Oude bisquit porseleinen M.J. Hummel figuur, voorstellend een Schulschwänzer 1990-1999, Nr. 822/0. In zeer goede originele staat 11cm.
Grote Chinese gemberpot met koperen montuur 18e-19e eeuw 18xø15cm. Cond.: R-G
Wedgwood keramieken gebakset 15 delen 2e helft 20e eeuw, ø13cm. en 23x23cm. Cond.: G
Tien delen Wedgwood serviesgoed of Etruria 2e helft 20e eeuw; 8 kop & schotels, melk- en suikerpot 6-8cm. Cond.: G
Grote keramieken vaas met blauw-glazuur 70-er jaren in goede staat 31xø18cm. , 1x glazen karaf (cassiskleur), chips bodem 34x16x6cm. Cond.: R-R
Oude Duits porseleinen danseres met spiegel, gemerkt W met een kroon en 1764. Midden 20e eeuw in zeer goede originele staat 21x18x14cm.
Chinees porseleinen koffieservies 20e eeuw; koffiepot, melkkan, suikerpot en 6 kop&schotels 5,5-15cm. Cond.: G
Oud imari porseleinen sierbord 1e helft 20e eeuw met floraal- en vogeldecor ø28,8cm. Cond.: G
Vier delen oud Hollands plateel ca. 1930; 1x schaal Muvelee Kon Plazuid, 1x schaal Plazuid Gouda Zephir, 1x vaas N.V. Kon, plateelbakkerij Zuid Holland, 1x vaas Koninklijk Plazuid Zephir 17-27cm. Cond...
Twee Jugendstil stijl porseleinen vazen met bloemdecor, gemerkt Colenbrander 21e eeuw 20-31cm. Cond.: G
Vier delen oud keramiek; 1x vaas gemerkt ambacht Volendam 1/20 ca. 1950 met zwart-rood decor 23xø13cm., 1x zwarte vaas, gemerkt Archeln 9xø7cm., 1x vaas met zwart/rood/geel glazuur, onduidelijk 15xø13...
Vier Chinees porseleinen miniatuur-vaasjes 19e eeuw; 2x tuitvaasje, 1x vaas met geschulpte brede bovenrand en 1x vaasje met geribbelde bovenrand (chip) 7-11cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Chinese imari schoteltjes met bloemvaasdecor, 1 bordje met lichte randschade ø10,9cm.
Antieke Chinees ivoren bewerkt mediallon in houten omlijsting, voorstellend diverse Chinese figuren in een tuin 7x8x1cm. Cond.: G
Drie delen Makkums porselein 20e eeuw; 1x kannetje met bloemen- en molendecor, 2x kommetjes met schotel, bloemendecor 4-15cm. Cond.: G
Prachtige grote 19e eeuwse imari porseleinen kom met floraal- en gouddecor in zeer goede staat 8,8xø17,7cm. Cond.: G
Oud twaalf persoons moccaservies, gemerkt Mosa Maastricht, ca.1930, in goede staat.
Duits KPM Prinzess servies 20e eeuw bestaande uit; 12 borden (1 chip), 1 grote schaal, 3 kleine schalen, 12 schoteltjes, 11 kopjes, 2 botervloten, suikerpot, melkkan en koffiepot (barst in deksel) Con...
Twee oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuren; 1x engeltje met trompet 1960-1900 238/C en 1x meisje met tas 1990-1999 Nr. 538. Beide in zeer goede originele staat 5-9cm.
