Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.200 EUR

Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G

Schilderij, tapijtverkoper
Startprijs 1.000 EUR

Antranik Ohanessian (Irak), olieverf op linnen, "Bazar' 60x80cm. Cond.: G

L.Gestel, naakt
Startprijs 500 EUR

Leo Gestel (toegeschreven aan Leo Gestel Worden 10881 - 1941 Hilversum), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 27x38cm. Cond.: G

Schilderij, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze afbeelding met corpus christie 35x44cm. Cond.: R-G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, 17e eeuws interieur met figuren 36x45cm. Cond.: G

Tessier, arreslee
Startprijs 3.000 EUR

L.A. Tessier (Louis Adolphe) (1858-1915 Franse School), olieverf op linnen, verliefd paar op arreslede 70x55cm. Cond.: G

Schilderij, G. de Laportille
Resultaat: 2.000 EUR

Gerard J. Portielje (1856 - 1929) en Kasparus Karssen (1810 - 1896), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 34x29cm. Cond.: G

Aquarel, Mesdag
Startprijs 1.500 EUR

Hendrik Willem Mesdag (Groningen 1831 - 1915 Den Haag), aquarel op papier, Hollandse bomschuiten op zee 19,5x14cm. Cond.: G

Snoeijerbosch, koe
Startprijs 250 EUR

Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, kalf 40x50cm. Cond.: G

Snoeijerbosch, portret
Startprijs 250 EUR

Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, portret 55x65cm. Cond.: G

Schilderij, Lieste
Resultaat: 500 EUR

Cornelis Lieste ( 1817 - 1861), olieverf op paneel, wandelaar in landschap bij avondlicht 28x21cm. Cond.: G

Schilderij, E.H. Sadé
Resultaat: 400 EUR

Togeschreven aan Philip L.J.F. Sadee ( 1837 - 1904 Den Haag), olieverf op papier op paneel, handwerkend meisje 20,5x24cm. Cond.: G

C. Verschuur
Startprijs 400 EUR

C. Verschuur (Cor Bouter, Gouda 1888 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, polderlandschap met koeien 27x22cm. Cond.: G

Stähly
Resultaat: 420 EUR

Gottfried Stähly-Rychen ( 1817 -1914 (Hubert Sattler) Duitse School, olieverf op linnen, bergachtig landschap met geitenhoeders 59x73cm. Cond.: R

Schilderij, Pixis
Startprijs 1.800 EUR

Theodor Pixis ( 1831 - 1907), olieverf op linnen, vrouw met schoenmaker 30x38cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, staand
Startprijs 700 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G

Constant Artz
Resultaat: 700 EUR

Constant Artz (Parijs 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, vier eenden aan de waterkant 24x19cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.750 EUR

Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G

Schilderij, van Rossum du Chattel
Startprijs 750 EUR

Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (Leiden 1856 - 1917 Yokohama), olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 20,5x15,5cm. Cond.: G

Schilderij, J. Wagner
Startprijs 1.300 EUR

J. Wagner (pseudoniem Georg Fischhof 1849 - 1920 Duitse School), olieverf op linnen, groot havengezicht met vele figuren en schepen 106x70cm. Cond.: G

Schilderij, Berry Brugman
Resultaat: 300 EUR

Berry Brugman ( Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, dorpsgezicht bij avond 40x85cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Startprijs 500 EUR

Kyrillisch gesigneerd '96 (Boris Nicolaef) (Russische School), olieverf op linnen, vrouw bij ventsre 65x90cm. Cond.: G

3-Luik Jan te Wierik
Startprijs 6.000 EUR

Zeldzaam drieluik Jan te Wierik , acryl op paneel, fantasiefiguren 120x50cm. Cond.: G

Schilderij, romantisch
Startprijs 375 EUR

Monogram A.R. ca. 1880, olieverf op paneel, landweg met boerin 31x26cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 1.000 EUR

Jan te Wierik '95 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, papegaai met varken. 55x70cm., Cond.:G

A.J. van Prooijen
Startprijs 375 EUR

Albert Juranrdus van Prooyen (Groningen 1834 - 1898 Amsterdam), olieverf op paneel, romantisch Hollands landschap met rivier, boten, figuren etc. 29,5x19,5cm. Cond.: G

18x Anthon van Dyck
Resultaat: 100 EUR

Kavel met 18 gravures 17e-18e eeuw o.a: Antonie van Dyck pinxit, Antonie van Dyck Aqua Forti, diverse portretten in redelijk tot goede staat ca. 38x24cm.

