Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen sigarenbeker
Resultaat: 70 EUR

Geslepen en geëtste kristallen sigarenbeker in de vorm van de hoorn des overvloeds. Geplaatst op een zilveren 835/000 voet met parelrand. ø 6 cm. Het geheel staat op een zwart houten basement met 3 i...

Zilveren briefopener, liniaal
Resultaat: 70 EUR

Sterling zilveren briefopener, 925/000. Heft en insteekhuls vormen samen een lineaal van 22cm., Z1 keur, Cond.:U

Kavel zilver
Resultaat: 70 EUR

Kavel van dertien deel zilver bestaande uit tafellepel en -vork, dessertlepel en- vork, kindereetlepel, 3 muntlepels en 5 kleine lepeltjes, 835/000, ca. 290gr., Cond.:U

Zilv. gelegenheids lepel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, gedreven bak met melkmeisje, tweedelige steel met schubdecor en bekroond met een driemaster. Zaanlandse zilversmederij, 1930, L.15 cm., ca. 22gr.

Krist. loddereinflesje
Resultaat: 70 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje met gegraveerd zilveren montuur en bloemdop, 835/000, Niet gekeurd. H. 10cm.

Krist. schaal, zilv. hengsel
Resultaat: 70 EUR

Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met gefacetteerde rand en Hollands zilveren hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius Frederiks, Nijmegen. ø 14 cm Cond U

Kristallen bonbonschaal
Resultaat: 70 EUR

Geslepen kristallen bonbonschaal met diamant- en waaierslijpsel, ster op de bodem, aan zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. MT: H.Höhle en J.J.Bolhuis, Amsterdam ca. 1921, 13.5xø14cm.

Kavel divers zilver
Resultaat: 65 EUR

Kavel zilver bestaande uit diverse lepeltjes, botermesje, theeduimpje, klontjestang en vingerhoed, 830/835/000 Samen ca. 189 gr. Cond.:G

Lodderein doosje + theezeef
Resultaat: 65 EUR

Antiek loddereinflesje met Hollands zilveren kraag, dop en voet, en een Hollands zilveren theezeefje, 835/000. Cond.:G

Lepelvaasje + 12 zilv. lepels
Resultaat: 60 EUR

Kristallen lepelvaasje met zilveren rand en 12 Hollands zilveren lepeltjes met opengewerkte steel, in bijbehorens etui, 835/000. Gewicht lepeltjes ca. 66gr., L.,8cm., Cond.:U

12 Zilveren vorkjes
Resultaat: 60 EUR

Twaalf Hollands zilveren taartvorkjes, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: N 1973, MT.: gekroonde N10, Schoonhoven, ca. 140 gr., L.11.5cm., Cond.:U

3 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot zilver: Hollands zilveren servetband met handgegraveerde motieven, 835/000 MT.: C.F.Wewer Schoonhoven, en eeen Hollands zilveren onderzetter 835/000 met een ajourgezaagde rand Jaarletter: M : 1922...

Zilveren beugel
Resultaat: 60 EUR

Oude Hollands zilveren tasbeugel aan jasseronketting, rijkelijk versierd met cherubijntjes, 835/000, Grootkeur.Jaarletter: Q, 1926, ca. 100 gr., beugelbreedte 13cm., Cond.:U

Zilveren sigarendoos
Resultaat: 60 EUR

Tafelpresenteerdoos met zilveren, 835/000, corpus en roldeksel. De zilveren onderzijde is voorzien van een tekst t.b.v. een jubileum. 18x8,5x4,5cm. Cond zilver goed, schuif behoeft reparatie.

2 Zilveren vorkjes
Resultaat: 60 EUR

Twee Hollands zilveren vorkjes 835/000, met streepagaten heften. MT.: WC, Jaarletter: N 1872, L.16.5cm., Cond.:U

Schip miniatuur
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren miniatuur botter (zeilschip) 835/000, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, ca. 22gr., 6x6.5cm., Cond.:U

Kroonluchter miniatuur
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren miniatuur kroonluchter 835/000, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, ca. 25gr., ø 8.5cm., Cond.:U

Zilveren tondeldoosje
Resultaat: 60 EUR

Antiek zilveren tondeldoosje(luciferdoosje) 835/000, met fraaie scherpe florale graveringen, Birmingham 1899, 5x5cm., ca. 38gr.

