Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Commode met inlegwerk
Resultaat: 1.200 EUR

Franse Louis Seize stijl meubel ca. 1900. Prachtige kwaliteit met intarsia van diverse houtsoorten, CHinees lakwerk plaquettes etc. Gesigneerd meubel Reichspatent Paris. Gefineerd op eiken. In goede o...

Secretaire, Louis Seize
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige Hollandse Louis Seize secretaire ca. 1800 van rozenhout en satijnhout op eiken. Rondom band-intarsia en floraal intarsia. Mooi binnenleven met 6 lades, deurtje en vakverdeling. het meubel is...

Mahoniehouten partner-desk
Resultaat: 750 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten partner-desk met aan beide zijden 3 lades. Origineel schrijfleer en origineel beslag, koperen monturen en wieltjes aan de poten. In zeer goede originele staat 77x89x...

Empire Trumeaux
Resultaat: 700 EUR

Mahoniefineer empire (Holland) trumeau ca. 1820 van mahoniefineer op eiken en marmeren zuilen met messing capitellen en lade. Origineel beslag. Geheel in goede originele staat (minimale fineerschade) ...

Eiken pastoorskast
Resultaat: 700 EUR

Grote 18e eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast. Uitneembaar met groot smeedijzeren slot en sleutel. geheel in zeer goede originele staat 214x200x77cm.

Engelse sidetable, 18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Grote 18e eeuwse Engelse eikenhouten dressoir/ side table met 3 lades en koperen beslag (later) in goede originele staat 77x187x44cm.

Engels kabinet, 19e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Prachtig 19e eeuws Engels kabinet van mahoniefineer met intarsia van vazen etc. ca. 1830. Origineel beslag. In zeer goede originele staat, minimale fineerschade 194x122x54cm.

Gothise eikenhouten kist
Resultaat: 500 EUR

Gothische eikenhouten kist 16e/17e eeuw met origineel slot. In goede originele staat 70x154x68cm.

Kabinet
Resultaat: 500 EUR

Louis Quinze kabinet 18e eeuw (gerestaureerd), deels nieuw gefineerd. Notenhout fineer, eiken koplijst en nieuwe voet. In uitstekende staat 210x130x58cm.

Zeldzame kinderstoel ca. 1820
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame vroeg Biedermeier kinderstoel ca. 1830 van mahoniehout. Staand op koperen wieltjes, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In uitstekende staat en nieuw gestoffeerd met l...

Mahoniehouten bureau
Resultaat: 500 EUR

Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.

Vitrinekast, 6-kantig
Resultaat: 425 EUR

Mooie 6-kantige vitrinekast ca. 1980 van teakhout met panelen en rondom facetgeslepen glas. In zeer goede staat 190x63x70cm.

Tafel, R. Dubarry
Resultaat: 425 EUR

Gesigneerde designtafel gemaakt door R. (Rodolfo) Dubarry Frankrijk. Alpaca en messing beslagen, met bladmotief in zeer goede staat. 50x84x124cm.

Deco stijl wandtafel
Resultaat: 400 EUR

Oude Art Nouveau stijl wandtafel 2e helft 20e eeuw met bronzen montuur in goede originele staat 84x110x37cm.

Muntenkast
Resultaat: 400 EUR

Grote oude munten-verzamelaarskast met 200 mahoniehouten lades (elke lade gestoffeerd) en twee deuren (afsluitbaar). 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 214x120x40cm.

Franse vitrinekast
Resultaat: 375 EUR

Franse vitrinekast ca. 1880 met originele beschildering en volle zuilen met capitellen, snijwerk en facetgeslepen glas (ook in de zijkanten) 165x70x43cm. Cond.: G

Gestoken stoel
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame vooroorlogse Indonesische opengewerkte houten stoel met geweldig snijwerk van paradijsvogels, leeuwen, bloemen, etc. (Stukje snijwerk mist van 4cm.). Verder in goede originele staat 94x71x73c...

Eiken commode ca. 1800
Resultaat: 350 EUR

Engelse eikenhouten 4-laden commode met origineel bronsbeslag 18e eeuw. In goede originele staat 84x86x34cm.

