Unica: Engelse sterling zilveren jacht-teller voor patrijzen, hazen, fazanten, snippen, konijnen en houtsnippen. ca. 5,54x2cm. ca. 38gr. Erg zeldzaam, gegraveerd met naam "John Cooper St. Jamess".
Zeer fraai Hollands zilveren koffie-en theeservies op comfoor, model: Kardinaal. Koffie-en theepot en roomkan zijn voorzien van houten handgrepen. Het zilveren comfoor staat op houten bolpootjes, 835/...
Mooie grote zilveren schuitvormige kastanjevaas met deksel,83/000, op voet met aan beide zijden maskerons waarin draagringen, ca. 1004 gr., B.18cm., H.31cm., Cond.:U
Mooi zilveren theeservies met bijbehorend ovaal zilveren dienblad. Het geheel is gefacceteerd uitgevoerd en in de omtrek versierd met rankmotieven en staat op vier pootjes. 835/000 gekeurd met oud bel...
Jugendstil decoratieve keramische vaas met Z1 gekeurde zilveren hals met handgreep en scharnierende deksel. H.40 cm., voet ø11cm., Cond.:U
Russisch zilveren geëmailleerde parfumfles met twee amethisten in schroefdop, 84 Zolotniks= 875/000. H. 7.5cm., Cond.:U
Fraaie grote bewerkte zilveren jardieniere zonder sachotels, rustend op vier leeuwenpoten 835/000, H.45cm., ca. 573gr., Cond.:G
Schuitvormig Hollands zilveren 835/000 dienblaadje met ajourgezaagde rand, afgewerkt met parelrand. Grootkeur, MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 272gr., 27x13x3cm., Cond.:U
Zeldzame antieke 14 karaats gouden breischede speld met graveerwerk. Nederlands gekeurd 1860, L. 5cm., ca. 3gr.
Stel bijzonder mooie Deens zilveren kandelaars op gecontourneerde voet 826/000 16,5xø11cm. Cond.: U
Drie delig zilveren servies: trekpotje, roomkan en hengselbakje, 835/000, versierd met dubbele parelranden,, begin 1900. MT.: Zilverfabriek Voorschoten NV., Voorschoten. Samen ca. 659 gr., scharnier b...
19e Eeuwse Kantonese presenteerschaal op zilveren 835/000 gelobde vierkante voet rustend op vier pootjes. schaal ø 24.5 cm., H.17cm. Cond.:U
Engels sterling zilveren 925/000 kandelaar met rijkelijk bewerkte voet en kroon, Korintische zuil. H. 17cm., voet 8.5x8.5cm., Cond.:U
Zilveren 835/000, dienblad. Markiesvormig, 31x18cm met een met de hand uitgewerkte opstaande rand met parelsbewerking. MT: J.Pd de Vries, Hoorn, Jaarletter: 1918 ca 379 gr. Cond. G
Antieke Hollands zilveren koffiekan met scharnierende deksel waarop bloem, 835/000, Jaarletter: M 1871, MT.: van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 515gr., Handgreep zit los, ø13cm.,, H. 23cm., Cond.:G
Zilveren ovale theebus, 835/000, met gedreven Oud-Hollandse voorstellingen en voorzien scguitvormig deksel met knop.MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, ca.1930, 8x9x6cm., ca. 111gr.
Agaten thorapointer bewerkt met zilveren monturen waarin turkooises.L. 16cm., Cond.:U
Zilveren tasbeugel met fluwelen tasje en draagriem, 800/000. Beugelbreedte 14.5cm., Cond.:U
Zilveren, 835/000, inktstel op pootjes, met handgreep voorzien van fraaie Biedermeier graveringen en een stel gecontourneerde glazen potjes met zilveren monturen en gebolde zilveren dopjes. Keurkamer ...
Vierdelig geslepen kristallen roomstel met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Bestaande uit een lepelvaasje, roomkan, suikerpot en theebus, voorzien van zilveren, 835/000, randen met parelr...
Engels Sterling zilveren, 925/00, tafelset in prachtig bijbehorend origineel etui. Mosterdpot met scharnierend dekseltje, zoutvaatje en strooier, bijbehorend mosterd- en zoutlepeltje en blauwglazen in...
