Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

St. Bernard, Goebel
Startprijs 25 EUR

Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., poot is gelijmd Cond.:R

Imari bord
Startprijs 30 EUR

Fijngeschilderd Imari porseleinen bord 20e eeuw met vogel en floraal decor 19,5øcm Cond:G

4 Imari borden
Startprijs 30 EUR

4 Antieke Imari porseleinen borden. 1 set en 2 diverse, goud Imari en boeren Imari 22-25cm Cond:G

2 Imari vazen
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vaasjes met floraal decor (beide chip bovenrand) 15x9ø cm Cond:R

Open mandje, Weens porselein
Startprijs 30 EUR

Antiek Weens porseleinen bonboniere, opengewerkt ca. 1900 (gemerkt met bijenkorf, letters en genummerd) in goede staat 8x18,5x24cm.

Schenkkannetje, Brouwer
Startprijs 30 EUR

Keramieken schenkkan Brouwer, door Willem Coenraad Brouwer (nr. 1736?) met okerbruin gevlekt glazuur, in goede staat 20cm omstreeks 1930

2 Delen, Hannie Mein
Startprijs 30 EUR

Twee delen oud keramiek Hannie Mein ( 1933 - 2003): 1x blaker en 1x asbak 12-17cm. Cond.: G

2 Bisquit beeldjes
Startprijs 30 EUR

Twee oude Bisquit porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw(gemerkt) beide beschadigd 19-23cm Cond:M

Italiaans figuur
Startprijs 30 EUR

Gesigneerde Italiaanse vergulde figuur door A.Gaici 2e eeuw(gegoten gips) 48cm Cond:R/G

3 Delen Kantonees
Startprijs 30 EUR

Drie delen oud/antiek Kantonees keramiek (gesigneerd): 2x vaas ca. 1900 (1x vaas met chip bovenrand), 1x gemberpot ca. 1900 - 1940 (chip deksel), 16-26cm.

5 Porseleinen geluksballen
Startprijs 30 EUR

Vijf oude Chinees porseleinen geluksballen 20e eeuw met florale decors in goede staat 5,5ø-8øcm Cond:G

Snuffbottle
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle met familie Roze decor en jade stop. 20e eeuw 7,5cm Cond:G

4x Duits porselein
Startprijs 30 EUR

Vier maal antiek Duits porslelein, omstreeks 1900, kleine beschadigingen en retauraties 8-10cm

2 Terracotta figuren
Startprijs 30 EUR

Twee antieke terracotta figuren omstreeks 1900, gemerkt L en C, jongen en meisje, jongen chip neus, meisje randschade voet 29x30cm Cond:R

4 Tegels
Startprijs 35 EUR

Vier antieke Hollandse tegels, 18e en 19e eeuws, steenbok, bloemdecor en figuren 13x13cm Cond:R

2 Makkumse borden
Startprijs 35 EUR

Twee oude Hollandse Makkums keramieken polychroom beschilderde borden 20e eeuw met decor van flora en vogels, 1x minimale glazuurschade rand, ø27,3cm. Cond.: G

2 Terracotta theepotten
Startprijs 35 EUR

Twee oude terracotta theepotten, 20e eeuw 1 maal China, en 1 maal onbekend 17-18cm Cond:G

3 Chinese vazen
Startprijs 35 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, in Kang Xy stijl met karper decor, in goede staat 24x12cm Cond:G

2 Delen imari
Startprijs 35 EUR

Twee delen Imari porselein 19e eeuws, 1 dekselpot(chip en haarlijn) 1 theepot (deksel gelijmd) 14-17cm

2 Kastkommen, Petrus Regout
Startprijs 35 EUR

Twee antieke kastkommen societe ceramique Maastricht, decor Nankin in zeer goede staat 11x16,5ø cm Cond:G

Zwiebelmuster serviesje
Startprijs 35 EUR

Antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen theeservies omstreeks 1900(gemerkt, R.) bestaande uit theepot, melkkan en 13 kop en schotels, minimale chip mogelijk 7-19cm Cond:G

Bloempot
Startprijs 40 EUR

Duitse Jugendstil keramieken bloempot, Bonn Franz Ant merlem omstreeks 1900 (stuk uit binnenrand) 25x30øcm Cond:R

Dresden porseleinen kandelaar
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Dresdner porseleinen kaarskandelaar met putti en rozen omstreeks 1950 in goede staat 20cm

2 Engelse beeldjes, dames
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse figuren, vrouwen zittend op ram, mogelijk vroeg Staffordshire, 1 goed 1 gewei beschadigd 14cm Cond:R/G