Acht zeldzame Chinees porseleinen borden 18e eeuws, gesigneerd. Met prachtig figurendecor en kraanvogeldecor verso. Onderkant ook beschilderd, in zeer goede staat ø23,8cm.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen- en vogeldecor. 3 Kopjes met chip, 3 schotels met chip en 1 schotel met haarscheur. 5xø11,5cm.
Twee oude Chinees porseleinen plaquettes 1e helft 20e eeuw met vogel in landschap en teksten. Familie Verte, in zeer goede staat 38x26cm.
Grote Chinees porseleinen voorraad pot met rondom landschaps-decor in goede staat 23xø21cm.
Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelset ca. 1900. In goede originele staat (gesigneerd) 23cm.
Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws Chinees ivoren figuur (okimono), voorstellend een Chinese man met kind en perkament. 8cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x 19e eeuw met Chinese figuren in landschapsdecor (Cond.: G), 1x 18e eeuw (of ouder) met hertendecor, minimale randschade en oude haarlijnen, 1x 18e-19e ...
Oude Chinees porseleinen kraagvaas ca. 1900 met floraal decor in goede originele staat 38xø21cm.
Zeer grote oude Plaue Schierholz deksel pronkvaas met console 2e helft 20e eeuw met opgewerkt bloemendecor en figuren met gouddecor. (echt kobalt). Geen beschadiging ontdekt maar minimale chips mogeli...
Oud Chinees porseleinen boedha figuur ca. 1900 in zeer goede staat 23x23x16cm.
Twee prachtige Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x ca. 1800 met 5 Chinese figuren en florale omranding Cond.: G), 1x 19e eeuw met Chinese interieur, voorstelling van moeder met kind (gesigneer...
Schitterende antieke ivoren buste van een Afrikaans meisje met speciale haardracht ca. 1900. In goede originele staat 21x12x9cm.
Groot antiek ivoren figuur ca. 1900 (gesigneerd), voorstellend een vrouw met kind en bloemen. Mooie uitdrukking en goede kwaliteit. Voet gelijmd 25x11x8cm. Cond.: R-G
Oude Meissen porseleinen putti met blaasinstrument ca. 1900 "Je les rends legers" in goede originele staat 12,3cm.
Grote 18e eeuwse Delfts blauwe keramieken knobbelvaas, gemerkt met drie bellen en floraal decor. Minimale glazuurschade 39,5x16x16cm. (8-kantig) Cond.: G
Oude Chinees keramieken figuur 20e eeuw, voorstellend ene man met pantoffels in zijn hand (celadon) 41cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse vaas met floraal decor in goede staat 24xø12cm.
Antiek ivoren hamer in originele kist, rondom bewerkt. gemaakt voor een hoogwaardigheidsbekleder met opschrift; "3 januari 1888, 10-14 mei 1940, 27 januari 1941". Bewerkt met maritieme motieven. In ui...
Antiek 19e eeuwse ivoren netsuke, voorstellend een Foo-hond met jong 2,7x3,5x2,5cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen dekselpotjes met visdecor en tekst op het deksel ca. 1800 in goede originele staat 8,5xø5,5cm.
Antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met kind op zijn schouder. In goede originele staat 12,5cm.
Chinees porseleinen trekpot 8-kantig Kang Xi met floraal decor. Deksel heeft lichte randschade 10,5x13x9cm. Cond.: R-G
Chinees ivoren figuur ca. 1900 voorstellend 3 spelende kinderen met maskers (dansen), 1 handje los maar wel erbij 8x10x7cm.
Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrand met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...
Groot Chinees porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend Chinese man met kind 47cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten; 1x met Chinese voorwerpen decor (Gaaf) 17xø13cm. en 1x met bloemendecor, deksel beschadigd 15xø12cm. Cond.: R
Vjf-delige 18e eeuwse Chinees porseleinen prsenteerset voor eten met divere figuren in landschapsdecor (1 deel gekramt en 1 chip), verder in goede originele staat 30x25x2cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met figuren in landschapsdecor (gesigneerd) 32xø23cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Oude Meissen porseleinen putti met hartje ca. 1900 "Je prends mon efser", 1mm chip bij teennagel verder in goede originele staat 13,3cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse ivoren Oosterse (mogelijk Chinese) tempel met boedha. Prachtig rondom bewerkt met draken en floraal decor, deurtje is er los bij, in zeer goede originele staat 23x10,5x8,5cm.
