Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gebr. Heubach 7603
Resultaat: 270 EUR

Pop van Gebr. Heubach, gemerkt Heubach 6 Germany 7603. Biscuit porseleinen hoofdje met blauw-grijs geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Composiet geleed Toddlerlijf (11 geledingen) met gelede hande...

Miniatuur secretaire
Startprijs 90 EUR

Oude wortelnoten miniatuur rolbureau 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x22x15cm.

Schuco auto met garage
Resultaat: 50 EUR

Duits Schuco Examico 400i U.S. zone, blikken speelgoed auto en garage Schuco . Auto met stuur en venster, klein deukje, bespeeld maar in redelijk tot goede staat. 14-16cm.

Chiffoniere
Resultaat: 234 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten miniatuur chiffoniere (H.: 58cm.), compleet met koperen beslag en recentelijk gerestaureerd. In goede staat 58x41,5x19cm.

Kammer en Reinhardt 404-49
Startprijs 225 EUR

Kammer en Reinhardt pop, gemerkt op hoofd 404 - 49 Germany. Biscuit porseleinen schouderhoofd met open mondje, 6 boventandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Lederen lijf (9 geledingen) met aangenaai...

Diverse treinen
Resultaat: 150 EUR

Groot kavel Duitse speelgoed-treinen, hoofdzakelijk Märklin: 16x locs, wagons, blikken rails en trafo. Tevens een extra Trix trafo en Fleischmann trafo ca. 1960 Cond.: R-G

Model Starfighter
Resultaat: 100 EUR

Oud Hollands bureaumodel van een Starfighter (gemaakt van gehakt hout) ca. 1970. 25x50x32cm. Cond.: G

Armand Marseille 1894 AM 9 DEP
Startprijs 200 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt op hoofd 1894 AM 9 DEP. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine handgeblazen ogen en donkerbruine pruik. Composiet lijfje (11 geledingen) met gelede h...

J.D. Kestner 11Dep154
Startprijs 185 EUR

J.D. Kestner pop, gemerkt op het hoofd 11Dep154(lijkt 12Dep154, maar met vergrootglas is te zien dat het om 11 gaat), tevens gemerkt op onderrand schouderplaat (echter onleesbaar vanwege overheen gepl...

16 Modelauto's Dinky
Resultaat: 70 EUR

Kavel van 16 Dinky Collection (Matchbox), onbespeeld in originele dozen, modellen: 4, 7B, 2, 25, L, 5, 13, 11, 23, 8, 1, 14, 22, 8B, 6 en 12.

Diverse modelauto's
Resultaat: 40 EUR

Groot kavel met diverse metalen modelauto's o.a: Polistil, Siku, Matchbox etc. etc. Cond.: R

Blikken boot
Startprijs 250 EUR

Oude Japanse blikken cruiseschip 60-er/70-er jaren, Trademark T.M. Modern Toys pat. nr. 219942 17522 (met batterijfunctie) in goede staat 17x53x10cm.

A.M. pop, Indiaan
Startprijs 180 EUR

Oude Duitse Armand Marseille indianen pop met porseleinen hoofd en originele kleertjes van vilt ca. 1930, in goede originele staat H.: 39cm.

Simon & Halbig 5
Startprijs 175 EUR

Simon & Halbig - C.M. Bergman pop, gemerkt S & H C.M.B. 5. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 tandjes, gaatjes in de oren, blauw/grijze vaste ogen en donkerbruine pruik. Composiet geleed lichaam (...

Armand Marseille
Startprijs 150 EUR

Armand Marseille karakter pop, gemerkt op hoofd G 329 B A.1.M. orgm 26-7,5. Biscuit hoofd met open mondje en 2 ondertandjes, lichtbruin-blond haar en blauwe slaapogen. Papier maché/composiet lichaam (...

