Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

8 Pors. borden
Resultaat: 3.000 EUR

Acht zeldzame Chinees porseleinen borden 18e eeuws, gesigneerd. Met prachtig figurendecor en kraanvogeldecor verso. Onderkant ook beschilderd, in zeer goede staat ø23,8cm.

6 Chin. kop&schotels
Resultaat: 2.400 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen- en vogeldecor. 3 Kopjes met chip, 3 schotels met chip en 1 schotel met haarscheur. 5xø11,5cm.

2 Tegels ca. 1920
Resultaat: 900 EUR

Twee oude Chinees porseleinen plaquettes 1e helft 20e eeuw met vogel in landschap en teksten. Familie Verte, in zeer goede staat 38x26cm.

Grote gemberpot
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen voorraad pot met rondom landschaps-decor in goede staat 23xø21cm.

Ivoren Chinese man
Resultaat: 800 EUR

Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelset ca. 1900. In goede originele staat (gesigneerd) 23cm.

Chinese gele schotel
Resultaat: 800 EUR

Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Resultaat: 750 EUR

Antiek 19e eeuws Chinees ivoren figuur (okimono), voorstellend een Chinese man met kind en perkament. 8cm. Cond.: G

3 Chinese borden
Resultaat: 750 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x 19e eeuw met Chinese figuren in landschapsdecor (Cond.: G), 1x 18e eeuw (of ouder) met hertendecor, minimale randschade en oude haarlijnen, 1x 18e-19e ...

Kraagvaas, 19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Oude Chinees porseleinen kraagvaas ca. 1900 met floraal decor in goede originele staat 38xø21cm.

Grote pronkvaas
Resultaat: 600 EUR

Zeer grote oude Plaue Schierholz deksel pronkvaas met console 2e helft 20e eeuw met opgewerkt bloemendecor en figuren met gouddecor. (echt kobalt). Geen beschadiging ontdekt maar minimale chips mogeli...

Boedha beeld
Resultaat: 600 EUR

Oud Chinees porseleinen boedha figuur ca. 1900 in zeer goede staat 23x23x16cm.

2 Chinese borden
Resultaat: 600 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x ca. 1800 met 5 Chinese figuren en florale omranding Cond.: G), 1x 19e eeuw met Chinese interieur, voorstelling van moeder met kind (gesigneer...

Ivoren beeld
Resultaat: 575 EUR

Schitterende antieke ivoren buste van een Afrikaans meisje met speciale haardracht ca. 1900. In goede originele staat 21x12x9cm.

Ivoren figuur
Resultaat: 500 EUR

Groot antiek ivoren figuur ca. 1900 (gesigneerd), voorstellend een vrouw met kind en bloemen. Mooie uitdrukking en goede kwaliteit. Voet gelijmd 25x11x8cm. Cond.: R-G

Meissen putti
Resultaat: 475 EUR

Oude Meissen porseleinen putti met blaasinstrument ca. 1900 "Je les rends legers" in goede originele staat 12,3cm.

Knobbelvaas, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Delfts blauwe keramieken knobbelvaas, gemerkt met drie bellen en floraal decor. Minimale glazuurschade 39,5x16x16cm. (8-kantig) Cond.: G

Chin. beeld, celadon
Resultaat: 450 EUR

Oude Chinees keramieken figuur 20e eeuw, voorstellend ene man met pantoffels in zijn hand (celadon) 41cm. Cond.: G

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse vaas met floraal decor in goede staat 24xø12cm.

Ivoren hamer
Resultaat: 450 EUR

Antiek ivoren hamer in originele kist, rondom bewerkt. gemaakt voor een hoogwaardigheidsbekleder met opschrift; "3 januari 1888, 10-14 mei 1940, 27 januari 1941". Bewerkt met maritieme motieven. In ui...

Ivoren netsuke
Resultaat: 445 EUR

Antiek 19e eeuwse ivoren netsuke, voorstellend een Foo-hond met jong 2,7x3,5x2,5cm. Cond.: G

2 Chin. dekselpotjes
Resultaat: 425 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselpotjes met visdecor en tekst op het deksel ca. 1800 in goede originele staat 8,5xø5,5cm.

Ivoren figuur
Resultaat: 400 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met kind op zijn schouder. In goede originele staat 12,5cm.

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen trekpot 8-kantig Kang Xi met floraal decor. Deksel heeft lichte randschade 10,5x13x9cm. Cond.: R-G

Ivoren figuur
Resultaat: 400 EUR

Chinees ivoren figuur ca. 1900 voorstellend 3 spelende kinderen met maskers (dansen), 1 handje los maar wel erbij 8x10x7cm.

