Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Oorkonde vrijmetselaar, scepter
Resultaat: 480 EUR

Oude vrijmetselaars schakelketting "Nemo Mortilium Omnibu Horis Sapit", bestaande uit diverse schakels "No. 3022 Crovenor Lodge" in goede staat 60x27cm.

Oorkonde vrijmetselaar, scepter
Startprijs 300 EUR

Oude vrijmetselaars schakelketting "St. Leonards Lodge, Justice Philantrophy, Truth", bestaande uit diverse schakels in zeer goede staat 58x28cm.

2 Bronzen kandelaren
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met figuren, man met drankfles en vrouw met snoeimes 25-26cm. Cond.: G

Koppel percussie pistolen
Startprijs 1.600 EUR

Koppel percussie pistolen 19e eeuw groot kaliber (gemerkt) met notenhouten kolf in goede staat 28cm.

Bronzen Chinese schotel
Resultaat: 100 EUR

Zware antieke bronzen schotel 18e-19e eeuw met decor van draken, kreeft en karper 6xø35,5cm. Cond.: G

Horlogestandaard, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Wortelnoten fineer 18e eeuwse horlogestandaard in de vorm van een staande klok. In goede originele staat 44x12x6cm.

Speeldoos met platen
Startprijs 800 EUR

Grote Duitse Polyphon speeldoos ca. 1880 met notenhout fineer op eiken kast. Intarsia met bloemenmotief op deksel. Technisch en optisch in uitstekende staat 23x40x36cm.

Zilveren kromdolk
Startprijs 400 EUR

Zeldzame Arabische zilveren kromdolk met extra mes. Geheel in zilveren bewerkte schede en ringen1e helft 20e eeuw 30x19x4cm. Cond.: G

2 Pronkbokalen
Startprijs 400 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse bronzen bokalen met putti en druivenranken en marmeren voet in goede staat 25x12x10cm. Cond.: G

Ovale knipmutsendoos
Startprijs 150 EUR

Duitse 19e eeuwse spaanhouten handbeschilderde hoedendoos. Spanningscheur deksel, verder in goede originele staat 12x36x22cm.

Bokaal
Resultaat: 75 EUR

Bronzen dekselbokaal met putti , figuren met bokkepoten, geit en een tijger ca. 1900 in goede staat 27x14,5xø9,5cm. Cond.: G

Schaakspel
Resultaat: 185 EUR

Antiek schaakspel van Japanse makelij 2e helft 20e eeuw met ivoren figuren, mooi bewerkt 45x23x10cm. Cond.: G

Scheepskompas
Resultaat: 130 EUR

Koperen scheepskompas ca. 1900, gemerkt Sestrel no. 3848 met olielampfunctie in goede staat

Kromzwaard
Resultaat: 1.000 EUR

Antiek Arabisch kromzwaard met echt zilveren bewerkte schede, ivoren heft en zilveren montuur ca. 1900, in goede originele staat

Gestoken blaasbalg
Resultaat: 1.300 EUR

Uiterst zeldzame Italiaanse Renaissance houtgestoken blaasbalg ca. 1700 met bron. Voorstellingen van putti, cherubijnkop en fabelgezichten in goede staat 81x32x8cm.

Koppel in kist, damast
Resultaat: 1.950 EUR

Koppel pistolen 19e eeuw met damasten loop en mahoniehout. Gegraveerd en met slaghoed-functie. geheel in mahoniehouten cassette met koperen kruithoorn, lopen gemerkt E.L.G. 8x41x26cm.

2 Pronkbokalen
Startprijs 180 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen deksel bokalen met putti en floraal decor op ronde marmeren voet. In goede staat. 27xø12cm.

2 Cloisonne vazen
Startprijs 300 EUR

Twee Chinees bronzen vazen met cloisonne inleg ca. 1880 (emaille), met floraal gestyleerd decor in goede staat 21,5xø14cm.

Franse console
Resultaat: 100 EUR

Grote oude Boulle console voor een pendule 20e eeuw met bronzen armaturen (noten fineer) 43x53x23cm. Cond.: G

Kist, smeedijzeren beslag
Resultaat: 440 EUR

Aparte eikenhouten kist, rondom met smeedijzer beslagen en met 2 handvaten. 18e Eeuw of ouder met origineel slot (roodkleurig) 22x30x48cm. Cond.: G

Boek, Ver. Nederlanden
Startprijs 350 EUR

Antiquarisch boek, "Tegenwoordige staat der Vereenigde Nederlanden Derde Deel, vervattende de beschrijving der Provincie Gelderland te Amsterdam door Isaak Tirion 1741", bevat gravures en diverse land...

Japanse cloisonne vaas
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Chinese of Japanse bronzen bewerkte vaas ca. 1900 met cloisonne inleg (emaille), decor van flora en vogels 37xø23cm.