Diverse oude poppen
Resultaat: 80 EUR

Kavel van 19 oude poppen 20e eeuw o.a: celluloid, papier machee, kunstof etc. 40-80cm. Cond.: R-G

Divers oud speelgoed
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel oude poppen etc. 20e eeuw o.a: Celluloid, gummi, kunststof en porselein. Bevat 9 poppen en 2 Teddy's (o.a: Fancy Dolls en Koenig & Wernicke) 18-80cm. Cond.: R-G

Handwerck 109-11
Resultaat: 150 EUR

Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 Germany 2 1/2. Biscuit (vastgeplakt op lijf) hoofd met open mond, 4 boventandjes en oorbelletjes. Donkerblond haar met bruine slaapogen. Composiet lijf (11 geled...

Vintage Barbie
Resultaat: 30 EUR

Zeldzame oude Barbie pop, gemerkt Midge TM Barbie R.C. Mattel 1958 patented. In goede originele staat 30cm.

Heinrich Handwerck, Walküse
Resultaat: 150 EUR

Heinrich Handwerck pop, gemerkt op hoofd 8 Walküse Germany. Biscuit porseleinen hoofd met gaatjes in de oren, open mond en 4 boventandjes. Blauwe slaapogen en roodbruine pruik. Composiet lichaam (11 g...

Diverse oude spellen
Startprijs 15 EUR

Doos met oud Hollandse spelen 20e eeuw o.a: vlooienspel, mikado, spel van 13, kwartet, Mensch erger je niet, Grand Prix en Schowanek Cond.: R-G

Antiek spel
Startprijs 20 EUR

Antiek mahoniehouten spel met benen pionnen 19e eeuw (waarschijnlijk niet compleet) 24x13x0,5cm. Cond.: R

Majestie
Startprijs 150 EUR

Oude pop uit Duitsland, gemerkt Majestic nr. 26/3 Germany Regel. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mondje en 4 tandjes. Oud geleed lichaam (bijgeschilderd) H.: 43cm. Cond.: R

Blikken auto
Resultaat: 300 EUR

Grote oude Japanse blikken Buick ca. 1950, gemerkt Ichiko Pu Japan. Compleet, nietbedeukt , wel bespeeld 44x17x11,5cm. Cond.: R

Heinrich Handwerck
Resultaat: 150 EUR

Heinrich Handwerck pop, gemerkt (mal) 79 (maat) 10 Germany. Biscuit hoofd met gaatjes in de oren, open mondje, 2 boventandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Lijfje van hout? (11 geledingen) met loss...

Poppenwagen + Pop
Startprijs 30 EUR

Oude decoratieve poppenwagen met porseleinen pop 2e helft 20e eeuw 60x55x28cm. Cond.: G

3 Speelgoedauto's
Resultaat: 35 EUR

Drie delen speelgoed: 1x oude Duitse blikken Schuco auto, type Varianto Limo 3041, made in US Zone Germany (redelijk bespeeld) 10cm. en 2x Oude Dinky Toys tanks(1x Dinky Supertoys 651 Centurion tank (...

Armand Marseille 390 A5/0M
Startprijs 150 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt Made in Germany 390 A5/0M. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine ogen en donkerbruin haar. Geleed lichaam (11 geledingen) met losse polsjes H.: 29-30cm.

Steiff ezel
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse Steiff ezel (met knop in oor) 2e helft 20e eeuw in goede staat

Louis Wolf en Co.
Resultaat: 150 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Louis Wolf en Co nr. 152/5. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mond en 2 tandjes. Babylichaam H.: 36cm. Cond.: G

Handwerck 109-11
Resultaat: 200 EUR

Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 H 2.1/2. Porseleinen (vast) hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, helderblauwe slaapogen en blonde pruik. Lijfje met 11 geledingen, gelede handjes met roodoml...

