Prachtig exclusief Royal Doulton servies met gouddecor in Biedermeier stijl, decor Belvedere 20e eeuw. Bestaande uit; 3 presenteerschalen, 12 kopjes, 10 schoteltjes, 18 diepe borden, 17 grote borden, 18 ontbijtborden, 26 taartborden, 21 cakeborden en 3 sauskommen. In zeer goede staat.