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: I, 1918, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca.101 gr. 18x9x5cm., Cond.:U
Antiek zilveren tafelzuurhouder op vier pootjes met acanthusbladmotief en gecontourneerde rand, 1e gehalte Grootkeur 925/000, Jaarletter: V 1855, MT.: Arnoldi, Amsterdam. Voet 20x22 H. 32cm., Cond.:U
Fraai geslepen kristallen bonbonschaal met Russisch slijpsel, 10x15cm. De schaal is voorzien van een gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel. MT J.Spiekerman en J.M. Steiger, Amsterdam ca 1844
Sterling zilveren jat aan gourmet draagketting, 925/000, L. 20cm., ca. 36gr., Cond.:U
Hollandse tabakspot met zilveren banden en cartouche en zilveren opzetstuk waarin luciferdooshouder. 835/000 Jaarletter: P 1908, MT.: van Kempen & Zonen Voorschoten. H.17xø10 cm., Cond.:U
Zilveren loddereindoosje, 835/000, met floraal bandendecor en hartvormig wapenschildje met gravering G.P.P. 1851, en het deksel met filigrainwerk en knopjes. MT.: D.de Gilde Koppenol, Schoonhoven 1850...
Tantalus kwelling, afsluitbaar met sleutel en voorzien van een stel originele fraai geslepen kristallen karaffen compleet met stoppen en metalen banden in het kristal.20x37x11cm.
Mooi antiek zilveren tafelstuk rustend op vier acanthusbladpootjes. De buitenkant is gegraveerd in meandermotief. Mooi opgewerkte handgreep met lothuskelkmotief, 813/000, MT.: AK, ca. 259gr., B.20xH 2...
Ovaal zilveren snuifdoosje, 800/000 met fraai bijzonder gedreven deksel van een grote hond aan een touw met 7 spelende putti's en de opstaande rand met florale versieringen, binnenzijde is verguld, On...
Mooie ovale waaiergeslepen kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter K: 1920. MT W de Burger, Haarlem 23x12x8 cm Cond U
Drie zilveren dieren, 835/000, edelhert( incl.gewei) 10cm., Vos, 4.5cm., reetje 5cm., Samen ca. 220gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren 835/000 dekseldoos, rondom bewerkt met accanthus- en bloemmotieven, op deksel voorstelling: Napoleon met zijn zoon. Jaarletter: I : 1918, MT.: Schoonhovense zilverfabriek Hoo...
Antieke Hollands zilveren visschep met ivoren heft, 835/000, Jaarletter: V 1880,m MT.: D.P.Kooi, Kollum, L. 27cm., Cond.:U
Ovaal zilveren 835/000, filigrain huwelijksdoosje met op het deksel een opgehoogde bloem. Gekeurd met Franse haan, Parijs, ca. 1809, 5x4x1cm., ca. 22gr.
Kalebasflacon met zilveren monturen en dop, versierd met halfedelstenen.L.19cm., Cond.:U
Geslepen kristallen theebus op stervormige voet, met zilveren, 835/000, stop. MT: J.M.van Kempen en Zn Voorschoten, ca. 1870, 19xø8cm.
Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: N, 1923, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca. 91 gr. 18x9x5cm., Cond.:U
Twee Hollands zilveren dienlepels model Haags lofje, 835/000 Jaarletter: O : 1924, MT.: J.M.van Kempen & Zonen, Voorschoten , ca. 200 gr. L. 25cm., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren 835/000 theelepels met bijbehorende taartvorkjes met sneeuwklokjesmotief bekroond. MT.:onbekend, totaal ca. 230gr., L.11cm., Cond.:U
Geslepen kristallen fruitschaal aan een gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: J.M.van Kempen en Zn. Vooraschotgen ca. 1890, 26x16x18cm.
Hollands zilveren miniatuur, hooiwagen, 835/000 Grootkeur, Schoonhoven Jaarletter: U 1979, L. 11.5cm., ca. 92gr., Cond.:G
Zwaar bewerkt zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.11cm. ø7cm.
Geslepen kristallen dessertcoupe met omgeslagen rand. ø 18 cm op 8-kantige zilveren, 835/000, voetje, ø 10 cm, met fraai florale graveringen. Hoogte 15 cm, MT.:onduidelijk, keurkamerr Amsterdam ca. 18...
Geëmailleerd zilveren bekertje met vergulde binnenzijde 916/000, MT.: 7A10, 4.5xø3.5cm., Cond.:U
Zes persoons fruitbestek met zilveren 835/000 heften, in origineel etui, voorzien van keur Buitenlandse werken, ca. 1920, L.ca. 15cm., Cond.:U
Twaalf zilveren koffielepels en klontjestang, deels verguld, in origineel etui, met rocaille motieven, Lodewijk xv stijl, Frankrijhk, ca. 241gr., Cond.:U
Heel bijzonder model zilveren tondeldoosje, 835/000, met biedermeier graveringen en mooie aparte overslag sluiting . Toegeschreven aan Abraham v/d Sluys, Schoonhoven, ca. 1858, 6x3.5x1cm., ca. 25gr.
