Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Goebel figuur
Resultaat: 40 EUR

Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel figuur, voorstellend een Schulschwänzer 1990-1999, Nr. 822/0. In zeer goede originele staat 11cm.

Gemberpot
Resultaat: 40 EUR

Grote Chinese gemberpot met koperen montuur 18e-19e eeuw 18xø15cm. Cond.: R-G

Ivoren aap
Resultaat: 40 EUR

Antiek ivoren aap ca. 1900 met kokosnoot. In goede staat 5cm.

Wedgwood keramiek
Resultaat: 40 EUR

Wedgwood keramieken gebakset 15 delen 2e helft 20e eeuw, ø13cm. en 23x23cm. Cond.: G

Kavel Wedgwood
Resultaat: 40 EUR

Tien delen Wedgwood serviesgoed of Etruria 2e helft 20e eeuw; 8 kop & schotels, melk- en suikerpot 6-8cm. Cond.: G

Keramieken vaas + glazen karaf
Resultaat: 40 EUR

Grote keramieken vaas met blauw-glazuur 70-er jaren in goede staat 31xø18cm. , 1x glazen karaf (cassiskleur), chips bodem 34x16x6cm. Cond.: R-R

Danseres
Resultaat: 40 EUR

Oude Duits porseleinen danseres met spiegel, gemerkt W met een kroon en 1764. Midden 20e eeuw in zeer goede originele staat 21x18x14cm.

Chinees serviesje
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen koffieservies 20e eeuw; koffiepot, melkkan, suikerpot en 6 kop&schotels 5,5-15cm. Cond.: G

Imari bord
Resultaat: 40 EUR

Oud imari porseleinen sierbord 1e helft 20e eeuw met floraal- en vogeldecor ø28,8cm. Cond.: G

4 Delen plateel
Resultaat: 40 EUR

Vier delen oud Hollands plateel ca. 1930; 1x schaal Muvelee Kon Plazuid, 1x schaal Plazuid Gouda Zephir, 1x vaas N.V. Kon, plateelbakkerij Zuid Holland, 1x vaas Koninklijk Plazuid Zephir 17-27cm. Cond...

2 Platelen vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee Jugendstil stijl porseleinen vazen met bloemdecor, gemerkt Colenbrander 21e eeuw 20-31cm. Cond.: G

4 Delen keramiek
Resultaat: 40 EUR

Vier delen oud keramiek; 1x vaas gemerkt ambacht Volendam 1/20 ca. 1950 met zwart-rood decor 23xø13cm., 1x zwarte vaas, gemerkt Archeln 9xø7cm., 1x vaas met zwart/rood/geel glazuur, onduidelijk 15xø13...

4 Miniatuur vaasjes
Resultaat: 40 EUR

Vier Chinees porseleinen miniatuur-vaasjes 19e eeuw; 2x tuitvaasje, 1x vaas met geschulpte brede bovenrand en 1x vaasje met geribbelde bovenrand (chip) 7-11cm. Cond.: G

4 Imari schoteltjes
Resultaat: 40 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese imari schoteltjes met bloemvaasdecor, 1 bordje met lichte randschade ø10,9cm.

Ivoren plaquette
Resultaat: 40 EUR

Antieke Chinees ivoren bewerkt mediallon in houten omlijsting, voorstellend diverse Chinese figuren in een tuin 7x8x1cm. Cond.: G

2x Makkums kopje + kannetje
Resultaat: 40 EUR

Drie delen Makkums porselein 20e eeuw; 1x kannetje met bloemen- en molendecor, 2x kommetjes met schotel, bloemendecor 4-15cm. Cond.: G

Imari kom
Resultaat: 40 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse imari porseleinen kom met floraal- en gouddecor in zeer goede staat 8,8xø17,7cm. Cond.: G

Moccaservies
Resultaat: 40 EUR

Oud twaalf persoons moccaservies, gemerkt Mosa Maastricht, ca.1930, in goede staat.

Servies KPM
Resultaat: 35 EUR

Duits KPM Prinzess servies 20e eeuw bestaande uit; 12 borden (1 chip), 1 grote schaal, 3 kleine schalen, 12 schoteltjes, 11 kopjes, 2 botervloten, suikerpot, melkkan en koffiepot (barst in deksel) Con...