Hangvitrine, 18e eeuw
Resultaat: 330 EUR

Mooie 18e eeuwse Hollandse eikenhouten hangvitrine in zeer goede originele staat 89x82x27cm.

Tafel + 6 stoelen
Resultaat: 280 EUR

Grote oude eikenhouten kloostertafel met 6 bijbehorende stoelen 20e eeuw. In goede staat 80x480x85cm. en 105x43x48cm.

Bureaustoel
Resultaat: 260 EUR

Oude Engelse bureaustoel met groen gecapituneerde zitting. Mahoniehouten armleuning en voet (voet op wieltjes) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105x65x60cm.

Grote rococo spiegel
Resultaat: 250 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse handgestoken opengewerkte rococo spiegel in goede originele staat 133x110cm. Cond.: G

Vitrinekast met kuif
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Louis Philippe stijl vitrinekast 20e eeuw. Prachtig snijwerk en kroon. Zijkanten ook met glas, in uitstekende gerestaureerde staat 220x100x31cm.

Wortelnoten naaitafel
Resultaat: 240 EUR

Notenhouten met wortelnoten fineer naaitafel (zonder binnenwerk) ca. 1870, gerestaureerd 69x52x37cm. Cond.: G

Mahonie penantkast
Resultaat: 240 EUR

Hollandse biedermeier penantkast mahoniefineer ca. 1870 in uitstekende staat, handgepolitoerd 102x102x48cm.

Antieke Franse zithoek
Resultaat: 225 EUR

Zithoek ca. 1900, Frans? van beukenhout met gevlochten zittingen. Bestaande uit 2 stoelen en bankje. Zitting van 1 stoel is slecht 100x107x56cm. en 92x43x37cm. Cond.: R-G

Vitrine
Resultaat: 200 EUR

Prachtige Louis Seize 1-deurs vitrinekast met inlegwerk. Rozenhout fineer en satijnhout ca. 1880. Inlegwerk met medaillon en guirlandes, staande op koperen pootjes. Minimale fineerschade 161x76x40cm. ...

6 Eethoekstoelen
Resultaat: 200 EUR

Zes prachtige Louis Seize stoelen ca. 1890 met inlegwerk (intarsia). Ronzehout fineer en satijnhout medaillons in de rugleuningen met figurenvoorstellingen. In goede originele staat 94x36x46cm.

Empire kolomtafel
Resultaat: 200 EUR

Empire 19e eeuwse mahoniehout fineer tafel met kolompoot en leeuwenklauwen ca. 1830. In goede originele staat, minimale fineerschade 73x107cm.

Mahonie kast
Resultaat: 200 EUR

Biedermeier 2-deurs linnenkast ca. 1860 (uitneembaar), geen scheuren. Met 2 lades achter de deur. 1 Lade in losse delen. In goede originele staat 200x150x56cm. Cond.: R-G

Secretaire met opzet
Resultaat: 200 EUR

Duitse eikenhouten laat biedermeier secretaire ca. 1840 in originele staat. lichte beschadigingen aan de lades. Poten ontbreken. verder in goede conditie 205x117x60cm.

Ovale tafel
Resultaat: 180 EUR

Zeldzame wortelnoten 19e eeuwse coulissentafel met kolompoot en 4 leeuwenpoten (tussenbladen zijn weg). Verder in goede originele staat 75x108x136cm.

Gebogen schrijf-secretaire
Resultaat: 180 EUR

Oude Hollandse wortelnoten gebogen schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw, lichte fineerschade 110x105x57cm. Cond.: R

Bureau
Resultaat: 180 EUR

Leuk modern dames/kinder schrijfbureau 2e helft 20e eeuw. Blauw-grijs geschilderd hout, klassieke vormgeving in goede staat 90x120x75cm.

Louis Seize stijl tafel
Resultaat: 175 EUR

Prachtige Louis Seize ovale tafel ca. 1890, gefineerd en ingelegd, eiken op blad en poten rondom. Met koperen pootjes en lade. In zeer goede staat. Rozenhout , satijnhout 68x80x54cm.