Diverse Jugendstil tegels van een oude lambrisering ca. 1920 bestaande uit; 86 tegels met medaillon, 7 randtegels met witte rand onder en boven, 12x randtegel met witte rand en 11x randtgele met gebog...
Oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figurendecor van spelende kinderen ca. 1900 in goede staat 25x17cm.
Ivoren figuur 19e eeuw met ivoren sokkel. In goede originele staat (bij rechtervoet haarscheuren) 24cm.
Prachtig exclusief Royal Doulton servies met gouddecor in Biedermeier stijl, decor Belvedere 20e eeuw. Bestaande uit; 3 presenteerschalen, 12 kopjes, 10 schoteltjes, 18 diepe borden, 17 grote borden, ...
Chinees ivoren bewerkte kaartenhouder. Gedetailleerd bewerkt met figuren, bloemen en landschapsdecor. Mooie kwaliteit 9x5x2cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor (1x oude haarlijn) 22xø10,5cm. Cond.: R-G
Zeldzame Chinees porseleinen tuitvaas 18e eeuw of ouder. Diepblauw decor van bloemen met vogel. In zeer goede staat 17xø8cm.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met figuren in tuin-decor (1 schotel extra). 1 Schotel met minimale chip, 1 kopje met chip en 1 kopje gelijmd 5,5xø12,5cm. Cond.: R-G
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniaturen; 2x flesjes met Chinese figuren (1 gesigneerd en stukjes gelijmd), 2x vaasjes met tuinmotief met vogel (1 chip) 6-9cm. Cond.: R-G
Chinees keramieken bloemsteker met glazuur ca. 1900, gesigneerd 14xø13cm.
Oud Chinees porseleinen beeld 1e helft 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman. In goede originele staat 47cm.
Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met vis (stok mist), gesigneerd. H.: 14cm. Cond.: R-G
Drie Chinees porseleinen siervazen 2e helft 20e eeuw met bloemen- en vlinderdecor Cond.: G
Prachtig antiek ivoren buste, gesigneerd Sambi Lopes. Voorstellend een Afrikaanse vrouw met speciale haardracht op houten sokkel 11x10x24cm. Cond.: G
Twee aparte Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x 18e eeuw, 8-kantig met goud/blauw en mangaankleur, minimale randschade 21,7x21,7cm. en 1x 18e-19e eeuw met rood floraal decor (gesigneerd (Cond....
Prachtige 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met als decor Chinezen die een vaas dragen en vogels met bloemen. In goede originele staat 9x16xø9cm.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met kustplaats-motief. 5 Schotels goed, 1 kopje gelijmd, 1 kopje met haarlijn en 2 kopjes met chip. 5,5xø11,8cm. Cond.: R-G
Oude Chinese handspiegel ca. 1930 met jade handvat en bewerking. Messing armatuur. Geheel in goede originele staat 27x9x1cm.
Twee grote antieke porseleinen siervazen ca. 1890 met goud- en (handbeschilderd) bloemendecor. Gemerkt met een N of Z. In goede originele staat 31x17x14cm.
Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met stok en vat op zijn rug 21cm. Cond.: G
Grote 18e-19e eeuwse Japanse schotel gedecoreerd met bloemen op een vaas. rand gedecoreerd met diverse vakken met bloemen ø43cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap-, herten- en floraal decor. geschulpte rand met minimale randschade 21,7x21,7cm. Cond.: G
Grote oude Duits porseleinen groep van Volkstedt Rudolstadt, voorstellend een musicerende familie voor geld ca. 1900 in zeer goede originele staat 28x19x16cm.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinben vleesschotels met landschapsdecor in goede staat 19x13x1,5cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met bloemen- en plantendecor (haarscheur van 7cm.) ø38cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met roze/groen floraal decor, bloesems en eenden. Tuit gelijmd 39x21cm. Cond.: R
Ivoren heilige Petrus 18e eeuw staand op houten bijbel in goede originele staat 11,4cm.
Divers oud Kantonees porselein ca. 1900 en later; 1x suikerpot (binnekant deksel beschadigd + haarscheur deksel), 1x melkkan, 1x koffiekan, 1x theebus (zonder deksel), 3x soepkommen met lepels, 2x kop...
Chinees porseleinen dekselvaas met berglandschapsdecor en origineel deksel (deksel 3 chips). Verder in goede staat 21x8,5x7,5cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen schenkkannetje (Arita) met vogel- en landschapsdecor 15cm.
Chinees imari porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met floraal decor (haarlijn bij handvat) 11x17xø11cm. Cond.: G
Ivoren Chinese kaartenhouder met gedetailleerde landschaps-voorstellingen met figuren ca. 1900 (ook verso). In zeer goede staat 11x7,4x1cm.