.
Resultaat: 35 EUR

Kavel antieke tinnen soldaten, koetsen etc. 19-20e eeuw (beschilderd) 3-13cm. Cond.: R-G

Diverse tinnen soldaten
Resultaat: 25 EUR

Kavel diverse oude beschadigde tinnen soldaten 20e eeuw

Armand Marseille 1894
Startprijs 150 EUR

Oude Duitse pop met porseleinen hoofd, nr. 1894 O. Dep. Germany (Armand Marseille) met vaste ogen (mogelijk bij ogen iets gerestaureerd, maar niet zichtbaar) en geleed lichaam (gerestaureerd) H.: 34cm...

3x Blikken speelgoed
Startprijs 25 EUR

Drie delen oud vooroorlogs blikken speelgoed: 1x seinpaal (Bing), 1x spoorbrug (ongemerkt) en 1x koetsgondel 6-79cm. Cond.: R

Karl Hartman pop
Resultaat: 125 EUR

Karl Hartman pop, gemerkt 2/0/½. Biscuit hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine glazen ogen, bruine harenwimpers en blonde lange pruik. Composiet lichaam (11 geledingen) met losse polsjes . B...

Pop, groene kleding
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop met lederen lichaam en celluloid armen ca. 1900, mohair haar en slaapogen. 63cm. Gemerkt met een driehoek en daarin een oog (hoofd is niet beschadigd) 63cm. Cond.:...

Bähr en Pröschild 30-95
Startprijs 125 EUR

Bähr en Pröschild pop, gemerkt op hoofd (mal nr.) 30-95. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, blauwe vaste ogen (eigenlijk slaapogen?) en blonde pruik. Lederen lijf met porseleinen ond...

Bus
Startprijs 100 EUR

Oude Japanse blikken bus 60-er jaren, IM modern toys Japan pat. no. 16398 (met batterijfunctie) In goede (lichte bespeelde) staat 17x32x11cm.

Grote pop, A.M.
Startprijs 125 EUR

Grote oude Duitse Armand MArseille pop met gipsen kop (geen porselein) nr. 2006 13/15. Origineel papier mache lichaam, slaapogen. Tong mist en geen pruik, H.: 64cm. Cond.: G

Pop, Heubach
Resultaat: 125 EUR

Oude Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop nr. 342.S ca. 1930. Origineel papier mache lichaam. Hoofdje met slaapogen en beweegbare tong. In goede originele staat 45cm.

Pop, J.D.K.
Startprijs 120 EUR

Kopie van een bekende porseleinen J.D.K. (Kestner) pop nr. 237 ca. 1980, in goede staat H.: 44cm.

2 Poppen
Startprijs 120 EUR

Twee oude porseleinen poppen ca. 1930: 1x S.F.B.J. Parijs nr. 301 en 1x Armand MArseille nr. 390 Duitsland (haarscheur). Beide lichamen overgeschilderd en beide hoofden zitten vastgelijmd op de romp. ...

Mengersgereuth
Startprijs 100 EUR

Oude Duitse porseleinen pop ca. 1930, gemerkt P.M. 914/1. Hoofd met slaapogen, open mondje en 2 tandjes. Oud lichaam (bijgeschilderd) H.: 33cm. Cond.: R

Model Reef
Resultaat: 25 EUR

Metalen stoomwals, model van Reef "100 jarig bestaan 1903-2003" (Reef Oldenzaal). In zeer goede staat met originele doos.

Duitse pop
Startprijs 100 EUR

Antieke porseleinen pop (onbekend), gemerkt nr. 1. Hoofdje met slaapogen, open mond en 4 tandjes. geleed lichaam (scheurtjes in benen) H.: 40cm. Cond.: R-G

Armand Marseille 1894 A.M.
Resultaat: 100 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Armand MArseille 1894 / 2 Dep. Porseleinen hoofd met vaste ogen, open mond en 4 tandjes. Origineel geleed lichaam S.F.B.J. H.: 43cm. Cond.: G