Rond zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met floraal graveerwerk. MT.: P.Kuilenburg, Schoonhoven, Keurkamer Utrecht, 1832, ø5.35cm., ca. 23gr.
Gedreven zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met op het deksel een fraaie bloemgravering in een meanderrand. Doosje is te openen met een drukknop. MT.: S.F.Reitsma, Heerenveen, 1869, 6x5x2cm., ca. 27gr...
Rond zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met gecontourneerde rand, opgehoogde bodem en deksel met fraai floraal graveerwerk. MT.: C.Montaban, Schoonhoven 1865, ø 5cm., ca. 25gr.
Zilveren zuurcouvert, 835/000, steel met puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1930, L.13cm., ca. 40gr.
Oude/antieke plated warmhoud-comfoor, gesigneerd Alexander Clark London Penchurch str. Rondom bewerkt met distelmotief 26x32x20cm. Cond.: G
Hollands zilveren beugel ca. 1880, gerestaureerd. MT: Z.H. van Kuijk Utrecht, 835/000, ca. 74gr. 22cm. Cond.: U
Fijn oud bijbeltje met gouden beslagsloten. 9x14.5x4cm., Cond.:G een slot behoeft reparatie.
Drie zilveren tafelkandelaars met gevulde voeten, 835/000, Diverse modellen. H. 5, 13 en 15cm., Cond.:R
Geslepen kristallen dessertcoupe met olijf- of amandelslijpsel met omgeslagen rand, ø 15 cm op ronde zilveren, 835/000, voet met parelrand. ø 7 cm. Hoogte 13 cm. MT: J.Hogendoorn, Amsterdam ca 1885
Antieke zilveren beugel aan jasseronketting voorzien van fluwelen tasje. MT.: onleesbaar, Jaarletter: R 1851, Beugelbreedt 10cm., Cond.U,
Vierdelig zilveren kapset in bijbehorend luxe etui, 925/000, Jaarletter: J: 1962, MT.: v.JKempen en Begeer bv, Zeist. Cond.:U
Antiek zilveren mosterdpotje met bijbehorend lepeltje, en zoutbakje op pootjes, beide met blauw glazen inzetbakje, 835/000, ca. 78gr. zilver, Mosterdpotje H.9.5cm. zoutbakje ca. 9.4 gr.zilver ø4.5 cm,...
Lot zilver: twee voeten, een topstok, een lange draaggreep, een tussenstuk en een klinkplaatje, 835/000
Grote plated 5-lichts kaarskandelaar, nieuwwaardig in zeer goede staat 83x54x54cm.
Grote plated 5-lichts kaarskandelaar, nieuwwaardig in zeer goede staat 83x54x54cm.
Rond zilveren schaaltje, 835/000, met twee oren en fraai gedreven voorstelling op de bodem, van een bok aan het touw en vier spelende kinderen. De staande rand met floraal drijfwerk met c-voluten. Onb...
Twaalf Hollands zilveren theelepels met gekroonde Oranje Vorsten 835/0100 MT: van Kempen L:11cm. ca. 140gr. Cond.: U
Bijzondere bijbel uit 1902, uitgereikt bij de inzegening van een huwelijk, in leer gebonden en voorzien van twee zilveren bijbelsloten. 28x18.5x6cm., Cond.:U
Zilveren beeldje op houten voetstuk, vrouwfiguur met druivenrank, 835/000m H. 13.5cm., zilvergewicht ca. 52gr., Cond.:U
Geslepen kirstallen tafelset met olijf- en amandelslijpsel bestaande uit een beker en een schaaltje. Beiden staan op een zilveren voet, 835/000 met parelrand. Het geheel staat op een zwart houten base...
Geslepen kristallen dessertcoupe met olijf- of amandelslijpsel met omgeslagen rand. ø 14 cm op ronde zilveren, 835/000, voet, ø 8 cm. De voet is voorzien van een stippelgravure in ruitvorm. Hoogte 15...
Israëlisch zilveren set bestaande uit twee kandelaartjes en een schenkkannetje. De kandelaartjes zijn filigrain bewerkt 925/000 H.11cm.Schenkkannetje H. 17cm., kannetje behoeft reparatie.
