Antieke Chinees porseleinen draken vaas met groen decor, omstreeks 1900 Cheng Lung gemerkt, in zeer goede staat, 17,5x12,5ø cm Cond:G
Drie zeldzame grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot en floraal decor(lichte randschade) in zeer goede staat ø 27,7cm Cond:G
Chinees porseleinen 19e eeuwse Kang Xi gemerkte vaas met symbolen decor, in goede staat 30x14cm ø Cond:G
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Roze figuren decors 23,3ø Cond:G
Drie antieke Chinees porseleinen borden Kang Xy gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 24øcm
Oude Chinees keramieken vaas met groen Theeglazuur, gemerkt, in zeer goede staat 19x13øcm
Oude Chinees porseleinen dubbele vaas, gemerkt, met mintgroene florale decors en goudrand, 18,7x15,3x7cm Cond:G
Zeldzame antieke Chinese Yixing theepot, met krekel en bamboedecor (deksel gelijmd) gemerkt Chen Ming Yuang (1662-1735) Cond: R
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas, uiterst gedetailleerd beschilderd. Kang Xy gemerkt met bergachtig landschap en huizen langs de kust, in zeer goede staat 17x9øcm Cond:G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, en karper decor, 18e-19e eeuws, gemerkt 53x41ø Cond:G
Zeldzame antieke Chinees porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw republikeins, familie Roze, berglandschap met rivier en Chinese tekst en signatuur. 37,5x25,2cm Cond:G
Zeer grote antieke porseleinen vaas, geel met Familie Roze, paradijsvogel, en drakendecor, met gele achtergrond, gemerkt, omstreeks 1900 72x39ø Cond:G