 8x9x6cm., ca. 111gr.

Zilv. thorapointer
Resultaat: 180 EUR

Agaten thorapointer bewerkt met zilveren monturen waarin turkooises.L. 16cm., Cond.:U

Zilv. tasbeugel
Resultaat: 180 EUR

Zilveren tasbeugel met fluwelen tasje en draagriem, 800/000. Beugelbreedte 14.5cm., Cond.:U

Zilveren inktstel
Resultaat: 180 EUR

Zilveren, 835/000, inktstel op pootjes, met handgreep voorzien van fraaie Biedermeier graveringen en een stel gecontourneerde glazen potjes met zilveren monturen en gebolde zilveren dopjes. Keurkamer ...

Kristallen roomstel
Resultaat: 170 EUR

Vierdelig geslepen kristallen roomstel met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Bestaande uit een lepelvaasje, roomkan, suikerpot en theebus, voorzien van zilveren, 835/000, randen met parelr...

Setje zilver in cassette
Resultaat: 170 EUR

Engels Sterling zilveren, 925/00, tafelset in prachtig bijbehorend origineel etui. Mosterdpot met scharnierend dekseltje, zoutvaatje en strooier, bijbehorend mosterd- en zoutlepeltje en blauwglazen in...

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 160 EUR

Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: I, 1918, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca.101 gr. 18x9x5cm., Cond.:U

Zilveren karaffenhouder
Resultaat: 160 EUR

Antiek zilveren tafelzuurhouder op vier pootjes met acanthusbladmotief en gecontourneerde rand, 1e gehalte Grootkeur 925/000, Jaarletter: V 1855, MT.: Arnoldi, Amsterdam. Voet 20x22 H. 32cm., Cond.:U

Kristallen bonbonschaal
Resultaat: 160 EUR

Fraai geslepen kristallen bonbonschaal met Russisch slijpsel, 10x15cm. De schaal is voorzien van een gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel. MT J.Spiekerman en J.M. Steiger, Amsterdam ca 1844

Sterling zilv. jat
Resultaat: 150 EUR

Sterling zilveren jat aan gourmet draagketting, 925/000, L. 20cm., ca. 36gr., Cond.:U

Tabakspot met zilver
Resultaat: 150 EUR

Hollandse tabakspot met zilveren banden en cartouche en zilveren opzetstuk waarin luciferdooshouder. 835/000 Jaarletter: P 1908, MT.: van Kempen & Zonen Voorschoten. H.17xø10 cm., Cond.:U

Zilv. loddereindoosje
Resultaat: 150 EUR

Zilveren loddereindoosje, 835/000, met floraal bandendecor en hartvormig wapenschildje met gravering G.P.P. 1851, en het deksel met filigrainwerk en knopjes. MT.: D.de Gilde Koppenol, Schoonhoven 1850...

Tantalus-kwelling
Resultaat: 150 EUR

Tantalus kwelling, afsluitbaar met sleutel en voorzien van een stel originele fraai geslepen kristallen karaffen compleet met stoppen en metalen banden in het kristal.20x37x11cm.

Zilveren tafelstuk
Resultaat: 150 EUR

Mooi antiek zilveren tafelstuk rustend op vier acanthusbladpootjes. De buitenkant is gegraveerd in meandermotief. Mooi opgewerkte handgreep met lothuskelkmotief, 813/000, MT.: AK, ca. 259gr., B.20xH 2...

Zilv. snuifdoosje
Resultaat: 140 EUR

Ovaal zilveren snuifdoosje, 800/000 met fraai bijzonder gedreven deksel van een grote hond aan een touw met 7 spelende putti's en de opstaande rand met florale versieringen, binnenzijde is verguld, On...

Ovaal kristallen bakje
Resultaat: 135 EUR

Mooie ovale waaiergeslepen kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter K: 1920. MT W de Burger, Haarlem 23x12x8 cm Cond U

3 Zilveren dieren
Resultaat: 130 EUR

Drie zilveren dieren, 835/000, edelhert( incl.gewei) 10cm., Vos, 4.5cm., reetje 5cm., Samen ca. 220gr., Cond.:U

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 130 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 dekseldoos, rondom bewerkt met accanthus- en bloemmotieven, op deksel voorstelling: Napoleon met zijn zoon. Jaarletter: I : 1918, MT.: Schoonhovense zilverfabriek Hoo...

Zilveren visschep
Resultaat: 130 EUR

Antieke Hollands zilveren visschep met ivoren heft, 835/000, Jaarletter: V 1880,m MT.: D.P.Kooi, Kollum, L. 27cm., Cond.:U

Zilveren huwelijksdoosje
Resultaat: 130 EUR

Ovaal zilveren 835/000, filigrain huwelijksdoosje met op het deksel een opgehoogde bloem. Gekeurd met Franse haan, Parijs, ca. 1809, 5x4x1cm., ca. 22gr.