2x Goebel figuur
Resultaat: 35 EUR

Twee oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuren; 1x engeltje met trompet 1960-1900 238/C en 1x meisje met tas 1990-1999 Nr. 538. Beide in zeer goede originele staat 5-9cm.

Gemberpot
Resultaat: 35 EUR

Chinese gemberpot 19e eeuw met landschaps-decor in zeer goede staat 15xø15cm. Cond.: G

4 Delen plateel
Resultaat: 35 EUR

Vier delen oud Hollands plateel; 1x schenkkan Regina Gouda, 1x schenkkan plateel Noord Holland, 1x vaas Autumn Zuid Holland, 1x potje Autumn Zuid Holland (glazuur chip) 8-22cm. Cond.: G

2 Beelden, Blue Mountain
Resultaat: 35 EUR

Twee grote keramieken figuren , paard en dolfijn, met groen glazuur. Blue Mountain Canada. 37-44cm., Cond.G

11 Kop & schotels
Resultaat: 35 EUR

Elf antieke keramieken kop&schotels, gemerkt C. Bernet Son, met Romeins rijtuigen decor. Minimale chips 5xø12cm. Cond.: R-G

Pors. bierpul + tin deksel
Resultaat: 35 EUR

Duitse historisme Westerwald klepkan ca. 1880 met tinnen deksel en duimrust nr. 269 met interieur en figuren voorstelling. In zeer goede staat 37cm.

3 Delen V&B
Resultaat: 35 EUR

Kaststel, 3-delig, van Villeroy & Boch ca. 1920; 2 vaasjes heel, 1 bolvaasje gelijmd. met floraal decor en landschapsdecor 9-13cm. Cond.: R-G

Kaststel 3-delig
Resultaat: 35 EUR

Delfts 3-delig kaststel 20e eeuw met landschapsdecor (molen bij rivier) in zeer goede staat 31xø11cm. en 31xø12cm.

2 Russische figuren
Resultaat: 35 EUR

Twee Russisch porseleienen figuren 1x sneeuwhoen en 1x mandarijneend, made un USSR en teken, 14-19 cm., Cond.:G

Meissen vaas
Resultaat: 30 EUR

Wit porseleinen Meissen vaas ca. 1970 in goede originele staat 23,5xø10,5cm.

Tegeltableau + 4 Tegels
Resultaat: 30 EUR

Hollands 19e eeuws mangaan tegeltableau met 4 losse tegels extra, bloemenmotief 29,5x29,5cm. en 13x13cm. Cond.: R

2 Vazen keramiek
Resultaat: 30 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x Münchener Werkstätten ca. 1930 Fayence groen/grijs verlopen glazuur 12xø15cm. en 1x Leach Pottery St. Ives England ca. 1972 wit/bruin glazuur 9xø9cm. Cond.: G

Pors. gebaksset
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen gebakset van Hutschenreuther, 13-delig,Selb Germany met vruchtendecor en goudrand. In zeer goede staat ø17-ø28cm. Cond.: G

Thuringen figuur
Resultaat: 30 EUR

Oude Thuringen porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend een invalide zwerver. 1mm chip bij hoed en stukje van veer af Cond.: R 16cm.

Thuringen figuur
Resultaat: 30 EUR

Oude Thuringen porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, getiteld "Le Malade", stukje pink af 16cm. Cond.: R-G

3 Delen plateel
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud Hollands plateel; 1x grote schenkkan Kon. plateelbakkerij Zuid Holland, 1x kleine schenkkan Kon. plateelbakkerij Zuid Holland, 1x bolvaas Kon. plateelbakkerij Zuid Holland 17-26cm.

2 Plateel vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud Hollands plateel; 1x tuitvaas en 1x oorvaas, Gouda Zuid Holland 23-32cm.

4 Beeldjes, Blue Mountain
Resultaat: 30 EUR

Vier deel keramiek met groen glazuur, zwaan, Blue Mountain Canada. 14-+39cm., Cond.:G

Lampetstel
Resultaat: 30 EUR

Oud Societe Ceramique Maastricht lampetstel 3-delig, cremekleurig in zeer goede staat 30xø33cm.