Chinese gemberpot 19e eeuw met landschaps-decor in zeer goede staat 15xø15cm. Cond.: G
Vier delen oud Hollands plateel; 1x schenkkan Regina Gouda, 1x schenkkan plateel Noord Holland, 1x vaas Autumn Zuid Holland, 1x potje Autumn Zuid Holland (glazuur chip) 8-22cm. Cond.: G
Twee grote keramieken figuren , paard en dolfijn, met groen glazuur. Blue Mountain Canada. 37-44cm., Cond.G
Elf antieke keramieken kop&schotels, gemerkt C. Bernet Son, met Romeins rijtuigen decor. Minimale chips 5xø12cm. Cond.: R-G
Duitse historisme Westerwald klepkan ca. 1880 met tinnen deksel en duimrust nr. 269 met interieur en figuren voorstelling. In zeer goede staat 37cm.
Kaststel, 3-delig, van Villeroy & Boch ca. 1920; 2 vaasjes heel, 1 bolvaasje gelijmd. met floraal decor en landschapsdecor 9-13cm. Cond.: R-G
Delfts 3-delig kaststel 20e eeuw met landschapsdecor (molen bij rivier) in zeer goede staat 31xø11cm. en 31xø12cm.
Twee Russisch porseleienen figuren 1x sneeuwhoen en 1x mandarijneend, made un USSR en teken, 14-19 cm., Cond.:G
Wit porseleinen Meissen vaas ca. 1970 in goede originele staat 23,5xø10,5cm.
Hollands 19e eeuws mangaan tegeltableau met 4 losse tegels extra, bloemenmotief 29,5x29,5cm. en 13x13cm. Cond.: R
Twee oude keramieken vazen; 1x Münchener Werkstätten ca. 1930 Fayence groen/grijs verlopen glazuur 12xø15cm. en 1x Leach Pottery St. Ives England ca. 1972 wit/bruin glazuur 9xø9cm. Cond.: G
Porseleinen gebakset van Hutschenreuther, 13-delig,Selb Germany met vruchtendecor en goudrand. In zeer goede staat ø17-ø28cm. Cond.: G
Oude Thuringen porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend een invalide zwerver. 1mm chip bij hoed en stukje van veer af Cond.: R 16cm.
Oude Thuringen porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, getiteld "Le Malade", stukje pink af 16cm. Cond.: R-G
Drie delen oud Hollands plateel; 1x grote schenkkan Kon. plateelbakkerij Zuid Holland, 1x kleine schenkkan Kon. plateelbakkerij Zuid Holland, 1x bolvaas Kon. plateelbakkerij Zuid Holland 17-26cm.
Twee delen oud Hollands plateel; 1x tuitvaas en 1x oorvaas, Gouda Zuid Holland 23-32cm.
Vier deel keramiek met groen glazuur, zwaan, Blue Mountain Canada. 14-+39cm., Cond.:G
Oud Societe Ceramique Maastricht lampetstel 3-delig, cremekleurig in zeer goede staat 30xø33cm.
Oud aardewerken geglazuurd sierbord, gesigneerd W. Heimberg (Duitsland) met donkerbruin glazuur en bloemdecor 3xø25cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen; 1x grijs porselein met figurendecor 7xø14,5cm. Cond.: G en 1x Chine de Commande met figurendecor 6,5xø14,5cm. (oude haarscheuren en randschades) Cond.: R-G
Villeroy en Boch aardewerk, 21 deel, (beschadigd) 1e helft 20e eeuw en 1 Gouda plateel asbakje in de vorm van een klompje, decor Lydia (chip af) o.a; vazen, potten, tablet etc. 12-32cm. Cond.: M
Porseleinen Jugendstil schaaltje met nikkelen omranding ca. 1900 3xø17cm. en 1x Delfts blauw 6-hoekige pot met zilveren deksel (925/000). Gehel pot beschilderd met florale motieven 12x7,5x7,5cm. Cond....
Händel Bavaria porseleinen koffie-restservies, blauw- met gouddecor o.a; 1 koffiepot, melkkan, suikerpot, 6x borden, 7x kop&schotel Cond.: G
Herend porseleinen pauw met gouddecor 20e eeuw in zeer goede staat 11x13x5cm.