Schaal met dolfijn
Startprijs 80 EUR

Messing tafelstuk met dolfijn en matglazen schaal in Empire stijl, 2e helft 20e eeuw 30xø22,5cm. Cond>: G

Weegschaal
Startprijs 225 EUR

Antieke Engelse weegschaal Salter platform Machine Engeland van 100 gram tot 50 KG. Messing wijzerplaat en gietijzeren bewerkte voet in goede staat

Tafelstuk, 2 beelden
Resultaat: 65 EUR

Groot 19e eeuws compositie metalen gegoten tafelstuk, voorstellend twee naakte dames met 2 nautilusschelpen (restauratie) 44x55x22cm. Cond.: R

Grote koffiemolen
Resultaat: 100 EUR

Zeer grote 19e eeuwse kruideniers koffiemolen van Peugeot Frers in goede originele staat van gietijzer met messing 58x60x50cm. Cond.: G

Diverse camera's
Resultaat: 25 EUR

Kavel diverse camera's o.a; Kodachrome, Polaroid, Minolta, Kodak etc. 20e eeuw. Totaal 13 stuks Cond.: R-G

Asbak, bronzen pierrot
Startprijs 25 EUR

Oude Art Deco asbak ca. 1930 met bronzen Pierrot 10x12x12cm. Cond.: G

Jardiniere
Resultaat: 100 EUR

Prachtige 19e eeuwse kristallen schaal in messing bewerkte houder ca. 1870 (1 chip) 11x31x17cm. Cond.: G

Grote ametist, ca. 10KG
Resultaat: 220 EUR

Zeer grote ametist van ca. 10KG in goede staat 30x29x20cm.

Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich
Startprijs 175 EUR

Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een locomotief. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x50x18cm. Cond.:...

Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich
Startprijs 175 EUR

Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een auto. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x48x17cm. Cond.: G

Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich
Startprijs 200 EUR

Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude instrumenten (gelast). Gesigneerd E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een spiegel 100x100x20cm. Cond.: G

Samac beeld, lamp
Startprijs 100 EUR

Tafellamp ca. 1900, voorstellend een bloemenmeisje van compositie metaal 42cm. Cond.: G

Smeedijzeren bureaulamp
Resultaat: 65 EUR

Originele Horax Art Deco bureaulamp ca. 1920 met gestyleerde gietijzeren voet en groen emaille kap 35x45x23cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Resultaat: 75 EUR

Moderne Tiffany stijl tafellamp met compositie metalen voet 21e eeuw2 in zeer goede staat 40xø27cm.

Russische doos, lakwerk
Startprijs 225 EUR

Russisch lakwerk opbergkistje met arreslede en figurenvoorstelling ca. 1900 in goede originele staat 8x8x13,5cm.

Russische doos, lakwerk
Startprijs 225 EUR

Russisch lakwerk opbergkistje met paardenkoets en voorstelling met figuren ca. 1900 (stempels). In goede originele staat 4,8x14x9,3cm. Cond.: G

Tempelbel, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Chinese tempelbel 19e eeuw, gemaakt van hout en metaal, onderop tekst en met een lotusbloem. In goede staat H.: 32cm.

Franse pronkvaas
Startprijs 40 EUR

Grote bronzen pronk-schenkkan met albast 20e eeuw (Historisme) in goede staat 53cm. Cond.: G

Grote bel, Fondeur
Startprijs 100 EUR

Grote oude/antieke bronzen scheepsbel, gemerkt "Albertano Fondeur La Sarraz". Geëlectrificeerd, gaatje voor stroomdraad ingeboord 22xø27cm. Cond.: R-G

2 Wandkandelaars
Resultaat: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse vergulde bronzen 3-lichts wandlamp (geëlectrificeerde) kaarskandelaars 26x56x45cm. Cond.: G

Kunstwerk
Startprijs 60 EUR

Jung 1977 (Duitse kunstenaar), moderne metalen compositie op koperplaat met houten omlijsting 124x33cm. Cond.: G

Theestoof
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse theestoof met messing binnenbak 50x34x34cm. Cond.: G

Bentheimer bak
Resultaat: 65 EUR

Antieke Bentheimer zandsteen-bak (hoge diepe bak) in goede staat 32x68x51cm.

Syrische Stickery
Startprijs 400 EUR

Syrisch stikwerk 18e-19e eeuw met gouddraad op velours (beschadiging) 66x57cm. Cond.: R

Pronkkan WMF, ca. 1890
Resultaat: 80 EUR

Antieke plated WMF Historisme pronkkan ca. 1880 (helaas mist het deksel een figuur) 32x22x16cm. Cond.: R

Kris, Indonesië
Resultaat: 40 EUR

Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 48cm. Cond.: G

Kris, Indonesië
Startprijs 40 EUR

Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en messing schede 20e eeuw in goede staat 48cm.