Gesig. bord, keramiek
Resultaat: 30 EUR

Oud aardewerken geglazuurd sierbord, gesigneerd W. Heimberg (Duitsland) met donkerbruin glazuur en bloemdecor 3xø25cm. Cond.: G

2 Kommen, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen; 1x grijs porselein met figurendecor 7xø14,5cm. Cond.: G en 1x Chine de Commande met figurendecor 6,5xø14,5cm. (oude haarscheuren en randschades) Cond.: R-G

Imari dekselvaas
Resultaat: 30 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse dekselvaas in goede staat 16xø12cm.

21 Delen V&B
Resultaat: 30 EUR

Villeroy en Boch aardewerk, 21 deel, (beschadigd) 1e helft 20e eeuw en 1 Gouda plateel asbakje in de vorm van een klompje, decor Lydia (chip af) o.a; vazen, potten, tablet etc. 12-32cm. Cond.: M

Tablet + pot
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen Jugendstil schaaltje met nikkelen omranding ca. 1900 3xø17cm. en 1x Delfts blauw 6-hoekige pot met zilveren deksel (925/000). Gehel pot beschilderd met florale motieven 12x7,5x7,5cm. Cond....

Servies, Händel Bavaria
Resultaat: 25 EUR

Händel Bavaria porseleinen koffie-restservies, blauw- met gouddecor o.a; 1 koffiepot, melkkan, suikerpot, 6x borden, 7x kop&schotel Cond.: G

Herend pauw
Resultaat: 25 EUR

Herend porseleinen pauw met gouddecor 20e eeuw in zeer goede staat 11x13x5cm.

Bord Makkum
Resultaat: 25 EUR

Groot Makkums keramieken herdenkingsbord 1936 - 1961 G.J.J. Waanders L.C.M. met landschapsdecor 6xø35cm. Cond.: G

Makkums bord, van Heek
Resultaat: 25 EUR

Oud Hollands Makkums keramieken bord "Personeel van textielfabriek van van Heek en Co 25 jaar" in goede staat ø30,4cm.

2 Hummel schotels
Resultaat: 25 EUR

Twee oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) wand-sierschotels, Hum 293 Fürs Vaterle 1991 in zeer goede staat ø18cm.

6 Kop & Schotels
Resultaat: 25 EUR

Zes antieke Petrus Regout Maastricht kop&schotels ca. 1890 met bloemendecor 5xø12,5cm. Cond.: G

Engels blauw servies
Resultaat: 25 EUR

Oud Royal Sphinx Maastricht keramieken restservies, decor Cambridge Old England, onder andere; ontbijtborden, kop&schotels, melkkan, koffiepot(zonder deksel) etc. Cond.: R

2 Delftsblauwe vazen
Resultaat: 25 EUR

Delfts keramieken kaststel, 3-delig, 1e helft 20e eeuw; 1x kleinere vaas zonder deksel (Goed) en 2x grotere vaas (gelijmd) 24-30cm. Cond.: M

Keramieken kan
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse keramieken schenkkan "Lever de oranje spruit 31-01-1938 (prinses Beatrix)" 15x14xø11cm.

Westerwald kan
Resultaat: 25 EUR

Grote antieke Grenzhausen Westerwald keramieken schenkkan met draken, lyra en opschrift "Halt maas un ziel, trinke zu viel" in goede originele staat 24,5cm.

Chinese druksteen
Resultaat: 25 EUR

Doos met oude Chinese druksteen in de vorm van een vaas. Rondom bewerkt met figuren 20e eeuw 10x40x12cm. Cond.: G

Wedgwood koekschaal
Resultaat: 25 EUR

Wedgwood vierkantige koekschaal, model Edme 23x25cm. Cond.: U

Herdenkingsbord Signaal
Resultaat: 25 EUR

Oud Delftsblauw keramieken herdenkingsbord in doos, Holland Signaal 25 jaar. Voorstelling van een 17e eeuwse driemaster ø29,5cm.