Groot Makkums keramieken herdenkingsbord 1936 - 1961 G.J.J. Waanders L.C.M. met landschapsdecor 6xø35cm. Cond.: G
Oud Hollands Makkums keramieken bord "Personeel van textielfabriek van van Heek en Co 25 jaar" in goede staat ø30,4cm.
Twee oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) wand-sierschotels, Hum 293 Fürs Vaterle 1991 in zeer goede staat ø18cm.
Zes antieke Petrus Regout Maastricht kop&schotels ca. 1890 met bloemendecor 5xø12,5cm. Cond.: G
Oud Royal Sphinx Maastricht keramieken restservies, decor Cambridge Old England, onder andere; ontbijtborden, kop&schotels, melkkan, koffiepot(zonder deksel) etc. Cond.: R
Delfts keramieken kaststel, 3-delig, 1e helft 20e eeuw; 1x kleinere vaas zonder deksel (Goed) en 2x grotere vaas (gelijmd) 24-30cm. Cond.: M
Oude Hollandse keramieken schenkkan "Lever de oranje spruit 31-01-1938 (prinses Beatrix)" 15x14xø11cm.
Grote antieke Grenzhausen Westerwald keramieken schenkkan met draken, lyra en opschrift "Halt maas un ziel, trinke zu viel" in goede originele staat 24,5cm.
Doos met oude Chinese druksteen in de vorm van een vaas. Rondom bewerkt met figuren 20e eeuw 10x40x12cm. Cond.: G
Oud Delftsblauw keramieken herdenkingsbord in doos, Holland Signaal 25 jaar. Voorstelling van een 17e eeuwse driemaster ø29,5cm.
Twee grote Makkums porseleinen kastkommen 20e eeuw met bont bloemendecor 7,5xø18cm. Cond.: G
Groot Makkums keramieken herdenkingsbord "Coöperatief Verzekeringsfonds 1917-1967", chips af ø31,5cm. Cond.: R
Groot koninklijk Delft sierbord 1573 schilder T, met geschulpte rand 20e eeuw 5xø29cm. In zeer goede staat
Vier oude Hollandse tegels met decor van figuren te paard 20e eeuw in goede staat 13x13,3cm.
Keramieken bloempot ca. 1900 met Jugendstil bloemdecor, 1 bakscheur Cond.: G
Negen oude wandtegels Holland Makkum 20e eeuw met diverse landschaps-voorstellingen 13x13cm. Cond.: R-G
Grote Chinese 18e eeuwse gemberpot met blauw landschapsdecor 15xø16cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse kom met vissendecor, gesigneerd onder de bodem. Scherf gelijmd en randschade 7x15cm. Cond.: M
Kavel diverse porselein en glas; 11x Limoges porselein 2e helft 20e eeuw, 1x glazen vaasje met met goud en 2x Herend porselein (kruikje en schaaltje) 2-11cm. Cond.: G
Twee delen oud/antiek porselein; 1x Petrus Regout kastkom, decor Timor 10xø16cm. en 1x cakschaal Staffordshire England, decor Pagoda met Chinees decor 31x16cm. Cond.: G
Vijf oude keramieken Hummel figuren (beschadigd); schoorsteenveger, tirolerjongen met rugtas, engel met trompet, engel met accordeon en meisje op het hek 6-11cm. Cond.: M-R
Acht porseleinen kop & schotels van Marcel Chau Friasse Limoges. Met handbeschilderd vogeldecor 4,5xø13cm. Cond.: G
Societe Ceramique Maastricht restservies, decor Peacock ca. 1900 bestaande uit; koffiepot (zonder deksel), suikerpot, melkkan(Kapot), 11 kop&schotel en Torgau schaal Cond.: R
Vier delen oud porselein; 1x groot bord 19euw merandschade, matig), 1x kom ca. 1900 met floraal decor (Goed) en 1x kommetje ca. 1900 met floraal decor (Goed) 5,5-30cm. Cond.: R-G
Twee keramieken Jugendstil vazen, ca. 1900, gemerkt: Keller en Guerin Luneville Frankrijk. geglazuurd met pastelkleurig bloemendecor. 28x18x ø15 cm., Cond.:G
Vijf oude/antieke kopjes met daarbij 2 schotels; 1x prachtig Empire kopje, verguld met fijn handbeschilderd landschapsdecor (haarscheur), 1x Empire kopje handbeschilderd (beschadigd), 1x kop&schotel B...