3 Popjes ca. 1920
Startprijs 100 EUR

Kavel met 3 oude porseleinen popjes ca. 1920; 1x jongen en meisje en 1x kindje met blauw jurkje (Japan) 10-13cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse (Rene, Tobi)
Startprijs 90 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Reni 1983 (26cm.) en 1x Tobi 1987-1988 (27cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Antje, Doris)
Resultaat: 85 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Antje 1975-1976 (24cm.) en 1x Doris 1983-1984 (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Fips, Bettina)
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Fips 1983-1984 (24cm.) en 1x Bettina 1981 (26cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Ulli, Oskar)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Ulli 1983-1984 (24cm.) en 1x Oscar 1983-1984 (26cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Wiggi, Fritzi)
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Wiggi (23cm.) en 1x Fritzi 1986 (27cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Dina, Eva)
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Dina 1983-1984 (24cm.) en 1x Eva 80-er jaren (26cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Coco, Fritzel)
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Coco 1981 (24cm.) en 1x Fritzel 1986 (26cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Dorle, Lens)
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Dorle 1981-1982 (25cm.) en 1x Lens 1983 (26cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Jockerle, Bimbi)
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Jockerle 1984 (26cm.) en 1x Bimbi 1973-1974 (22cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Rike, Mareile)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Rike 1981 (25cm.) en 1x Mareike 1983-1984 (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Sarali, Gudrun)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Sarali 1986 (25cm.) en 1x Gudrun 80-er jaren (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Bastel, Felix)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Bastel 1983 en 1x Felix 1987 Cond.: G 23-25cm.

2x Kathe Kruse (Peter, Martin)
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Peter 1981 (26cm.) en 1x Martin 1981 (26cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Jettchen, Paulchen)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Jettchen en 1x Paulchen 1986 (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Sam, Kätchen)
Resultaat: 75 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Same (25cm.) en 1x Kätchen 1983 (25cm.) Cond.: G

Armand Marseille
Resultaat: 80 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt A.M. (waarschijnlijk ook 351). Biscuit hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, bruine glazen slaapogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf en ledematen met vaste ge...

2x Kathe Kruse
Startprijs 80 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; Däumlichen 80-er jaren 25-26cm. Cond.: G

Poppenwagen + toebehoren
Resultaat: 120 EUR

Oude blikken Märklin poppenwagen en pop in originele doos uit 1996. Onbespeeld (jubileumsuitgave) 50x15x38cm. Cond.: G

Mahonie poppenwieg
Resultaat: 75 EUR

Duitse mahoniehouten poppen-schommelwieg ca. 1880 in goede originele staat 37x31x57cm.

S.F.B.J. 113 (of 173)
Startprijs 75 EUR

Pop van S.F.B.J., gemerkt op het hoofd 113 (of 173?) B/o X. Biscuit porseleinen met open mondje, 4 boventandjes, bruine ogen en rossig haar. Geleed lichaam met 5 geledingen en vaste polsjes. Armen en ...

Armand Marseille 1894
Startprijs 75 EUR

Oude Duitse pop van Armand Marseille, nr. 1894 A.M. 2. Dep. Met porseleinen hoofd en geleed lichaam. Deels gerestaureerd bH.: 44cm. Cond.: R

2x Kathe Kruse
Startprijs 70 EUR

Twee Duitse Kathe Kruse poppen, licht bespeeld; Däumlinchen 23-26cm. Cond.: R-G

Kathe Kruse, Jeanette
Resultaat: 65 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Jeanette 1981 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Gluckskind
Startprijs 65 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Gluckskind 80-er jaren, onbespeeld 38cm. Cond.: G

Hummel pop
Startprijs 50 EUR

Oude Hummel jongenspop van Gummi ca. 1960, gemerkt M.J. Hummel 2C GW. Originele kleertjes, geheel in goede staat H.: 26cm.