Jugendstil tableau
Resultaat: 375 EUR

Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrand met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...

Chinees beeld
Resultaat: 375 EUR

Groot Chinees porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend Chinese man met kind 47cm. Cond.: G

2 Chin. gemberpotten
Resultaat: 375 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten; 1x met Chinese voorwerpen decor (Gaaf) 17xø13cm. en 1x met bloemendecor, deksel beschadigd 15xø12cm. Cond.: R

5-Delige presenteerset
Resultaat: 360 EUR

Vjf-delige 18e eeuwse Chinees porseleinen prsenteerset voor eten met divere figuren in landschapsdecor (1 deel gekramt en 1 chip), verder in goede originele staat 30x25x2cm.

Grote gemberpot
Resultaat: 360 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met figuren in landschapsdecor (gesigneerd) 32xø23cm. Cond.: G

Grote vaas, Fam. Verte
Resultaat: 360 EUR

Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G

Meissen putti
Resultaat: 350 EUR

Oude Meissen porseleinen putti met hartje ca. 1900 "Je prends mon efser", 1mm chip bij teennagel verder in goede originele staat 13,3cm. Cond.: G

Ivoren tempel
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame 19e eeuwse ivoren Oosterse (mogelijk Chinese) tempel met boedha. Prachtig rondom bewerkt met draken en floraal decor, deurtje is er los bij, in zeer goede originele staat 23x10,5x8,5cm.

Groot tableau ca. 120 tegels
Resultaat: 350 EUR

Diverse Jugendstil tegels van een oude lambrisering ca. 1920 bestaande uit; 86 tegels met medaillon, 7 randtegels met witte rand onder en boven, 12x randtegel met witte rand en 11x randtgele met gebog...

Chin. vaas, Fam Verte
Resultaat: 340 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figurendecor van spelende kinderen ca. 1900 in goede staat 25x17cm.

Ivoren figuur
Resultaat: 340 EUR

Ivoren figuur 19e eeuw met ivoren sokkel. In goede originele staat (bij rechtervoet haarscheuren) 24cm.

Restservies, Royal Doulton
Resultaat: 325 EUR

Prachtig exclusief Royal Doulton servies met gouddecor in Biedermeier stijl, decor Belvedere 20e eeuw. Bestaande uit; 3 presenteerschalen, 12 kopjes, 10 schoteltjes, 18 diepe borden, 17 grote borden, ...

Ivoren kaartenhouder
Resultaat: 325 EUR

Chinees ivoren bewerkte kaartenhouder. Gedetailleerd bewerkt met figuren, bloemen en landschapsdecor. Mooie kwaliteit 9x5x2cm. Cond.: G

2 Chinese knobbelvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor (1x oude haarlijn) 22xø10,5cm. Cond.: R-G

Chin. pors. tuitvaas
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen tuitvaas 18e eeuw of ouder. Diepblauw decor van bloemen met vogel. In zeer goede staat 17xø8cm.

5 Chin. kop&schotels
Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met figuren in tuin-decor (1 schotel extra). 1 Schotel met minimale chip, 1 kopje met chip en 1 kopje gelijmd 5,5xø12,5cm. Cond.: R-G

4 Miniatuur vaasjes/flesjes
Resultaat: 300 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniaturen; 2x flesjes met Chinese figuren (1 gesigneerd en stukjes gelijmd), 2x vaasjes met tuinmotief met vogel (1 chip) 6-9cm. Cond.: R-G

Bloemensteker, 19e eeuw
Resultaat: 290 EUR

Chinees keramieken bloemsteker met glazuur ca. 1900, gesigneerd 14xø13cm.

Chinees beeld
Resultaat: 280 EUR

Oud Chinees porseleinen beeld 1e helft 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman. In goede originele staat 47cm.

Ivoren okimono, vis
Resultaat: 275 EUR

Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met vis (stok mist), gesigneerd. H.: 14cm. Cond.: R-G

3 Chinese vazen
Resultaat: 275 EUR

Drie Chinees porseleinen siervazen 2e helft 20e eeuw met bloemen- en vlinderdecor Cond.: G

Ivoren beeld, gesigneerd
Resultaat: 275 EUR

Prachtig antiek ivoren buste, gesigneerd Sambi Lopes. Voorstellend een Afrikaanse vrouw met speciale haardracht op houten sokkel 11x10x24cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Resultaat: 270 EUR

Twee aparte Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x 18e eeuw, 8-kantig met goud/blauw en mangaankleur, minimale randschade 21,7x21,7cm. en 1x 18e-19e eeuw met rood floraal decor (gesigneerd (Cond....