Kersen tafel
Resultaat: 160 EUR

Massief kersenhouten eettafel 20e eeuw in 18e eeuwse stijl. Mooie kwaliteit in goede staat 75x180x89cm.

Lyra wandrekje
Resultaat: 160 EUR

Vroeg biedermeier mahoneihouten etagere met 4 lyra's als zijden ca. 1830 in zeer goede originele staat 66x56x16cm.

Salontafel
Resultaat: 160 EUR

Lange antieke Franse kastanje houten salontafel met twee lades. Landelijk model. In goede staat. 50x158x60cm.

Halve maan tafeltje
Resultaat: 150 EUR

Prachtige Louis Seize halve-maan tafel ca. 1880 met intarsia op de gehele tafel van rozenhout en satijnhout. Roldeurtjes met medaillons en guirlandes ingelegd. geheel staand op koperen pootjes. In ze...

Slaapkamer
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame notenhout fineer Jugendstil slaapkamer ca. 1900 bestaande uit; 1x 1-deurskast (uitneembaar) met facetgeslepen spiegel, 2x 1-persoonbed, 1x commode met Jugendstil tegels en spiegelopstand en 2...

Dekenkist
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten 17e eeuwse dekenkist anno 1696, in originele staat 79x120x65cm.

Mahoniehouten boekenkast
Resultaat: 150 EUR

Oude mahoniehouten boekenkast met 2 glazen deurtjes onderin 2e helft 20e eeuw in goede staat 197x80x37cm.

3-Delig bankstel
Resultaat: 150 EUR

Drie-delig mahoniehouten bankstel ca. 1870 Louis Philippe met aparte bank, dubbele rugleuning,(vlindermodel) wit gestoffeerd (licht bevlekt). In goede originele staat 100x74x135cm. en 75x62x98cm. Cond...

Engelse hoekstoel
Resultaat: 135 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse hoekstoel met armleuningen. Mahoniehout met intarsia bij de gehele stoel. Folare intarsia, goede stoffering. in zeer goede originele staat 73x66x62cm.

Engelse hoekstoel
Resultaat: 135 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse hoekstoel met armleuningen. Mahoniehout met intarsia bij de gehele stoel. Folare intarsia, goede stoffering. in zeer goede originele staat 73x66x62cm.

Eiken tweedeurskast
Resultaat: 130 EUR

Duitse massief eikenhouten Jugendstil kast ca. 1910, uitneembaar met lades en schappen. Tevens medaillons op de deuren. In goede originele staat 212x57x150cm.

Eiken gestoken wandtafel
Resultaat: 125 EUR

Eikenhouten handgestoken wandtafel ca. 1880 met gedraaide poten en tussenverbinding. Stukje blad af 90x102x43cm. Cond.: R-G

Wortelnoten dichte kast
Resultaat: 120 EUR

Grote tweedeurskast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Notenhout met wortelnoten panelen op deuren en lades (uitneembaar). In zeer goede originele staat met schu8ine hoeken 197x170x54cm. Cond.: G

Niervormig tafeltje
Resultaat: 110 EUR

Oude niervormige etagere bijzettafel in Franse stijl met marmeren blad en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw 71x60x40cm.

Bureautje
Resultaat: 110 EUR

Engels eikenhouten rol/schrijfbureau ca. 1900 met 5 lades en Queen Anne poten. Zonder uittrekblad 118x80x47cm. Cond.: R

Mechels buffet
Resultaat: 110 EUR

Eikenhouten Mechels Dessert buffet ca. 1880 met volle zuilen en panelen. In zeer goede originele staat 95x127x61cm.

Stoel met leder
Resultaat: 110 EUR

Oude lederen stoel met armleuningen 2e helft 20e eeuw in goede staat 101x69x70cm.

4 Eiken stoelen
Resultaat: 110 EUR

Vier Duitse eikenhouten eetkamerstoelen, ca. 1930, met lederen zit-en rugleuning. Mooie gestoken rugleuning. In zeer goede originele staat. 111x56x44cm.

