Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Wandbord
Startprijs 30 EUR

Grote antieke 2-dimensionale terracotta wandschotel ca. 1880 Duitsland. Voorstelling van een riviergezicht en kasteel, nr. BB 5066. Achterkant heeft een chip. 8xø47cm. Cond.: R-G

Kraantjeskan
Resultaat: 50 EUR

Messing kraantjeskan ca. 1800 met dolfijnkop aan grip en hondenkop aan kraan 28x24x14cm. Cond.: G

3 Delen messing
Startprijs 30 EUR

Drie delen 19e eeuws messing: 1x Engelse kandelaar ca. 1830, 1x blaker ca. 1830 en 1x kolentang 11-25cm. Cond.: G

Tiffany lamp
Resultaat: 65 EUR

Oude Tiffany-stijl staande lamp 2e helft 20e eeuw met messing bewerkte stam (oxidatie) 176xø33cm. Cond.: G

2 Hoorns, kapstok
Resultaat: 40 EUR

Oude hoornen gegraveerde kapstok met Wayang- en drakendecor Indonesië (gegraveerd) 72cm. Cond.: G

Grote vijzel
Startprijs 50 EUR

Grote oude bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld met stamper 20e eeuw 13xø18cm. Cond.: G

Deurklopper
Startprijs 90 EUR

Grote antieke bronzen deurklopper met vossekop ca. 1880 19x14x6cm. Cond.: G

Koro
Resultaat: 60 EUR

Chinese bronzen wierookbrander (Koro) met foo-hond op het deksel 19e eeuw 34cm. Cond.: G

Coro, groot
Startprijs 130 EUR

Grote Oosterse antieke bronzen wierookbrander )Koro), bewerkt en met Foo hond op het deksel en olifantenkoppen als poten 44cm. Cond.: G

Spiegel, gietijzeren omlijsting
Resultaat: 110 EUR

Gietijzeren bewerkte spiegel ca. 1880 Historisme in goede staat 54cm.

2 Zwarte tafelstukken
Resultaat: 380 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen coupes met zwart marmer ca. 1850 (minimale chips marmeren sokkel) 37xø26cm. Cond.: R-G

23 Flessen rode wijn
Startprijs 100 EUR

Kavel van 23 flessen rode wijn: Domaine de la Jasse Vieilles Vignes 1998 La Selection des Meilleurs Futs, Vin de Pays D'or (jaartal 2010 op de rode dop)

12 Flessen rode wijn
Startprijs 60 EUR

Kavel van 12 flessen rode wijn: Grand Vin de Bordeaux Chateaux Cardinal Viaud Halande de Pomerol 2000

12 Flessen rode wijn
Startprijs 75 EUR

Kavel van 12 flessen rode wijn: Prieure du Val 1996 Merlot vin de Pays d'Or

11 Flessen rode wijn
Startprijs 50 EUR

Kavel van 11 flessen rode wijn: Richebeaux 1995 Bourgogne Appellation Bourgogne Controlée

22 Flessen rode wijn
Startprijs 100 EUR

Kavel van 22 flessen rode wijn: Les classiques 1995 Cotes de Bourg

12 Flessen rode wijn
Resultaat: 75 EUR

Wijnkist met 12 flessen rode wijn: Grand vin de Bordeaux 1998: Chateau Grand Clapeau Haut Medoc Cru Bourgeois. Kist is in ongeopende staat

2 Dozen rode wijn
Startprijs 150 EUR

Kavel van 24 flessen (2x12) rode wijn in 2 originele dozen: Grand Vin de Bordeaux La Coupe desx Vignerons 2000 Lusac Saint Emilion.

12 Flessen rode wijn
Startprijs 75 EUR

Kavel van 12 flessen rode wijn: Grand vin de Bordeaux La Coupe Vignerons 1999 Haut Medoc in originele doos

24 Flessen rode wijn
Startprijs 150 EUR

Kavel van 24 flessen rode wijn: Grand vin de Bordeaux La Coupe Vignerons 1999 Haut Medoc in originele doos

24 Flessen rode wijn
Startprijs 100 EUR

Kavel van 24 flessen rode wijn: Le Merlot du Collectif 1999, Elevage dans la traditions. Verpakt in originele dozen

12 Flessen rode wijn
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 12 flessen rode wijn: Grand Vin de Bordeaux Chteau le Prieure de Bellegrande Cote4s de Bourg 1990 in originele doos

12 Flessen rode wijn
Startprijs 50 EUR

Kavel van 12 flessen rode wijn: Les classiques 1989 Cotes de Castillon, in originele doos

24 Flessen rode wijn
Startprijs 100 EUR

Kavel van 24 flessen rode wijn: Le Cabernet Sauvignon 2000 Du collectil, in originele dozen

6 Flessen rode wijn
Startprijs 30 EUR

Kavel van 6 flessen rode wijn Reserva MM 1995 Marqués de Cáceres

3 Flessen rode wijn
Resultaat: 30 EUR

Drie flessen rode wijn Chateau du Val d'or: St. Amilian Grand Cru 1996

7 Flessen rode wijn
Startprijs 35 EUR

Kavel van 7 diverse flessen rode wijn uit Frankrijk: 1x Bourgogne Rouge 2001, 1x Chateau de Ricard 1 eres Cotes de Bordeaux 1990, 1x Chteau Rouzan Gassie Deuxieme Cru Classe Margaux 1992, 1x Grand Vin...

5 Flessen wijn
Startprijs 25 EUR

Kavel van 5 diverse flessen wijn: 1x grote fles 1993 Bourqueil (Saint N'colas de), 1x Castillo de Archete Reserva 1999, 1x Cote de Imaz Rioja 1999, 1x Casa Patronales Merlot 2003 en 1x Casa Patronales...

Theestoof, tang + schepje
Resultaat: 130 EUR

Mahoniehouten met messing 19e eeuwse theestoof met ketel, ketelhouder, schepje en tang. In zeer mooie originele staat 52x37cm. Cond.: G

Wereldbol
Startprijs 100 EUR

Oude wereldbol ca. 1950, Duitse belettering op papier "Räthis physitalischer Erdglobus verlag Paul Räth Leipzig" in zeer goede staat 59xø30cm.

Diverse symphoniën
Geen vanafprijs

--