Kalebas flacon
Resultaat: 125 EUR

Kalebasflacon met zilveren monturen en dop, versierd met halfedelstenen.L.19cm., Cond.:U

Krist. theebus
Resultaat: 125 EUR

Geslepen kristallen theebus op stervormige voet, met zilveren, 835/000, stop. MT: J.M.van Kempen en Zn Voorschoten, ca. 1870, 19xø8cm.

Zilveren candyschaal
Resultaat: 120 EUR

Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 120 EUR

Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: N, 1923, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca. 91 gr. 18x9x5cm., Cond.:U

2 Zilv. opdienlepels
Resultaat: 120 EUR

Twee Hollands zilveren dienlepels model Haags lofje, 835/000 Jaarletter: O : 1924, MT.: J.M.van Kempen & Zonen, Voorschoten , ca. 200 gr. L. 25cm., Cond.:U

12 Zilv. vorken en lepels
Resultaat: 120 EUR

Twaalf Hollands zilveren 835/000 theelepels met bijbehorende taartvorkjes met sneeuwklokjesmotief bekroond. MT.:onbekend, totaal ca. 230gr., L.11cm., Cond.:U

Kristallen cakeschaal
Resultaat: 120 EUR

Geslepen kristallen fruitschaal aan een gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: J.M.van Kempen en Zn. Vooraschotgen ca. 1890, 26x16x18cm.

Zilv. miniatuur, hooiwagen
Resultaat: 110 EUR

Hollands zilveren miniatuur, hooiwagen, 835/000 Grootkeur, Schoonhoven Jaarletter: U 1979, L. 11.5cm., ca. 92gr., Cond.:G

Rijk bewerkt ei
Resultaat: 110 EUR

Zwaar bewerkt zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.11cm. ø7cm.

Kristallen dessertcoupe
Resultaat: 100 EUR

Geslepen kristallen dessertcoupe met omgeslagen rand. ø 18 cm op 8-kantige zilveren, 835/000, voetje, ø 10 cm, met fraai florale graveringen. Hoogte 15 cm, MT.:onduidelijk, keurkamerr Amsterdam ca. 18...

Zilv. beker, emaille
Resultaat: 100 EUR

Geëmailleerd zilveren bekertje met vergulde binnenzijde 916/000, MT.: 7A10, 4.5xø3.5cm., Cond.:U

6 Pers. zilv. bestek
Resultaat: 100 EUR

Zes persoons fruitbestek met zilveren 835/000 heften, in origineel etui, voorzien van keur Buitenlandse werken, ca. 1920, L.ca. 15cm., Cond.:U

12 Lepels + klontjestang
Resultaat: 100 EUR

Twaalf zilveren koffielepels en klontjestang, deels verguld, in origineel etui, met rocaille motieven, Lodewijk xv stijl, Frankrijhk, ca. 241gr., Cond.:U

Zilveren tondeldoosje
Resultaat: 100 EUR

Heel bijzonder model zilveren tondeldoosje, 835/000, met biedermeier graveringen en mooie aparte overslag sluiting . Toegeschreven aan Abraham v/d Sluys, Schoonhoven, ca. 1858, 6x3.5x1cm., ca. 25gr.

Zilv. pepermunt doosje
Resultaat: 100 EUR

Rond zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met floraal graveerwerk. MT.: P.Kuilenburg, Schoonhoven, Keurkamer Utrecht, 1832, ø5.35cm., ca. 23gr.

Zilv. pepermunt doosje
Resultaat: 100 EUR

Gedreven zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met op het deksel een fraaie bloemgravering in een meanderrand. Doosje is te openen met een drukknop. MT.: S.F.Reitsma, Heerenveen, 1869, 6x5x2cm., ca. 27gr...

Zilv. pepermunt doosje
Resultaat: 100 EUR

Rond zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met gecontourneerde rand, opgehoogde bodem en deksel met fraai floraal graveerwerk. MT.: C.Montaban, Schoonhoven 1865, ø 5cm., ca. 25gr.

Zilveren zuurcouvert
Resultaat: 95 EUR

Zilveren zuurcouvert, 835/000, steel met puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1930, L.13cm., ca. 40gr.

Plated warmhoudschaal
Resultaat: 90 EUR

Oude/antieke plated warmhoud-comfoor, gesigneerd Alexander Clark London Penchurch str. Rondom bewerkt met distelmotief 26x32x20cm. Cond.: G

Holl. zilv. beugel
Resultaat: 90 EUR

Hollands zilveren beugel ca. 1880, gerestaureerd. MT: Z.H. van Kuijk Utrecht, 835/000, ca. 74gr. 22cm. Cond.: U

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 90 EUR

Fijn oud bijbeltje met gouden beslagsloten. 9x14.5x4cm., Cond.:G een slot behoeft reparatie.