Kathe Kruse, Astrid
Startprijs 40 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Astrid 80-er jaren in doos, onbespeeld 25cm. Cond.: G

Pop, Heubach?
Startprijs 35 EUR

Pop, gemerkt 6-0 met vierkantje (waarschijnlijk Heubach)> Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, blauwe slaapogen en blond pruikje. Geleed lichaam (composiet/papier mache?) met 5...

2x Jan Hagara Doll
Startprijs 30 EUR

Twee porseleinen Jan Hagara poppen (Sharice en Jimmy), in doos, onbespeeld. Long Beach CA 1984, L.: 33cm. Cond.: G

Paard, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Grenenhouten 19e eeuws paard gemaakt van segmenten (schommelvoet mist) 62x70x23cm. Cond.: R

Sleetje
Resultaat: 45 EUR

Italiaans design slede ca. 1980 "Canova Italia". Gemaakt van kunststof en chrome in de vorm van een reebokje 58x67x27cm. Cond.: G

5 Diverse soldaten
Startprijs 15 EUR

Vijf oude soldaten; 4x tin, 1x kunststof 20e eeuw 5,5-13cm. Cond.: R-G

3 Stoeltjes
Resultaat: 20 EUR

Drie oude poppen/kinderstoeltjes ca. 1930; 1x kinderstoel met biezen zitting, 1x poppen-strandstoel (beschilderd, vlechtwerk) en 1x poppenstoel van beukenhout 33-57cm. Cond.: G

Kato 10-328 eurostar 4-car set
Resultaat: 80 EUR

Kato 10-328 eurostar 4-car set, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Blikken auto A-1955 Japan
Startprijs 250 EUR

Zeldzame blikken Japanse "concept car" auto A-1955 18,5x8x5,5cm.

Blikken voertuig
Startprijs 250 EUR

Zeldzame blikken Japanse "concept car" auto 28x11x6cm.

Jones KL44 Crane
Resultaat: 25 EUR

Oude speelgoed kraan ca. 1950-1960, "Jones KL44 crane" in redelijk tot goede staat 53x14x19cm.

Gama
Startprijs 20 EUR

Gama 280 speelgoed kraan ca. 1950-1960 in bespeelde tot redelijke staat, 1 rupsband in gebroken. 34x27x12cm.

Gama
Resultaat: 30 EUR

Gama 280 speelgoed kraan gemonteerd op een truck ca. 1950-1960. In redelijk tot goede staat (bespeeld) 42x23x10cm.

Ichiko 573 Taunus Taxi
Startprijs 20 EUR

Ichiko (made in Japan) taxi 573 Taunus met batterijfunctie en uitklapbare taxi-lamp 22,5x7,5x8,5cm. In redelijke bespeelde staat (bodemplaat moet vastgezet worden)

ATC Mustang
Resultaat: 20 EUR

Blikken Ford mustang van ATC (japan) ca. 1960-1970 in bespeelde staat (deurhendels en delen op de motorkap missen) 28x9x8cm.

4 Delen speelgoed
Startprijs 40 EUR

Kavel van 4 delen speelgoed: 1x Thunderbirds SPV 36x15x15cm. (Cond.: R-G), 1x Thunderbird 2 van Carlton 40x29x11cm. (Cond.: R-G), 1x MF 204 Fire Chief auto 26x10x8cm. in bespeelde staat (Cond.: R) en ...

6 Delen speelgoed
Resultaat: 46 EUR

Kavel van 6 delen speelgoed: 1x Packard 1913 made in Japan 19x11,5x9cm. 1x Truck 00322, 1x Dubbeldekker MF 844 (China), 48 express, 1x Double decker bus MF 185, 27x12x7cm., 1x blikken trein MF 804 (Ch...

Divers (blikken) speelgoed
Resultaat: 46 EUR

Kavel met divers (blikken) speelgoed: 2x schaal 1:18 auto's "50's Fifties Japan" (037442 en 001984), 2x Kleine blikken Japanse auto's 12x4x5,5cm., 1x vogeltje met mechanisme "Lola" (West Germany 942, ...