Twee oude glazen 4-lichts kaarskandelaars met kristallen pegels 20e eeuw 50cm. Cond.: G
Kavel van 13 diverse kristallen glazen roemers 20e eeuw 14-21cm. Cond.: G
Vier antieke glazen 18e-19e eeuw o.a: 1x slingerglas (17e-18e eeuw), 1x gegraveerd glas 18e-19e eeuw (flora), 1x zwaar borrelglas 19e eeuw, 1x gelobt glas 18e-19e eeuw 12-15cm. Cond.: G
Twee delen Daum nancy France glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x presse-papier met bloem en 1x plaquette met tweedimensionale citroen (in doos) 8-13cm. Cond.: G
Grote oude zware Daum nancy vierkante kristallen vaas met tweedimensionaal boom-motief, gesigneerd Daum France 2e helft 20e eeuw in goede staat 25x13x13cm.