Vitrinetafeltje, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Rococo stijl vitrinetafel 19e eeuw met glazen blad en etagere ca. 1870. Overgeschilderd met goudkleurige verf 78x56x37cm. Cond.: R-G

Naaitafel, Boulle-stijl
Resultaat: 100 EUR

Franse 19e eeuwse naaitafel met brons beslagen (poten, etc.). Rondom met floraal motief intarsia ca. 1870. Medaillon op bovenblad heeft fineerschade, verder in goede originele staat 71x49x38cm.

Spiegel Trumeaux
Resultaat: 100 EUR

Wortelnoten fineer trumeau ca. 1870, Louis Philippe in ongerestaureerde staat, fineerschade 70x86x33cm. Cond.: M

Naaitafeltje
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe naaitafeltje ca. 1880 met vakverdeling (en garenbak) binnenin en spiegel. Bijzonder mooi onderstel, staand op wieltjes 71x54x40cm. Cond.: G

Gestoken armstoel
Resultaat: 100 EUR

Franse houtgestoken armleunstoel met leeuwepoten in goede originele staat 110x60x72cm.

Kabinet
Resultaat: 100 EUR

Hollands notenhout gefineerd 19e eeuws kabinet (nieuw gefineerd, fineer laat los) in goede staat 255x145x51cm. Cond.: M

Hangoortafel
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten uittrekbare klaptafel midden 20e eeuw. met 2 inlegbladen. geheel staand op 3 poten. Uitgetrokken 225x106x76cm. Ingeklapt 66x106x76cm. Cond.: G

Stoel
Resultaat: 95 EUR

Oude notenhouten armleun-fauteuil met blauwe velours stoffering en kroon, 2e helft 20e eeuw in goede staat 112x85x67cm.

Armleunstoel
Resultaat: 90 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse armleunstoel van mahoniehout met intarsia. Bij de gehele stoel bandintarsia en florale intarsia. Goede stoffering. In goede originele staat 95x55x56cm.

4 Henry Deux stoelen
Resultaat: 90 EUR

Vier notenhouten Franse Henry Deux stoelen ca. 1880 met prachtige lederen bewerkte zittingen in goede staat 87x40x40cm.

Chinese piedestal
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese handgestoken vaas-tafel met roodmarmeren blad 20e eeuw, floraal decor 38xø34cm. Cond.: G

Plantenbak
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten fineer 19e eeuwse plantenbak met bandintarsia, staand op klauwpoten. In originele staat 95xø40cm.

Eikenhouten boekenkast
Resultaat: 90 EUR

Massief eikenhouten boekenkast met losse schappen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 195x130x132cm.

Grunderzeit presenteerblad
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten serveertablet met opklapbare standaard ca. 1880. Grunderzeit in goede originele staat. 70x84x50cm.

Spiegel, Ventiaans
Resultaat: 90 EUR

Oude Ventiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw, bewerkt met bloemmotief 93x60cm. Cond.: G

Eikenhouten kist
Resultaat: 85 EUR

Grote eikenhouten kist in 18e eeuwse stijl (20e eeuw) met openslaand front, in zeer goede staat 51x130x45cm.

Eikenhouten bordenrek
Resultaat: 85 EUR

Groot handgestoken bordenrek 19e eeuw van eikenhout in uitstekende staat 60x85x10cm. Cond.: G

3-Delige miniset
Resultaat: 80 EUR

Dri-delige mini-tafelset 2e helft 20e eeuw met gebogen poten en geschulpt blad, in zeer goede staat 56x53x40cm.

Chinese handgestoken kist
Resultaat: 80 EUR

Oude CHinese handgestoken kist met 5 bewerkte panelen (landschap- en figurenvoorstelling). in zeer goede staat 48x90x42cm. Cond.: G

Spiegel, baroklijst 1880
Resultaat: 80 EUR

Spiegel ca. 1900 met ornament lijst en oude geslepen spiegel in originele staat 70x85cm. Cond.: G

Art Deco plantenbak
Resultaat: 80 EUR

Prachtige antieke Jugendstil (Art Nouveau) plantentafel met beschildering en vier kopergeslagen panelen met bloemmotief ca. 1910. in goede originele staat 108x71x29cm.