3 Zilv. kandelaren
Resultaat: 90 EUR

Drie zilveren tafelkandelaars met gevulde voeten, 835/000, Diverse modellen. H. 5, 13 en 15cm., Cond.:R

Kristallen dessertcoupe
Resultaat: 90 EUR

Geslepen kristallen dessertcoupe met olijf- of amandelslijpsel met omgeslagen rand, ø 15 cm op ronde zilveren, 835/000, voet met parelrand. ø 7 cm. Hoogte 13 cm. MT: J.Hogendoorn, Amsterdam ca 1885

Zilv. beugel + tasje
Resultaat: 90 EUR

Antieke zilveren beugel aan jasseronketting voorzien van fluwelen tasje. MT.: onleesbaar, Jaarletter: R 1851, Beugelbreedt 10cm., Cond.U,

4 Delig kapstel
Resultaat: 90 EUR

Vierdelig zilveren kapset in bijbehorend luxe etui, 925/000, Jaarletter: J: 1962, MT.: v.JKempen en Begeer bv, Zeist. Cond.:U

Zilv. mosterdpotje + zoutbakje
Resultaat: 90 EUR

Antiek zilveren mosterdpotje met bijbehorend lepeltje, en zoutbakje op pootjes, beide met blauw glazen inzetbakje, 835/000, ca. 78gr. zilver, Mosterdpotje H.9.5cm. zoutbakje ca. 9.4 gr.zilver ø4.5 cm,...

6 Delen zilver
Resultaat: 90 EUR

Lot zilver: twee voeten, een topstok, een lange draaggreep, een tussenstuk en een klinkplaatje, 835/000

Plated kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Grote plated 5-lichts kaarskandelaar, nieuwwaardig in zeer goede staat 83x54x54cm.

Plated kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Grote plated 5-lichts kaarskandelaar, nieuwwaardig in zeer goede staat 83x54x54cm.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 90 EUR

Rond zilveren schaaltje, 835/000, met twee oren en fraai gedreven voorstelling op de bodem, van een bok aan het touw en vier spelende kinderen. De staande rand met floraal drijfwerk met c-voluten. Onb...

12 Zilv. theelepels
Resultaat: 90 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels met gekroonde Oranje Vorsten 835/0100 MT: van Kempen L:11cm. ca. 140gr. Cond.: U

Bijbel, zilv. slot
Resultaat: 85 EUR

Bijzondere bijbel uit 1902, uitgereikt bij de inzegening van een huwelijk, in leer gebonden en voorzien van twee zilveren bijbelsloten. 28x18.5x6cm., Cond.:U

Zilveren figuur
Resultaat: 85 EUR

Zilveren beeldje op houten voetstuk, vrouwfiguur met druivenrank, 835/000m H. 13.5cm., zilvergewicht ca. 52gr., Cond.:U

Kristallen tafelset
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kirstallen tafelset met olijf- en amandelslijpsel bestaande uit een beker en een schaaltje. Beiden staan op een zilveren voet, 835/000 met parelrand. Het geheel staat op een zwart houten base...

Kristallen dessertcoupe
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen dessertcoupe met olijf- of amandelslijpsel met omgeslagen rand. ø 14 cm op ronde zilveren, 835/000, voet, ø 8 cm. De voet is voorzien van een stippelgravure in ruitvorm. Hoogte 15...

2 Zilv. kandelaars + kannetje
Resultaat: 80 EUR

Israëlisch zilveren set bestaande uit twee kandelaartjes en een schenkkannetje. De kandelaartjes zijn filigrain bewerkt 925/000 H.11cm.Schenkkannetje H. 17cm., kannetje behoeft reparatie.

Tasbeugel
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren tasbeugel, 835/000. Grootkeur. Beugel is versierd met florale motieven en 4 vossen. ca 85 gr. Breedte 14.5cm. Cond. U

Karaf, zilv. montuur
Resultaat: 80 EUR

Bolvormige karaf met zilveren montuur op kraag en stop, 925/000 Engels, MT.: TK, Jaarletter: W, H. 19xø10cm., Cond.:U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren 835/000 ajourgezaagd mandje. Grootkeur, Jaarletter: W 1956, MT.: A.Presburg & Zoon, Haarlem, ca. 62gr., 14.5x9x4.5cm., Cond.:U

2 Zilv. opdienlepels
Resultaat: 80 EUR

Twee Hollands zilveren 835/000 dienlepels: aardappellepel en sauslepel. MT.: zilverfabriek te Voorschoten. Samen ca. 137 gr., Cond.:U