3 Delen zilver/agaat
Resultaat: 60 EUR

Hollands zilveren suikerschep en zuurvork met agatenheften 835/000 L. ca. 14cm.,

Poederdoos
Resultaat: 60 EUR

Schelpvormige poederdoos met zilveren frame en binnenwerk, 875/000. 6.5x7.5x3cm., Cond.:U

Glas, zilv. voet
Resultaat: 60 EUR

Biedermeier 19e eeuwse tabakhouder (of voor zwavelstokken) met zilveren voet 835/000 (gegraveerd) met benen pootjes, In goede originele staat 18cm. Cond.: G

Krist. schaal, zilv. hengsel
Resultaat: 60 EUR

Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius frederiks, Nijmegen. ø 21 cm Cond U

2 Zilv. suikerscheppen
Resultaat: 55 EUR

Twee Hollands zilveren suikerscheppen met streepagaten heften 835/000. L.ca. 14cm., Cond.:U

3 Deel bestek, parelrand
Resultaat: 55 EUR

Holland zilveren, 835/000, tafellepel, tafelvork en juslepel met parelrand. ca 209 gr. Cond U

3 Zilveren suikertangen
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren suikerklonttangen, waarvan twee antiek 835/000, Samen ca. 96gr., Cond.:U

12 Zilv. lepels
Resultaat: 50 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels, 835/000, bekroond met pyramide. Jaarletter: P 1950, MT.: J.M.Visser, Steenwijk, ca. 90gr., L.11cm., Cond.:U

6 Lepels + 4 vorken zilver
Resultaat: 50 EUR

Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels en vier taartvorkjes met bekroonde steel. MT: J.G.J.Niekerk, Schoonhoven. Begin 1900. Totaal ca 126 gr. Cond U

Joodse tol
Resultaat: 50 EUR

Joodse vierkante dubbel pyramide-vormige tol bewerkt met zilver. 3x3x8cm., Cond.:U

2 Bijbels, zilveren sloten
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse bijbels met zilveren sloten (gekeurd); 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem Johannes Enschede en zonen 1851 9x16x5,5cm., 1x J. Brandt en zoon en P. Proost te Haarlem ...

Peper & Zout stel
Resultaat: 50 EUR

Engels Sterling zilveren, 925/000, peper- en zoutstrooiers, met afschroefbare dop en glazen binnenwerk. Hoogte 13 cm. Cond R

Zilveren strooilepel
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren strooilepel, jaarletter V: 1855, MT: van Gelderen Schoonhoven, 835/000, ca. 22gr. L.: 15cm. Cond.: U

Zilv. drukbel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren drukbel, 835/000, met hamerslag en fraaie florale graveringen. L. 6cm.

Kristallen strooibus
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen strooibus met olijfslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van zilveren montuur met draaibare zilveren dop, 835/000, MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten ca. 1870, ca. ...

Zilveren suikerschep
Resultaat: 50 EUR

Zilveren suikerschep, 835/000, met gegraveerde vleugelbak en gedraaide streep met streepagaten heft. Nederlands gekeurd 1870. L. 13cm.,

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 45 EUR

Antiek Hollands zilveren ajourgezaagde bonbonniere met parelrand, zilver grootkeur 2e gehalte 835/000, Jaarletter: I : 1943, MT.: onleesbaar, ca. 98 gr., 16x10.5x5cm., Cond.: op twee plaatsen bij pare...

19 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 45 EUR

Collectie van 19 zilveren wapenlepeltjes uit het buitenland, diverse landen. Totaal ca 200 gr. Cond U diverse gehaltes.

Zilv. lepels in doosje
Resultaat: 45 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels met bijbehorende suikerschep en theeduimpje in kist. Diverse MT., waaronder C.de Langen, Schoonhoven, Jaarletter N 1923, totaal ca. 19 gr.

Zilveren schaaltje
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren ajourgezaagd pepermuntmandje, Grootkeur 835/000, Jaarletter: C 1962, MT.:onduidelijk, Schoonhoven ca. 29gr., 8.5x5.5x4cm., Cond.:U

WMF, 12 lepels + duimlepel
Resultaat: 40 EUR

Uitgebreide WMF set bestaande uit 12 theelepeltjes, een suikerschep en theeduimpje in etui. Cond.:U

2 Lijstjes
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren fotolijstjes, rond model 800/000, ø 5.5cm., rechthoekig model 925/000, 5.5x7.5cm., Cond.:U

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren pillendoosje met scharnierende deksel met drinkgelag voorstelling, 835/000, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem, ca. 34gr., 6.5x5cm., Cond.:U

Zilv. notitieblokje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren notitieboekje, 835/000, geheel geribbeld voorzien van draagring en met bijbehorend potlood. Boekje met notities en een foto. 6x4cm.