Chin. trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

Prachtige 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met als decor Chinezen die een vaas dragen en vogels met bloemen. In goede originele staat 9x16xø9cm.

6 Chin. kop&schotels
Resultaat: 260 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met kustplaats-motief. 5 Schotels goed, 1 kopje gelijmd, 1 kopje met haarlijn en 2 kopjes met chip. 5,5xø11,8cm. Cond.: R-G

Handspiegel met jade
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinese handspiegel ca. 1930 met jade handvat en bewerking. Messing armatuur. Geheel in goede originele staat 27x9x1cm.

2 Pors. vazen, ca. 1900
Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke porseleinen siervazen ca. 1890 met goud- en (handbeschilderd) bloemendecor. Gemerkt met een N of Z. In goede originele staat 31x17x14cm.

Houten beeldje, ivoor
Resultaat: 250 EUR

Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met stok en vat op zijn rug 21cm. Cond.: G

Chin. pors. bord
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Japanse schotel gedecoreerd met bloemen op een vaas. rand gedecoreerd met diverse vakken met bloemen ø43cm. Cond.: G

4 Pors. borden 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap-, herten- en floraal decor. geschulpte rand met minimale randschade 21,7x21,7cm. Cond.: G

Pors. groep Volkstedt
Resultaat: 240 EUR

Grote oude Duits porseleinen groep van Volkstedt Rudolstadt, voorstellend een musicerende familie voor geld ca. 1900 in zeer goede originele staat 28x19x16cm.

4 Pors. vleesschotels
Resultaat: 240 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinben vleesschotels met landschapsdecor in goede staat 19x13x1,5cm.

Chinese schotel, 18e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met bloemen- en plantendecor (haarscheur van 7cm.) ø38cm. Cond.: R

Chin. pors. vaas
Resultaat: 240 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met roze/groen floraal decor, bloesems en eenden. Tuit gelijmd 39x21cm. Cond.: R

Ivoren beeld, Petrus
Resultaat: 240 EUR

Ivoren heilige Petrus 18e eeuw staand op houten bijbel in goede originele staat 11,4cm.

Divers Kantonees
Resultaat: 230 EUR

Divers oud Kantonees porselein ca. 1900 en later; 1x suikerpot (binnekant deksel beschadigd + haarscheur deksel), 1x melkkan, 1x koffiekan, 1x theebus (zonder deksel), 3x soepkommen met lepels, 2x kop...

Chin. dekselvaas
Resultaat: 230 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met berglandschapsdecor en origineel deksel (deksel 3 chips). Verder in goede staat 21x8,5x7,5cm. Cond.: R-G

Arita kannetje
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen schenkkannetje (Arita) met vogel- en landschapsdecor 15cm.

Imari trekpot, 18e-19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Chinees imari porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met floraal decor (haarlijn bij handvat) 11x17xø11cm. Cond.: G

Ivoren kaartenhouder
Resultaat: 220 EUR

Ivoren Chinese kaartenhouder met gedetailleerde landschaps-voorstellingen met figuren ca. 1900 (ook verso). In zeer goede staat 11x7,4x1cm.

7 Koppen & 2 Schotels
Resultaat: 220 EUR

Negen delen Chinees porselein 19e eeuw; 7x kopen en 2 schotels met bloemendecor, gesigneerd. 2 Minimale chips en 1 haarlijn 8,5xø9cm. en 3xø3,5cm. Cond.: G

Meissen figuur
Resultaat: 210 EUR

Oude Meissen porseleinen figuur na 1934, voorstellend een vrouw met bloemenkrans en 3 lammetjes. Nr. 2934 131. 1 Pootje gelijmd en 1 stukje van pootje af 14x13x6cm. Cond.: R

Chinese vaas, 20e eeuw
Resultaat: 210 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas 20e eeuw met handbeschilderd figurendecor in goede staat 32xø14cm.

Jade lelieblad
Resultaat: 200 EUR

Bijzonder Oosters jade water-lelie blad met daarop een krab. Prachtig bewerkt aan beide zijdes, in goede originele staat 7,5x8,5x1,5cm. Cond.: G

Kang Xi vaas, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse Kang Xi vaas met 4 opgewerkte kopjes en floraal decor. In goede originele staat 30xø20cm. Cond.: G

5 Imari borden
Resultaat: 200 EUR

Vijf 19e eeuwse imari porseleinen sierborden met prachtig diepblauw- en goudkleurig landschapsdecor. Coulissen rand-decor met diverse tekens, 1 bord gelijmd ø20,9cm. Cond.: G

Div. Franse vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. Goud iets versleten, verder in goede staat 25-27cm.