Eiken thee-kastje
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten theekastje ca. 1910 met los dienblad, rondom glas en deurtje met parelrand. In zeer goede originele staat 77x66x40cm.

Barokstijl eethoek
Resultaat: 70 EUR

Italiaanse mahoniehouten met beukenhouten eethoek 2e helft 20e eeuw. Goede velours stoffering. Vier stoelen met rozen gesneden in de rugleuning. In goede originele staat 79xø110cm. en 100x60x50cm. Con...

Windsor stoel
Resultaat: 70 EUR

Engelse Windsor stoel 18e-19e eeuws houtgepint. In zeer goede originele staat 110x53x72cm.

Chinese handgestoken kist
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese handgestoken kist met 5 bewerkte panelen (landschap- en figurenvoorstelling). in zeer goede staat 37x73x35cm.

Windsor stoel
Resultaat: 60 EUR

Engelse Windsor stoel 18e-19e eeuw, houtgepint, in zeer goede originele staat 109x53x72cm.

Staande kapstok
Resultaat: 60 EUR

Duitse noternhouten Grunderzeit kapstok, ca. 1880, in originele staat. H.195cm.(1 haak mist)

Kinderstoel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse kinderstoel, ca. 1800. In zeer goede originele staat. 70x32x33cm.

Eikenhouten wandspinde
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten wandspinde ca. 1800 met origineel slot en lade. In zeer goede originele staat 36x22x20cm.

Kleine 18e eeuwse kist
Resultaat: 50 EUR

Kleine eikenhouten Hollandse kist in Renaissance stijl ca. 1900. Slot mist, verder in goede originele staat 52x70x43cm.

Armstoel
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten Louis Seize stijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met mooie stoffering in goede staat 102x75x70cm.

Bureaustoel
Resultaat: 45 EUR

Oude gebogen houten bureau-draaistoel 2e helft 20e eeuw in goede staat (Retro) 77x53x55cm.

Teak Kist, salontafel
Resultaat: 45 EUR

Grote teakhouten lage kist 2e helft 20e eeuw met ijzeren beslag. te gebruiken als salontafel in goede staat 47x110x79cm.

Pallisander tafel
Resultaat: 40 EUR

Vintage pallisander-houten bijzettafel ca. 1960 in goede originele staat (ongemerkt) 50x55x55cm.

Ovale tafel
Resultaat: 40 EUR

Ovale notenhout fineer tafel met inlegwerk in het blad en p;rachtige poot. 5 Zuilen met 4-spant ca. 1870, in redelijk tot goede staat 75x130x100cm.

Butler spiegel
Resultaat: 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse spiegel met adelaar en bolle spiegel. In goede originele staat 63xø41cm.

Eikenhouten buikkastje
Resultaat: 40 EUR

Hollands eikenhouten buikkastje in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met bronsbeslag. In zeer goede staat 69x44x89cm.

Hangvitrine
Resultaat: 40 EUR

Oude Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 73x67x20cm.

Noten Henry Deux tafel
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten tafel ca. 1880, Coulissentafel met wieltjes (krimpnaden in blad), geen tussenbladen 72x113x100cm. Cond.: R-G

Spiegel
Resultaat: 35 EUR

Bewerkte spiegel ca. 1900 in goede originele staat 66x72cm.

Spiegel, rococo stijl
Resultaat: 35 EUR

Oude spiegel 20e eeuw in rococo stijl (paar kleine stukjes missen) 82x59cm. Cond.: R

Spiegel
Resultaat: 35 EUR

Grote goudkleurige barokstijl spiegel 21e eeuw 118x83cm. Cond.: G

Lederen bank
Resultaat: 30 EUR

Oude lederen bank van bruin leder 2e helft 20e eeuw. In redelijk tot goede staat, iets vervuild 87x90x190cm.