2 Zilv. opdienlepels
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren punchlepel en sauslepel, model Haags Lofje. 835/000, MT.: van Kempen &Zonen, Voorschoten, Samen ca. 150 gr. L.16-21 cm., Cond.:U

Gouden odeurflacon
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristalgeslepen parfumflesje met gouden kraag en dop en glazen stopje,Dopje iets gedeukt. H. 9cm., Cond.:G

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel, 835/000, Jaarletter: U 1979, MT.: J.van Niekerk, Schoonhoven, ca. 37 gr., 5x5x2cm., Cond.:U

Zilveren beugel
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren tasbeugel 835/000, Grootkeur, Jaarletter: M 1922, Beugelbreedte 15.5cm., ca. 112gr., Cond.:U

Zilv. loddereindoosje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren loddereindoosje 835/000, fraai gedreven en gegraveerd. MT.: J.H.v/d Meulen, Joure, 1980, 4x3x4cm., ca. 26gr.

Krist. loddereinflesje
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje op zilveren voet en zilveren montuur met dop, 800/000, Compleet met binnenstopje. H.12cm.

2 Zilveren scheppen
Resultaat: 80 EUR

Twee Hollands zilveren taartscheppen, Jugendstil model met getordeerde steel uit 1907, 835/000 . Samen ca. 120gr., L.ca. 21cm., Cond.:U

Kristallen bonbonschaal
Resultaat: 80 EUR

Fraai geslepen schuitvormig kristallen bonbonschaal, 11x17 cm met o.a. Russisch- en waaierslijpsel voorzien van een zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT Ch. van de Velden, Amsterdam, 1896

Zilveren boerenjongens lepel
Resultaat: 80 EUR

Antieke zilveren brandewijn- of boerenjongenslepel, 835/000, met fraaie schuitvormige bak, gedraaide steel met spatelheft en parelrand. MT.: C.Hooijkaas, 's-Gravenhage, 1892. L. 26cm., ca. 47gr.

Kristallen karaf
Resultaat: 80 EUR

Antieke geslepen kristallen karaf voorzien van gedreven opengewerkt zilveren montuur met fraaie gedreven holle zilveren dop, ca. 1900, 8x12cm.

Karaf, zilv. montuur
Resultaat: 75 EUR

Geëtste karaf met zilveren 800/000 klepdeksel met schenktuit, versierd met druivenblad. H.24cm., Cond.:U

3 Plated tabletten
Resultaat: 75 EUR

Drie oude plated presenteerbladen ca. 1930, 30-62cm. Cond.: G

Zilv. snuifdoosje Engels
Resultaat: 75 EUR

Klein Engels sterling zilveren snuifdoosje met opengewerkt scharnierend verguld binnendekseltje. De buitenkant is geheel met de hand gegraveerd. Ca. 8gr., 2.2x2.x1cm., Cond.:U

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 75 EUR

Twee zilveren miniaturen: "de eerste fiets"800/000 en "Hondekar" 835/000, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca. 75gr., Cond.:U

Kristallen bonbonschaal
Resultaat: 75 EUR

Geslepen kristallen bonbonschaal op bloemvormige voet, met floraal gegraveerd zilveren, 835/000, hengsel. Keurkamer 's Hertogenbosch ca. 1887, 16xø14cm.

3 Zilv. suikerscheppen
Resultaat: 70 EUR

Drie suikerscheppen, waarvan twee Hollands zilver 835/000 grootkeur, ca.23gr., L.,ca.12cm., Cond.:U

Zilv. roomlepel, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 roomlepel met geciseleerde bloembak, bekroond met springend paard, 18e eeuw, ca. 20gr., L.9cm.xø 4.5cm., Cond: U

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren pillendoosje, 835/000, met gegraveerde deksel, Grootkeur, Jaarletter: K, 1920, MT.: Niekerk, Schoonhoven, ca. 27gr., 4.5x4.5x1.5cm., Cond.:U

Bijbel, zilv. slot
Resultaat: 70 EUR

Nieuwe testament in leer gebonden met zilveren sloten waarvan een defect, 1818, 9x5x15.5 cm., Cond.:G

2 Zilv. zoutvaatjes
Resultaat: 70 EUR

Stel sterling 925/000 zilveren zoutvaatjes met opengewerkte rand met florale motieven, op vier pootjes en blauw glazen binnenbakjes. Nederlands keur, ø5 cm., zilvergewicht ca. 28gr.

Kristallen opaline coupe
Resultaat: 70 EUR

Geslepen kristallen opaline coupe met olijf- en sterslijpsel met omgeslagen rand, ø 17 cm, op ronde zilveren, 835/000 voet met biedermeier graveringen. ø8 cm. Hoogte 10 cm. MT onduidelijk, ca 1860 Ne...