Ivoren Christus
Resultaat: 200 EUR

Ivoren Corpus Christie 18e eeuw, 2 vingers beschadigd 13,5x10,5cm. Cond.: G

4 Delen ivoor
Resultaat: 200 EUR

Vier delen antiek Ivoor China; 1x boomstam met 3 ratten, 1x vleermuis, 1x Foo-Hond (gesigneerd) en 1x hoogwaardigheidsbekleder (gesigneerd) 2-8cm. Cond.: G

Ovale schaal, 18e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Ovale 18e eeuwse Chinees porseleinen schaal Cheng Lung met CHinese tuin-decor (diepblauw). In goede originele staat 3x33x24cm.

Ovale schaal, 18e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Ovale 18e eeuwse Chinees porseleinen schaal Cheng Lung met CHinese tuin-decor (diepblauw). In goede originele staat 3x33x24cm.

Ivoren borstbeeld
Resultaat: 190 EUR

Antiek ivoren buste, voorstellend een Afrikaanse vrouw 12cm.

Chinees beeld
Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman 43cm. Cond.: G

Vaas 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas met vechtscene deco. Gesigneerd 24cm.

Chinese kan
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen kan 18e-19e eeuw met zilveren montuur (dekselpunt gelijmd) 13x10xø7cm. Cond.: R

Delfts blauwe lamp
Resultaat: 160 EUR

Delftsblauwe keramieken schemerlamp met 18e eeuws Delfs blauw keramieken lampenvoet en origineel deksel (gelijmd), 1 chip, verder in originele staat 75x40x50cm. Cond.: R-G

5 Kopjes, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Vijf Chinees porseleinen 18e eeuwse kopjes, Kang Xi, met bloemendecor. 2x goed, 2x haarscheur, 1x chip rand Cond.: R-G

Jade boedha
Resultaat: 160 EUR

Grote wit jade boedha 2e helft 20e eeuw in goede staat 28x15x5cm.

Chin. dekselvaasje
Resultaat: 160 EUR

Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met figuren en gouddecor in zeer goede staat 13xø6cm.

Chinese pot 18e-19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Aparte 18e-19e eeuwse Chinees keramieken pot met diverse Chinese jongelingen (onderop gesigneerd) in goede originele staat 14xø10cm.

Imari lampevoet
Resultaat: 150 EUR

Grote imari porseleinen lampenvoet met bronzen montuur, diverse figuren (mandarijneenden) etc. 75x30cm. Cond.: G

Trekpot, 18e-19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met landschapsdecor (handgrip gelijmd), verder in goede staat 13,5x18xø10cm.

Vaas, paard met koets
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw met Chinese familie in koets in landschap, gesigneerd 29,5xø20cm. Cond.: G

2 Chin. trekpotjes
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen trekpotten zonder deksel; 1x 18e eeuw met bloemendecor (kleine haarscheur bij grip, chipje tuit) 7x12xø9cm. en 1x imari ca. 1800 met zilveren tuit en bloemendecor 9x19xø11cm. ...

5-Delig kaststel 1890
Resultaat: 150 EUR

Prachtig 5-delig keramieken kaststel ca. 1900, bestaande uit 3 dekselvazen met Foo-honden en 2 hoge vazen met bloemdecor. In goede originele staat 32xø12cm. en 30xø9cm.

Jade boedha
Resultaat: 150 EUR

Grote wit jade boedha 2e helft 20e eeuw in goede staat 28x15x5cm.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zeldzaam groot Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel wangli met landschap- en bloemendecor (gelijmd) ø36,6cm. Cond.: M

Chin. trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor (gelobt). Haarscheur handgrip, verder in goede originele staat 10,5x14xø8,5cm.

2 Chin. dekselpotten
Resultaat: 140 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselpotten 19e eeuw; 1x Familie Roze met bloemendecor (houten deksel), 14xø10cm. en 1x met blauw bloemendecor, gesigneerd (minimale chip binnenrand deksel) 10xø8,5cm. Cond.:...

Gemberpot, groot
Resultaat: 140 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot ca. 1900 met diverse figuren onder een boom 22xø20cm. Cond.: G

Groot Chinees bord
Resultaat: 135 EUR

Bijzonder groot 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. (haarscheur 4cm. en minimale randschade) ø38,7cm...

Hummel, bloemenvrouw wit
Resultaat: 130 EUR

Oude wit porseleinen Hummel figuur (Goebel) 50-er jaren nr. 10/1, bloemenmadonna. In goede originele staat 24cm.