Terracotta Chinees met glazuur (blauw/bruin/groen/wit) Nr. 42 in goede staat 15x11x11cm. Cond.: G
Antiek Weens porseleinen schenkkannetje met gouddecor. Handbeschilderd decor (amorschlafend), gesigneerd Johner 12cm. Cond.: G
Oude Gouda platelen herdenkingsbord Wilhelmina 1898-1923 met wapendecor ø27cm. Cond.: G
Twee delen oud keramiek; 1x Engelse schenkkan met tin-kleurig glazuur (onduidelijk gemerkt) 15xø11cm. en 1x Vaasje gesigneerd en genummerd 12xø13cm. (bruin-groen glazuur)
Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x schaal met groen/geel glazuur (1 pootje is gelijmd) Nr. 328, 1x Vaas met blauw/geel glazuur Jacob Kalscheuer en Cie Frenchen, 1x kruik Mettlach Villeroy & Boc...
Delfts porseleinen kaststel , 5-delig, met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R
Keramieken lampetstel, 4-delig, ca. 1910, ongemerkt. In goede originele staat 26xø33cm.
Tien antieke/oude Duitse steengoed voorraadpotten grijs-blauw 4-22cm. Cond.: G
Drie delen keramiek met groen glazuur. Blue Mountain, Canada. een aansteker en twee asbakken (chip). 8*19 cm., Cond.:R/G
Twee delen Hutschenreuther porselein; 1x juskom 13x2x12cm. en 1x dekselterrine Selb LHS (gouddecor) 14x30x19cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuws goudsteen keramieken melkkan, minimale chip bij tuit, 12x12xø10cm. Cond.: R-G
Drie delen geglazuurd keramiek Art Deco ca. 1930; 1x bloempot ongemerkt, 1x schaal ongemerkt en 1x schaal Nr. 541, 15-28cm. Cond.: G
Oude porseleinen dekselvaas in Sevres stijl 20e eeuw (kraag gelijmd) en een koperen minidoofpot 20e eeuw. 16-27cm.
Grote Japanse Quang Ying 20e eeuw, chip van stukje vinger 41cm. Cond.: R-G
Grote Hollandse soepkom met onderschotel ca. 1890 met donkerblauw decor 10xø21cm. Cond.: G
Bisquit porseleinen Corpus kruisbeeld ca. 1900 in zeer goede staat 31x20cm.
Dertien delen divers oud porselein onder andere; Schumann Arzberg, Schumann Bavaria e.a. ca. 1930 en later. Totaal 11 delen doorbroken porselein met bloemdecor en gouddecor en 1 hapjesschaal met hand...
Drie oude keramieken vazen; 1x Jugendstil met drie lussen ca. 1930 11xø8cm., 1x Art Deco vaas met geel glazuur (chip, gerestaureerd) 14xø7cm. en 1x vaas met vis-decor 20xø12cm. Cond.: G
Negen kleine satsuma schaaltjes met goud- en figurendecor ca. 1900. 1 Schaaltje met chips 2,5x5,8cm. Cond.: G
Oude Aziatische benen boedha 20e eeuw op houten sokkel 19,5x5x5cm. Cond.: G
Oude lampevoet met los daarop een terracotta beeld (2 scherven van de voet af) 43xø16cm. Cond.: R
Terracotta veulen, ontwerp Richard Uhlemeyer Hannover 1938 Duitsland 25x22x5cm. Cond.: G