2 Kastkommen Makkum
Resultaat: 25 EUR

Twee grote Makkums porseleinen kastkommen 20e eeuw met bont bloemendecor 7,5xø18cm. Cond.: G

Makkums bord
Resultaat: 20 EUR

Groot Makkums keramieken herdenkingsbord "Coöperatief Verzekeringsfonds 1917-1967", chips af ø31,5cm. Cond.: R

Delfts blauw bord
Resultaat: 20 EUR

Groot koninklijk Delft sierbord 1573 schilder T, met geschulpte rand 20e eeuw 5xø29cm. In zeer goede staat

4 Tegels
Resultaat: 20 EUR

Vier oude Hollandse tegels met decor van figuren te paard 20e eeuw in goede staat 13x13,3cm.

Majolica bloempot
Resultaat: 20 EUR

Keramieken bloempot ca. 1900 met Jugendstil bloemdecor, 1 bakscheur Cond.: G

9 Tegel Makkum
Resultaat: 20 EUR

Negen oude wandtegels Holland Makkum 20e eeuw met diverse landschaps-voorstellingen 13x13cm. Cond.: R-G

Chinese gemberpot
Resultaat: 20 EUR

Grote Chinese 18e eeuwse gemberpot met blauw landschapsdecor 15xø16cm. Cond.: G

Chinese kom
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse kom met vissendecor, gesigneerd onder de bodem. Scherf gelijmd en randschade 7x15cm. Cond.: M

Diverse delen Limoges
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse porselein en glas; 11x Limoges porselein 2e helft 20e eeuw, 1x glazen vaasje met met goud en 2x Herend porselein (kruikje en schaaltje) 2-11cm. Cond.: G

2 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud/antiek porselein; 1x Petrus Regout kastkom, decor Timor 10xø16cm. en 1x cakschaal Staffordshire England, decor Pagoda met Chinees decor 31x16cm. Cond.: G

5 Hummel figuren
Resultaat: 20 EUR

Vijf oude keramieken Hummel figuren (beschadigd); schoorsteenveger, tirolerjongen met rugtas, engel met trompet, engel met accordeon en meisje op het hek 6-11cm. Cond.: M-R

Serviesje
Resultaat: 20 EUR

Acht porseleinen kop & schotels van Marcel Chau Friasse Limoges. Met handbeschilderd vogeldecor 4,5xø13cm. Cond.: G

Petrus Regout servies
Resultaat: 20 EUR

Societe Ceramique Maastricht restservies, decor Peacock ca. 1900 bestaande uit; koffiepot (zonder deksel), suikerpot, melkkan(Kapot), 11 kop&schotel en Torgau schaal Cond.: R

4 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Vier delen oud porselein; 1x groot bord 19euw merandschade, matig), 1x kom ca. 1900 met floraal decor (Goed) en 1x kommetje ca. 1900 met floraal decor (Goed) 5,5-30cm. Cond.: R-G

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee keramieken Jugendstil vazen, ca. 1900, gemerkt: Keller en Guerin Luneville Frankrijk. geglazuurd met pastelkleurig bloemendecor. 28x18x ø15 cm., Cond.:G

5 Kop & 2 Schotels
Resultaat: 20 EUR

Vijf oude/antieke kopjes met daarbij 2 schotels; 1x prachtig Empire kopje, verguld met fijn handbeschilderd landschapsdecor (haarscheur), 1x Empire kopje handbeschilderd (beschadigd), 1x kop&schotel B...

Terracotta Chinees
Resultaat: 19 EUR

Terracotta Chinees met glazuur (blauw/bruin/groen/wit) Nr. 42 in goede staat 15x11x11cm. Cond.: G

Weens schenkkannetje
Resultaat: 18 EUR

Antiek Weens porseleinen schenkkannetje met gouddecor. Handbeschilderd decor (amorschlafend), gesigneerd Johner 12cm. Cond.: G

Plateel bord Gouda
Resultaat: 15 EUR

Oude Gouda platelen herdenkingsbord Wilhelmina 1898-1923 met wapendecor ø27cm. Cond.: G

Aardewerken kan + vaas
Resultaat: 15 EUR

Twee delen oud keramiek; 1x Engelse schenkkan met tin-kleurig glazuur (onduidelijk gemerkt) 15xø11cm. en 1x Vaasje gesigneerd en genummerd 12xø13cm. (bruin-groen glazuur)

3 Delen keramiek
Resultaat: 15 EUR

Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x schaal met groen/geel glazuur (1 pootje is gelijmd) Nr. 328, 1x Vaas met blauw/geel glazuur Jacob Kalscheuer en Cie Frenchen, 1x kruik Mettlach Villeroy & Boc...