5 Delen, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Haal 18e-19e eeuw met gietijzeren kan, gietijzeren comfort, gewicht en wandbevestiging (5-delig) in goede staat 30-130cm.

Bronzen vaas
Startprijs 35 EUR

Deel van een 19e eeuwse bronzen vaas (zonder voet) met rondom 4 Griekse dansende vrouwenfiguren 11x8,5x8,5cm. Cond.: G

Messing etagere-tafel
Startprijs 60 EUR

Messing bewerkte etagere tafeltje in Historisme stijl 20e eeuw 72x28x28cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Startprijs 75 EUR

Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor (1 vaas licht bedeukt) H.: 15cm. Cond.: R-G

Jugendstil handspiegel
Resultaat: 40 EUR

Oude Jugendstil handspiegel met zweepslagdecor en naakte dame 20e eeuw 25x11x0,5cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Startprijs 60 EUR

Twee kleine bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede originele staat 9,5cm.

2 Jugendstil vazen
Startprijs 30 EUR

Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede originele staat H.: 14cm.

Art Deco lamp
Startprijs 40 EUR

Oude messing Art Deco tafellamp ca. 1930 met mooie vormgeving 23xø16cm. Cond.: G

Jugendstil lamp ca. 1900
Resultaat: 30 EUR

Originele messing Art Deco tafellamp ca. 1920 in goede staat 54xø30cm.

4 Lampevoeten
Startprijs 20 EUR

Vier oude Art Deco/Jugendstil lampenvoeten ca. 1900-1930; 1x keramiek met bloemdecor, Jugendstil (monogram), 1x metaal Jugendstil ca. 1900, 1x terracotta Enterie Gouda ca. 1930 en 1x houten lamp Art D...

2 Kandelaars, figuren
Startprijs 120 EUR

Twee Jugendstil 4-lichts kaarskandelaars ca. 1900 met vrouwenfiguur als stam (compositie metaal) 40cm. Cond.: G

Jugendstil bouilloir
Startprijs 20 EUR

Jugendstil bouillour ca. 1900 van vernikkeld messing op glazen voet 32x22x21cm. Cond.: G

Hoek lamp
Resultaat: 25 EUR

Amsterdamse School "hoek-lampenkap" van metaal met stof ca. 1930 (geen lampenvitting) 30x42x25cm. Cond.: G

Jugendstil standaard
Startprijs 40 EUR

Jugendstil stijl standaard (schildersezel) met floraal zweepslagmotief en vrouw 20e eeuw 65x25x26cm. Cond.: G

2 Jugendstil dienbladen
Resultaat: 20 EUR

Twee beschilderde Jugendstil dienbladen van blik ca. 1910 in goede staat 23-37cm.

2 Kistjes
Resultaat: 35 EUR

Twee oude/antieke kistjes: 1x mahoniehouten 19e eeuwse fineer naaikistje met speldenkussen, vakverdeling en spiegel (Cond.: G), en 1x opengewerkt toiletkistje ca. 1930 met lade en opklapbare spiegel c...

Schildpad doos
Resultaat: 85 EUR

Grote schildpad bestekdoos 19e eeuw in goede originele staat 17,5x11x4cm.

Antiek kistje
Resultaat: 1.100 EUR

Gothische kist, 19e eeuw (of ouder). Houten kist met leder bekleed en restanten goudverf. Bronzen beslag, slot en sleutel. In goede staat 8,5x16x9cm.

Mahonie schrijfkist
Resultaat: 375 EUR

Bijzondere 19e eeuwse reis-schrijfkist, gemerkt C en R patent. Opbergsysteem voor notulen met lakstempel. Bevat inktpotten, koperen doppen, uitklapbaar schrijfgedeelte met kelde en necessaire. Prachti...

Reiskist met inhoud
Startprijs 475 EUR

Engelse 19e eeuwse rozenhouten toilet-reiskist met necessaire, gesigneerd Bramah London. Bevat o.a: potjes, zeepbakjes etc. (bewerkt). Tevens geheime sieradenlade met drukmechanisme 38x30x22cm. Cond.:...

Bouille lepeldoosje
Startprijs 60 EUR

Franse boulle lepeldoos 19e eeuw, koper inleg met rood schildpad. Buitenste koperrand laat los, verder in redelijke staat 5x8x16cm. Cond.: R

Schildpad lepeldoosje
Startprijs 190 EUR

Schildpad lepeldoos 19e eeuw met daarin 12 zilveren lepels, Gebr. Deelman Groningen 1863 - 1878. Doosje heeft stukje ingelijmd, verder in goede staat 13x8x4cm.