Parfumflacon zilver
Resultaat: 40 EUR

Parfumflacon, zilver, 800/000. Vijfhoekig model voorzien van gravure en bloembewerking. Groengemelleerd dopje met groen kwarstje. Grootte ca 46x52x7mm. ca 19 gr.

Pennendoosje
Resultaat: 40 EUR

Pennendoosje met diagonale gedreven groeven en hartvormig wapenschildje. Voorzien van 5 pennen. 6x2cm., ca. 16gr.

Zilveren theezeef + bakje
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands zilveren 835/000 theezeef op bijbehorend lekbakje op drie pootjes versierd met palmet. MT.: J.A.A. Gerritsen, Amsterdam, begin 1900, ca. 87 gr., H.5.5x ø 6 cm., Cond.:U

2 Zilveren bekertjes
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ,835/000, eierdop en gelobd zilveren, 835/000, bakje op voet. ø bakje 7 cm. ca 73 gr. Cond G

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels met rocaillemotieven. MT: v.Kempen, Voorschoten. Lengte 10,5 cm. ca 71 gr. Cond U

Plated warmhoudpan
Resultaat: 30 EUR

Antieke zware plated warmhoudpan, Elkington en Co 38x22x14cm.

Zilv. vingerhoed
Resultaat: 30 EUR

Zilveren vingerhoed, 835/000, met filigrainwerk en meander onderrand. ca. 2x2cm., ca. 6gr.

Zilveren klontentang
Resultaat: 30 EUR

Antieke zilveren klontjestang, 835/000, met gedrevedn catrouche vorm met ovaal schild en lange klauwpoten. Onbekend MT. L. 14cm., ca. 26gr.

Zilv. miniatuur
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, waterketel met beweegbaar hengsel en los deksel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca. 29gr.

Zilveren miniatuur
Resultaat: 30 EUR

Zilveren miniatuur piano/vleugel, 925/000, ca. 12gr.

3 Dozen plated bestek
Resultaat: 30 EUR

Drie dozen plated bestek o.a. met creme handvaten (Engels)

Divers plated
Resultaat: 25 EUR

Divers plated 20e eeuw; kandelaar, aansteker, pillendoosje, taartschep, broodschaal, etc. etc. 4-30cm. Cond.: G

3 Zilveren lepels
Resultaat: 25 EUR

Drie Hollands zilveren, 835/000, lepels. Twee roomlepels en een jamlepel. Totaal ca 62 gr. Cond U

Lot divers
Resultaat: 20 EUR

Lot divers o.a. een grote hanger met groene stenen en ketting, muntjesarmband, 2 broches, ketting ivoren hangertje

Divers plated
Resultaat: 20 EUR

Negen delen oud plated 20e eeuw, bewerkt; 1x borstelset 4-delig, 1x asbak, 1x bonbonschaal, 1x dekseldoos en 1x kandelaar 6-18cm. Cond.: G

2 Zilveren strooiers
Resultaat: 20 EUR

Paar antieke zilveren, 800/000, tafelstrooiers, met bloemmotieven aan boven- en onderrand. ø 2 cm Hoogte 3 cm. ca 14 gr. Cond U

2 Delen + zilv. lepel
Resultaat: 15 EUR

Antiek waaierkristallen melk- en suikerstel met daarbij een zilveren lepel 6-8cm. Cond.: G

8 Delen djokja zilver
Resultaat: 15 EUR

Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U

2 Zoutlepels
Resultaat: 15 EUR

Twee zilveren zoutlepeltjes ; 1x met opengewerkte roos 835/000 L.: 7,5cm. ca. 5,5gr. Cond.: U

Divers plated
Resultaat: 15 EUR

Groot kavel divers oud plated o.a; kaarskandelaar, beugel, vaasje, schaal, roomstel, zilveren ring, etc. etc. Cond.: G

Dobbelsteenhanger met collier
Resultaat: 10 EUR

Groot dobbelsteen 3x3x3cm rood met ketting, lengte 50 cm