Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kristallen mandje 5524
Kristallen mandje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Delen kristal 5525
2 Delen kristal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Delen glas 5526
3 Delen glas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
6 Delen kristal 5527
6 Delen kristal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Murano bonbonnière 5528
Murano bonbonnière

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5 Borrelglaasjes, slinger 5529
5 Borrelglaasjes, slinger

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Delen glas 5530
3 Delen glas

Resultaat:

30 EUR

2 Glas in lood vensters 5531
2 Glas in lood vensters
Startprijs 15 EUR
2 Boheemse vazen 5532
2 Boheemse vazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
11 Delen glas 5533
11 Delen glas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Karaffen 5534
4 Karaffen

Resultaat:

25 EUR

Glazen uil, Murano 5535
Glazen uil, Murano
Startprijs 50 EUR
Glazen pelikaan 5536
Glazen pelikaan
Startprijs 50 EUR
Stopfles, 17e-18e eeuw 5537
Stopfles, 17e-18e eeuw
Startprijs 50 EUR
2 Delen glas 5538
2 Delen glas
Startprijs 30 EUR
Verkocht
6 Delen kristal 5539
6 Delen kristal

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Kristallen verdeelschaal 5540
Kristallen verdeelschaal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Divers kristal 5541
Divers kristal

Resultaat:

40 EUR

6 Grolsch flessen 5542
6 Grolsch flessen
Startprijs 50 EUR
6 antieke flessen 5543
6 antieke flessen
Startprijs 40 EUR
5 Antieke flessen 5544
5 Antieke flessen
Startprijs 40 EUR
3 Kristallen karafjes 5545
3 Kristallen karafjes
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Glazen bowlpot met 6 glazen 5546
Glazen bowlpot met 6 glazen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Kristallen bierkruiken 5547
2 Kristallen bierkruiken

Resultaat:

30 EUR