Hollands zilveren tasbeugel, 835/000. Grootkeur. Beugel is versierd met florale motieven en 4 vossen. ca 85 gr. Breedte 14.5cm. Cond. U
Bolvormige karaf met zilveren montuur op kraag en stop, 925/000 Engels, MT.: TK, Jaarletter: W, H. 19xø10cm., Cond.:U
Hollands zilveren 835/000 ajourgezaagd mandje. Grootkeur, Jaarletter: W 1956, MT.: A.Presburg & Zoon, Haarlem, ca. 62gr., 14.5x9x4.5cm., Cond.:U
Twee Hollands zilveren 835/000 dienlepels: aardappellepel en sauslepel. MT.: zilverfabriek te Voorschoten. Samen ca. 137 gr., Cond.:U
Hollands zilveren punchlepel en sauslepel, model Haags Lofje. 835/000, MT.: van Kempen &Zonen, Voorschoten, Samen ca. 150 gr. L.16-21 cm., Cond.:U
Antiek kristalgeslepen parfumflesje met gouden kraag en dop en glazen stopje,Dopje iets gedeukt. H. 9cm., Cond.:G
Zilveren pillendoosje met filigrain bewerkte deksel, 835/000, Jaarletter: U 1979, MT.: J.van Niekerk, Schoonhoven, ca. 37 gr., 5x5x2cm., Cond.:U
Hollands zilveren tasbeugel 835/000, Grootkeur, Jaarletter: M 1922, Beugelbreedte 15.5cm., ca. 112gr., Cond.:U
Zilveren loddereindoosje 835/000, fraai gedreven en gegraveerd. MT.: J.H.v/d Meulen, Joure, 1980, 4x3x4cm., ca. 26gr.
Geslepen kristallen loddereinflesje op zilveren voet en zilveren montuur met dop, 800/000, Compleet met binnenstopje. H.12cm.
Twee Hollands zilveren taartscheppen, Jugendstil model met getordeerde steel uit 1907, 835/000 . Samen ca. 120gr., L.ca. 21cm., Cond.:U
Fraai geslepen schuitvormig kristallen bonbonschaal, 11x17 cm met o.a. Russisch- en waaierslijpsel voorzien van een zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT Ch. van de Velden, Amsterdam, 1896
Antieke zilveren brandewijn- of boerenjongenslepel, 835/000, met fraaie schuitvormige bak, gedraaide steel met spatelheft en parelrand. MT.: C.Hooijkaas, 's-Gravenhage, 1892. L. 26cm., ca. 47gr.
Antieke geslepen kristallen karaf voorzien van gedreven opengewerkt zilveren montuur met fraaie gedreven holle zilveren dop, ca. 1900, 8x12cm.
Geëtste karaf met zilveren 800/000 klepdeksel met schenktuit, versierd met druivenblad. H.24cm., Cond.:U
Klein Engels sterling zilveren snuifdoosje met opengewerkt scharnierend verguld binnendekseltje. De buitenkant is geheel met de hand gegraveerd. Ca. 8gr., 2.2x2.x1cm., Cond.:U
Twee zilveren miniaturen: "de eerste fiets"800/000 en "Hondekar" 835/000, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, samen ca. 75gr., Cond.:U
Geslepen kristallen bonbonschaal op bloemvormige voet, met floraal gegraveerd zilveren, 835/000, hengsel. Keurkamer 's Hertogenbosch ca. 1887, 16xø14cm.
Drie suikerscheppen, waarvan twee Hollands zilver 835/000 grootkeur, ca.23gr., L.,ca.12cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren 835/000 roomlepel met geciseleerde bloembak, bekroond met springend paard, 18e eeuw, ca. 20gr., L.9cm.xø 4.5cm., Cond: U
Hollands zilveren pillendoosje, 835/000, met gegraveerde deksel, Grootkeur, Jaarletter: K, 1920, MT.: Niekerk, Schoonhoven, ca. 27gr., 4.5x4.5x1.5cm., Cond.:U
Nieuwe testament in leer gebonden met zilveren sloten waarvan een defect, 1818, 9x5x15.5 cm., Cond.:G
Stel sterling 925/000 zilveren zoutvaatjes met opengewerkte rand met florale motieven, op vier pootjes en blauw glazen binnenbakjes. Nederlands keur, ø5 cm., zilvergewicht ca. 28gr.
Geslepen kristallen opaline coupe met olijf- en sterslijpsel met omgeslagen rand, ø 17 cm, op ronde zilveren, 835/000 voet met biedermeier graveringen. ø8 cm. Hoogte 10 cm. MT onduidelijk, ca 1860 Ne...