Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Celadon kom, 14e eeuw 6024
Celadon kom, 14e eeuw
Startprijs 150 EUR
Divers Chinees porselein 6025
Divers Chinees porselein
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Chinees beeld 6026
Chinees beeld

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Chinees beeld 6027
Chinees beeld

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinees beeld 6028
Chinees beeld

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
10 kop en 11 schotel 6029
10 kop en 11 schotel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
6x Kop & Schotel 6030
6x Kop & Schotel

Resultaat:

160 EUR

2 Kommen, blauw/wit 6031
2 Kommen, blauw/wit
Startprijs 700 EUR
Wit Chinees beeld op console 6032
Wit Chinees beeld op console
Startprijs 225 EUR
Verkocht
2 Chinese schotels 6033
2 Chinese schotels

Resultaat:

330 EUR

2 Blauwe vazen 6034
2 Blauwe vazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Vleesschotel Chinees groot 6035
Vleesschotel Chinees groot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vleesschotel Chinees groot 6036
Vleesschotel Chinees groot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Vleesschotel Chinees klein 6037
Vleesschotel Chinees klein

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees miniatuur trekpotje 6038
Chinees miniatuur trekpotje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese trekpot, 18e eeuw 6039
Chinese trekpot, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Vaas vrouw 6040
Vaas vrouw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Yixing theepotje 6041
Yixing theepotje

Resultaat:

375 EUR

Pors. vaas, blauw/wit 6042
Pors. vaas, blauw/wit
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Kop & Schotels, Kang Xi 6043
Kop & Schotels, Kang Xi

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Kang Xi bord 6044
Kang Xi bord

Resultaat:

190 EUR

Porseleinen theebus 6045
Porseleinen theebus
Startprijs 250 EUR
Pors. vaas, blauw/wit 6046
Pors. vaas, blauw/wit
Startprijs 500 EUR
Verkocht
4 Kang Xi schotels 6047
4 Kang Xi schotels

Resultaat:

135 EUR