Wortelnoten kistje
Startprijs 65 EUR

Oude wortelnoten fineer lepelkist 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 16x4,5x7cm. Cond.: G

2 Aziatische speeldozen
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Aziatische speeldozen: 1x wandschilderij met speeldoos en speelkoord 30x30x7cm. en 1x sieradendoos met landschap-beschildering (Japans lakwerk) 10,5x18x13cm. Beide in goede werkende staat.

3 Doosjes
Resultaat: 25 EUR

Drie oude doosjes 19e-20e eeuw: 1x koperen tabaksdoos 19e eeuw met locomotief gegraveerd, 1x Russische lakdoos 20e eeuw en 1x Japanse sigarenbeker met schildpad-effect (bakeliet?, haarscheur) 11-20cm....

Wortelnoten kistje
Startprijs 90 EUR

Oude wortelnoten fineer sigarenkist 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 6x12x24cm.

Diverse oude doosjes
Resultaat: 25 EUR

Kavel diverse oude opbergdoosjes en kistjes van diverse houtsoorten (glas, metaal, etc.) 20e eeuw Cond.: G

Sabel
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse sabel (wandelsabel) 1e helft 20e eeuw met leeuwenkop, gemerkt IJzerhouwer in zeer goede originele staat 108cm.

Pistool
Startprijs 100 EUR

Oosters 19e eeuws pistool in originele staat 35cm.

Arabisch geweer
Resultaat: 250 EUR

Arabisch geweer 18e-19e eeuw. Bewerkt en in goede originele staat 150cm.

Arabisch geweer
Resultaat: 250 EUR

Klein antiek Oosters geweer met Wichester mechanisme ca. 1880, extra versierd 94cm. Cond.: R-G

Koppensnellers gereedschap
Startprijs 60 EUR

Oud koppensnellers mes met houten/lederen schede en houten handvat met koperdraad in originele staat 63cm.

Koppensnellers gereedschap
Startprijs 100 EUR

Oud koppensnellers kapmes met houten handvat 19e-20e eeuw met bewerkt lemmet 73cm. Cond.: G

Koppensnellers gereedschap
Startprijs 60 EUR

Oud koppensnellers mes met rieten/lederen schede en houten handvat 1e helft 20e eeuw in goede staat 57cm.

Schild, helm en speer
Resultaat: 220 EUR

Antieke? Perzische helm, bijl en schild. Bewerkt en handgemaakt met maliënkolder, smeedijzeren nagels. heeft ouderdomssporen en slijtage 25-66cm. Cond.: G

Indonesische kris
Resultaat: 20 EUR

Kleine oude Indonesische kris met houten schede en handvat (bewerkt) ca. 1950, 34cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 65 EUR

Oude bajonet, gemerkt Mundlos nr. 9314.6, Duitsland WO II, in goede staat 41cm.

Goedendag ca. 1800
Resultaat: 25 EUR

Antiek voorwerp met priem en kettingen (gebruik onbekend?) 41xø8cm. Cond.: G

Geweer
Resultaat: 25 EUR

Decoratieve kopie van een 18e eeuws geweer in goede staat 163cm.

Oosterse priem/dolk
Startprijs 20 EUR

Oude Oosterse priem/dolk van leder met hout. Intarsia van diverse houtsoorten 1e helft 20e eeuw L.: 40cm. Cond.: G

3 Tinnen kandelaren
Resultaat: 35 EUR

Drie 19e eeuwse tinnen kaarskandelaars in empire stijl 20-25cm. Cond.: R-G

Tinnen plaquette
Startprijs 60 EUR

Grote oude tin gegoten plaquette 20e eeuw, voorstelling van een 17e eeuws portret met hoed 48x40x3cm. Cond.: G

7 Delen tin
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 7 delen oud/antiek tin o.a: 5 tinnen borden 18e-19e eeuw, 1x beker "Reichszinn", 1x keramieken bierpul met tinnen deksel uit 1924 (Duitsland) 11-23cm.

4 Tinnen figuren
Resultaat: 20 EUR

Vier oude tinnen figuren 20e eeuw (o.a. 3x napoleon Bonaparte) 6-10cm. Cond.: G

Tinnen snavelkan, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Duitse 18e eeuwse tinnen snavelkan met bewerkt deksel en duimrust in goede staat 22xø11,5cm.

Tinnen schaal, A'damse school
Resultaat: 15 EUR

Amsterdamse school, tin geslagen schaal door J.J. Davids Amsterdam in originele staat 4,5x21,5x21cm. Cond.: G

2 Tinnen kannen
Resultaat: 95 EUR

Twee antieke tinnen klepkannen met duimrust, 19e eeuw (1 reparatie). 19-26cm., Cond.: G