Negen delen Chinees porselein 19e eeuw; 7x kopen en 2 schotels met bloemendecor, gesigneerd. 2 Minimale chips en 1 haarlijn 8,5xø9cm. en 3xø3,5cm. Cond.: G
Oude Meissen porseleinen figuur na 1934, voorstellend een vrouw met bloemenkrans en 3 lammetjes. Nr. 2934 131. 1 Pootje gelijmd en 1 stukje van pootje af 14x13x6cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen vaas 20e eeuw met handbeschilderd figurendecor in goede staat 32xø14cm.
Bijzonder Oosters jade water-lelie blad met daarop een krab. Prachtig bewerkt aan beide zijdes, in goede originele staat 7,5x8,5x1,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse Kang Xi vaas met 4 opgewerkte kopjes en floraal decor. In goede originele staat 30xø20cm. Cond.: G
Vijf 19e eeuwse imari porseleinen sierborden met prachtig diepblauw- en goudkleurig landschapsdecor. Coulissen rand-decor met diverse tekens, 1 bord gelijmd ø20,9cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse vergulde empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. Goud iets versleten, verder in goede staat 25-27cm.
Ivoren Corpus Christie 18e eeuw, 2 vingers beschadigd 13,5x10,5cm. Cond.: G
Vier delen antiek Ivoor China; 1x boomstam met 3 ratten, 1x vleermuis, 1x Foo-Hond (gesigneerd) en 1x hoogwaardigheidsbekleder (gesigneerd) 2-8cm. Cond.: G
Ovale 18e eeuwse Chinees porseleinen schaal Cheng Lung met CHinese tuin-decor (diepblauw). In goede originele staat 3x33x24cm.
Ovale 18e eeuwse Chinees porseleinen schaal Cheng Lung met CHinese tuin-decor (diepblauw). In goede originele staat 3x33x24cm.
Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman 43cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas met vechtscene deco. Gesigneerd 24cm.
Chinees porseleinen kan 18e-19e eeuw met zilveren montuur (dekselpunt gelijmd) 13x10xø7cm. Cond.: R
Delftsblauwe keramieken schemerlamp met 18e eeuws Delfs blauw keramieken lampenvoet en origineel deksel (gelijmd), 1 chip, verder in originele staat 75x40x50cm. Cond.: R-G
Vijf Chinees porseleinen 18e eeuwse kopjes, Kang Xi, met bloemendecor. 2x goed, 2x haarscheur, 1x chip rand Cond.: R-G
Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met figuren en gouddecor in zeer goede staat 13xø6cm.
Aparte 18e-19e eeuwse Chinees keramieken pot met diverse Chinese jongelingen (onderop gesigneerd) in goede originele staat 14xø10cm.
Grote imari porseleinen lampenvoet met bronzen montuur, diverse figuren (mandarijneenden) etc. 75x30cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met landschapsdecor (handgrip gelijmd), verder in goede staat 13,5x18xø10cm.
Oude Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw met Chinese familie in koets in landschap, gesigneerd 29,5xø20cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen trekpotten zonder deksel; 1x 18e eeuw met bloemendecor (kleine haarscheur bij grip, chipje tuit) 7x12xø9cm. en 1x imari ca. 1800 met zilveren tuit en bloemendecor 9x19xø11cm. ...
Prachtig 5-delig keramieken kaststel ca. 1900, bestaande uit 3 dekselvazen met Foo-honden en 2 hoge vazen met bloemdecor. In goede originele staat 32xø12cm. en 30xø9cm.
Zeldzaam groot Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel wangli met landschap- en bloemendecor (gelijmd) ø36,6cm. Cond.: M
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor (gelobt). Haarscheur handgrip, verder in goede originele staat 10,5x14xø8,5cm.
Twee Chinees porseleinen dekselpotten 19e eeuw; 1x Familie Roze met bloemendecor (houten deksel), 14xø10cm. en 1x met blauw bloemendecor, gesigneerd (minimale chip binnenrand deksel) 10xø8,5cm. Cond.:...
Grote Chinees porseleinen gemberpot ca. 1900 met diverse figuren onder een boom 22xø20cm. Cond.: G
Bijzonder groot 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. (haarscheur 4cm. en minimale randschade) ø38,7cm...
Oude wit porseleinen Hummel figuur (Goebel) 50-er jaren nr. 10/1, bloemenmadonna. In goede originele staat 24cm.