Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij, Ton Schulten 1007
Schilderij, Ton Schulten

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Evert Moll 1000
Evert Moll

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
D.H.W.Filarski 1009
D.H.W.Filarski

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Pendant, B. Brouwer 1021
Pendant, B. Brouwer

Resultaat:

1.450 EUR

Verkocht
Ikoon, Maria Trychorusa 1417
Ikoon, Maria Trychorusa

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Kees Verwey 1004
Kees Verwey

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
A.M. Gorter 1025
A.M. Gorter

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
G.F. van Schagen 1094
G.F. van Schagen

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Jaap Nieweg 1020
Jaap Nieweg

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Acryl, Jan te Wierik 1432
Acryl, Jan te Wierik

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Schilderij, Gorter 1002
Schilderij, Gorter

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
H.P. Koekkoek 1005
H.P. Koekkoek

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Gesign.Corneille vogel/vis 1083
Gesign.Corneille vogel/vis

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Schilderij, J. v. Delden 1036
Schilderij, J. v. Delden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Theo Swagemakers 1022
Theo Swagemakers

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Chris Snijders 1230
Chris Snijders

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gesign.E.Dücker 1380
Gesign.E.Dücker

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Wim Bos, groot 1045
Wim Bos, groot

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, Kruseman 1046
Schilderij, Kruseman

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Jan van Vuuren 1100
Jan van Vuuren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
W.A. Grondhout, fruitcoupe 1112
W.A. Grondhout, fruitcoupe

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Dali 1198
Dali

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Monogram M.K. 18 1125
Monogram M.K. 18

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Landkaart Overijssel, 17e eeuw 1032
Landkaart Overijssel, 17e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
C.A. van Assendelft 1119
C.A. van Assendelft

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
S. Abdullah 1129
S. Abdullah

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Johan Buning 1356
Johan Buning

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
D.H.W. Filarski, stilleven 1361
D.H.W. Filarski, stilleven

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Balinese School, vrouw 1087
Balinese School, vrouw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gerard de Lairesse 1258
Gerard de Lairesse

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Hein Hoppman 1185
Hein Hoppman

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Piet Bouter 1161
Piet Bouter

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Indisch landschap 1217
Indisch landschap

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, Pit van Loo 1241
Schilderij, Pit van Loo

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ton Schulten 1283
Ton Schulten

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
H. Balman 1390
H. Balman

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Pieter Scheen 1114
Pieter Scheen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Ongesigneerd stilleven 1006
Ongesigneerd stilleven

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Landkaart Overijssel, 17e eeuw 1030
Landkaart Overijssel, 17e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hollandse School, koeien 1278
Hollandse School, koeien

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jan Deckers, stilleven 1296
Jan Deckers, stilleven

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ankone, Buurse beek 1320
Ankone, Buurse beek

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd 17e eeuw 1008
Ongesigneerd 17e eeuw

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
R. Merson 1086
R. Merson

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gesigneerd CH. Dijkman 1388
Gesigneerd CH. Dijkman

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Winters stadsgezicht 1123
Winters stadsgezicht

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
B.F. Coesel, herderin met schapen 1435
B.F. Coesel, herderin met schapen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Schilderij, Jean boten 1090
Schilderij, Jean boten

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schilderij, Emile H. 1214
Schilderij, Emile H.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Wim Bos havengezicht 1284
Wim Bos havengezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Belgische School, landschap 1347
Belgische School, landschap

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gobelin, edele dame in tuin 1070
Gobelin, edele dame in tuin

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, Theo Bijkerk 1098
Schilderij, Theo Bijkerk

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
J. Haverdroeze 1188
J. Haverdroeze

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
J. Wigersma 1238
J. Wigersma

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, D. Marta 1421
Schilderij, D. Marta

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, M. Peter 1423
Schilderij, M. Peter

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderij, Gerard Krol 1152
Schilderij, Gerard Krol

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Litho, Corneille 1167
Litho, Corneille

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wim van Norden 1224
Wim van Norden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
van Dam, eenden 1225
van Dam, eenden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, bloemstilleven 1305
Schilderij, bloemstilleven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tekening, J.P. Molenaar 1413
Tekening, J.P. Molenaar

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ikoon, Maria Trychorusa 1418
Ikoon, Maria Trychorusa

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tekening, van Münninghof 1075
Tekening, van Münninghof

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gesign. J.J. Destree 1076
Gesign. J.J. Destree

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Steendruk, Willem Maris 1105
Steendruk, Willem Maris

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Rotterdamse haven 1156
Rotterdamse haven

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Landkaart Overijssel, 17e/18e 1028
Landkaart Overijssel, 17e/18e

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Russisch schilderij 1324
Russisch schilderij

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, stadsgezicht 1422
Schilderij, stadsgezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
W.H. Jintes 1343
W.H. Jintes

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schilderij kubistisch A.M. 1170
Schilderij kubistisch A.M.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, Wim Bosman 1223
Schilderij, Wim Bosman

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, Stegwee 1337
Schilderij, Stegwee

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Theophile de Bock 1154
Theophile de Bock

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Gesign. Jan Knikker 1197
Gesign. Jan Knikker

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2 Prenten, jacht 1319
2 Prenten, jacht

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Landkaart, 17e eeuw 1034
Landkaart, 17e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, boot op zee 1111
Schilderij, boot op zee

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij bloemen, Wessels 1138
Schilderij bloemen, Wessels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, Nico Bruinestijn 1148
Schilderij, Nico Bruinestijn

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Nico Bruynesteyn 1149
Nico Bruynesteyn

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, Deutman 1269
Schilderij, Deutman

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij 1415
Schilderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Gevechtssport 1240
4x Gevechtssport

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Joodse tol 321
Joodse tol

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij in lijst 1166
Schilderij in lijst

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gravure, Cambridgeshire 1176
Gravure, Cambridgeshire

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, Afrikaanse vrouw 1179
Schilderij, Afrikaanse vrouw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
V.d. AA, zeegezicht 1395
V.d. AA, zeegezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij 1410
Schilderij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gerard Krol 1430
Gerard Krol

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gravure, 17e/18e eeuw 1026
Gravure, 17e/18e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Schilderij, Johannes winter 1128
Schilderij, Johannes winter

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Schilderij 1271
Schilderij

Resultaat:

45 EUR