5-Delig kaststel
Resultaat: 15 EUR

Delfts porseleinen kaststel , 5-delig, met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R

Lampetstel, creme
Resultaat: 15 EUR

Keramieken lampetstel, 4-delig, ca. 1910, ongemerkt. In goede originele staat 26xø33cm.

10 Blauwe potten
Resultaat: 15 EUR

Tien antieke/oude Duitse steengoed voorraadpotten grijs-blauw 4-22cm. Cond.: G

3 Delen Blue Mountain
Resultaat: 15 EUR

Drie delen keramiek met groen glazuur. Blue Mountain, Canada. een aansteker en twee asbakken (chip). 8*19 cm., Cond.:R/G

2 Delen Hutschenreuther
Resultaat: 15 EUR

Twee delen Hutschenreuther porselein; 1x juskom 13x2x12cm. en 1x dekselterrine Selb LHS (gouddecor) 14x30x19cm. Cond.: G

Goudstenen schenkkannetje
Resultaat: 15 EUR

Hollands 19e eeuws goudsteen keramieken melkkan, minimale chip bij tuit, 12x12xø10cm. Cond.: R-G

3 Delen aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Drie delen geglazuurd keramiek Art Deco ca. 1930; 1x bloempot ongemerkt, 1x schaal ongemerkt en 1x schaal Nr. 541, 15-28cm. Cond.: G

Dekselvaas + doofpot
Resultaat: 15 EUR

Oude porseleinen dekselvaas in Sevres stijl 20e eeuw (kraag gelijmd) en een koperen minidoofpot 20e eeuw. 16-27cm.

Porseleinen beeld
Resultaat: 15 EUR

Grote Japanse Quang Ying 20e eeuw, chip van stukje vinger 41cm. Cond.: R-G

Holl. soepkom + schotel
Resultaat: 10 EUR

Grote Hollandse soepkom met onderschotel ca. 1890 met donkerblauw decor 10xø21cm. Cond.: G

Bisquit kruisbeeld 1910
Resultaat: 10 EUR

Bisquit porseleinen Corpus kruisbeeld ca. 1900 in zeer goede staat 31x20cm.

13 Div. pors. bordjes
Resultaat: 10 EUR

Dertien delen divers oud porselein onder andere; Schumann Arzberg, Schumann Bavaria e.a. ca. 1930 en later. Totaal 11 delen doorbroken porselein met bloemdecor en gouddecor en 1 hapjesschaal met hand...

3 Vazen keramiek
Resultaat: 10 EUR

Drie oude keramieken vazen; 1x Jugendstil met drie lussen ca. 1930 11xø8cm., 1x Art Deco vaas met geel glazuur (chip, gerestaureerd) 14xø7cm. en 1x vaas met vis-decor 20xø12cm. Cond.: G

9 Satsuma schaaltjes
Resultaat: 10 EUR

Negen kleine satsuma schaaltjes met goud- en figurendecor ca. 1900. 1 Schaaltje met chips 2,5x5,8cm. Cond.: G

Benen boedha
Resultaat: 10 EUR

Oude Aziatische benen boedha 20e eeuw op houten sokkel 19,5x5x5cm. Cond.: G

Lampevoet, pors. beeld
Resultaat: 10 EUR

Oude lampevoet met los daarop een terracotta beeld (2 scherven van de voet af) 43xø16cm. Cond.: R

Aardewerken veulentje
Resultaat: 10 EUR

Terracotta veulen, ontwerp Richard Uhlemeyer Hannover 1938 Duitsland 25x22x5cm. Cond.: G