24. Aprilveiling 2015

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

3 Karaffen met zilver
Startprijs 100 EUR

3 Glazen vazen
Startprijs 100 EUR

2 Glazen kandelaren
Resultaat: 260 EUR

Twee oude glazen 4-lichts kaarskandelaars met kristallen pegels 20e eeuw 50cm. Cond.: G

6 Delen waaierkristal
Startprijs 100 EUR

13 Diverse roemers
Startprijs 100 EUR

Kavel van 13 diverse kristallen glazen roemers 20e eeuw 14-21cm. Cond.: G

4 Antieke glazen
Startprijs 100 EUR

Vier antieke glazen 18e-19e eeuw o.a: 1x slingerglas (17e-18e eeuw), 1x gegraveerd glas 18e-19e eeuw (flora), 1x zwaar borrelglas 19e eeuw, 1x gelobt glas 18e-19e eeuw 12-15cm. Cond.: G

2 Delen Daum nancy
Startprijs 250 EUR

Twee delen Daum nancy France glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x presse-papier met bloem en 1x plaquette met tweedimensionale citroen (in doos) 8-13cm. Cond.: G

Daum nancy vaas
Startprijs 500 EUR

Grote oude zware Daum nancy vierkante kristallen vaas met tweedimensionaal boom-motief, gesigneerd Daum France 2e helft 20e eeuw in goede staat 25x13x13cm.