Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen mandje
Startprijs 30 EUR

Zware kristallen geslepen mand 20e eeuw in goede staat 28x30x20cm.

3 Delen glaswerk
Resultaat: 30 EUR

Drie delen glaswerk 20e eeuw,1 groen glazenvaas (ongemerkt), 1 bruin glazen vaas met krul (ongemerkt),1 groen glazen spijker asbak( ongemerkt) 12-19cm.Cond:G

2 Kristallen karaffen
Startprijs 30 EUR

twee kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat. 23-24 cm Cond:G

13 Kristallen schalen
Startprijs 30 EUR

Kavel met 13 oude/antieke kristallen schalen: 7x set antiek, 4x set 20e eeuw en 2 losse schalen (minimale chips mogelijk) ø9,5-ø14cm.

Diverse glazen, slingereffect
Startprijs 30 EUR

Kavel met 23 oude glazen met slingereffect 20e eeuw Italië, 15-18cm. Cond.: G

8 Mondgeblazen glazen
Resultaat: 30 EUR

Acht aparte oude/antieke mondgeblazen glazen met luchtbellen (abrissglas) 11-12cm. Cond.: G

Limonadekan met glazen
Startprijs 30 EUR

Aparte mondgeblazen limonadekan met ingebouwde glazen-koelhouder (mogelijk Venetië) en 5 bewerkte glazen 20e eeuw 10-29cm. Cond.: G

3 Delen glas
Startprijs 30 EUR

Drie delen oud glaswerk: 1x gesigneerde kunstenaarsvaas, gesigneerd Hunnes, 1x karaf, 1x schenkkan 19e-20e eeuw 25-28cm.

Glas in lood venster
Resultaat: 45 EUR

Groot cassis-kleurig glas-in-lood venster 19e-20e eeuw (1 ruitglazen venster is gebroken) 80x50cm.

Vaas
Startprijs 35 EUR

Oude violet glazen vaas met groen iriserende platina +\- 1920 in goede staat, 25 cm.Cond:G

5 Delen kristal
Startprijs 35 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw: 1x facetgeslepen schenkkan, 1x boterstolp facetgeslepen (glas) en 3x schaal facetgeslepen (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G

15 Delen kristal
Resultaat: 35 EUR

Kavel met 15 delen facetgeslepen kristal 20e eeuw: 2x ovaalvormige schalen en 13 fruitschalen (chips mogelijk) 15-28cm. Cond.: R-G

4 Delen antiek glas
Resultaat: 35 EUR

Vier delen antiek glas ca. 1880 met groen glas en witte figurendecors (minimale chips) 8-14cm. Cond.: R-G

3 Delen Boheems glas
Startprijs 35 EUR

Vier delen Boheems glaswerk 20e eeuw: 1x kristallen karaf met kastelendecor, gegraveerd, 1x geslepen groen kristallen vaas met floraal decor, 1x tablet gesigneerd Carly ca. 1900 Jugendstil en 1x table...

10 Roemers, noppenglazen
Startprijs 35 EUR

Kavel van 10 oude groenglazen Roemers met noppen, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw (gegraveerd), 2 soorten 14-18cm. Cond.: R-G

2 Delen glaswerk
Resultaat: 35 EUR

Twee delen glaswerk ca. 1900: 1x lichtblauw geschulpte schaal met messing voet en 1x robijnrode dekselpot met messing armaturen en figurenvoorstelling op deksel 12-25cm. Cond.: G

5 Delen Swarovski
Resultaat: 50 EUR

Vij delen Swarovski kristal: 1x harp (uitgave 1992) behorend bij het thema "Kristalmelodie" 10,2cm., 1x tafelbel met gematteerde bloemen ca. 11cm., 1x kristallen figuur met golfen, 1x roze gekleurde k...

Karaf met glaasjes + dienblad
Startprijs 35 EUR

Antieke glazen 8-delige karafset bestaande uit: 1 glazen tablet, 6 glazen en een karaf ca. 1920 (chip karaf), 21xø22cm. Cond.: G

Grote bokaal + glas
Startprijs 35 EUR

Twee delen oud glas/kristal: 1x groot kristallen wijnglas met geslepen stam 19e eeuw 23xø9cm. en 1x bokaal, gegraveerd met floraal decor ca. 1900 met brede voet en dikke bovenrand 20,5xø11cm. Cond.: G

3 Delen Boheems glas
Resultaat: 240 EUR

Drie delen Boheems glas 1e helft 20e eeuw: 1x glas met messing dekseldoos, 1x robijnrode vaas met wilddecors en 1x witte vaas met bloemendecor 8-14cm. Cond.: G

4 Karaffen
Startprijs 40 EUR

Vier oude kristallen geslepen karaffen 20e eeuw: 1 set schenkkannen en 2 karaffen zonder stop 22-30cm. Cond.: G

Swarovski hond
Resultaat: 65 EUR

Swarovski hond gemaakt in helder kristal met grote facetten, zilverkleurige halsband met kristalsteentje 11,5x13x5cm. inclusief display met spiegel Cond.: G

2 Karaffen + fles
Startprijs 40 EUR

Twee kristallen karaffen en 1 antieke stopfles (glas) met gouddecor 23-32cm. (1 stop kristallen karaf kapot) Cond.: R-G

2 Delen glas, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

twee delen 19e eeuws glaswerk, 1 karaf met ribben circa 1800, 1 gegraveerd drankreservoir met kraan. 35-50 cm. Cond:G