Ovaal portret
Resultaat: 110 EUR

H. Chr. Jensen 19e eeuw, olieverf op linnen, herenportret 57x72cm. Cond.: G

Schilderij, Helwag
Startprijs 600 EUR

Rudolf Hellwag (Duitse School 1867 - 1942), olieverf op linnen, park met figuren 31x24cm. Cond.: G

Schilderij, Hellwag
Startprijs 600 EUR

Rudolf Hellwag (Duitse School 1867 - 1942), olieverf op linnen, park met figuren 31x24cm. Cond.: G

Aquarel ca. 1800
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, gemengde techniek op papier, portret van een meisje 27x19cm. Cond.: G

W. Schouten
Startprijs 150 EUR

W. Schouten ca. 1900, olieverf op papier, stilleven met schilderij en roofvogel 100x70cm. Cond.: G

Schilderij, schepen
Resultaat: 650 EUR

Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), , olieverf op linnen, zeilboten in een baai 24x33cm. Cond.: G

Schilderij, Geldwisselaars
Startprijs 1.000 EUR

Laith Alkhalidr (Irak), olieverf op linnen, Oosterse voorstelling met geldwisselaars 101x80cm. Cond.: G

Emil Rau
Startprijs 100 EUR

Verso Emile Rau ca. 1900 (waarschijnlijk overgeschilderde reproductie), olieverf op paneel, interieur met figuren 25x20cm. Cond.: G

W. Fekken
Startprijs 250 EUR

Willem Fekken (Amsterdam 1908 - Hilversum), olieverf op paneel, bruggetje aan Berensteinse wei 55x45cm. Cond.: G

Koekoek, zeegezicht
Startprijs 1.250 EUR

Hermanus Koekkoef 1861 (Middelbrug 1815 - 1882 Haarlen), olieverf op linnen, schepen en figuren op ruwe zee (overschilderingen, beschadigingen) 61x31cm. Cond.: M

Frits Du Mes
Resultaat: 300 EUR

Frits Du Mes, Belgische school ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met rozen. 25x45cm., Cond.: G

Geerenstein
Startprijs 450 EUR

J.A. v. Geerensteijn (pseudoniem van Cor Bouter), olieverf op linnen, landschap Giethoorn met boer in punter, geiten en kippen 100x60cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 900 EUR

Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G

H. van Tankeren
Resultaat: 100 EUR

H. van Tankeren ca. 1900 (Hollandse School), olieverf op paneel, Hoenderhof 24x17cm. Cond.: G

v.d. Ruyter
Resultaat: 150 EUR

V. de Ruyter ca. 1900, olieverf op paneel, boereninterieur 21x14cm. Cond.: G

Schilderij, ezel
Startprijs 625 EUR

J. Builler 19e eeuw, olieverf op linnen, boerin met ezel en hond 60x40cm. Cond.: G

Aquarelle, rijstpapier
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Chinese rijstpapieren aquarellen achter glas met voorstellingen van rijke dames in interieur en langs een rivier, gesigneerd ca. 1900. 36x26,5cm., beschadigd.

Italië, zeegezicht
Startprijs 180 EUR

M. Risetta ca. 1900 (pseudoniem Karl Kaufmann?), olieverf op paneel, baai met schepen 52x26cm. Cond.: G

2 Tekeningen, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee tekeningen op papier 18e eeuw: 1x damesportret met lauwerkrans en monogram L.V. 29x21cm. en 1x moeder met kinderen 29x20cm. Cond.: G

2 Engelse steendrukken
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Engelse steendrukken ca. 1930 met mooie omlijsting; 1x A Tea Garden en 1x St. James par. 70x60cm. Cond.: G

A.C. van Noort
Resultaat: 575 EUR

Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 55x45cm. Cond.: G

Puchner
Resultaat: 160 EUR

Toegeschreven aan Johann Michael Püchler 1679-1709 (Micrograaf), prent op papier, portret van Maarten Luther (het gewaad bestaat uit zeer gedetailleerde schriften). Inclusief beschrijving van Rijksmus...

Groot schilderij
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Walter Leistikon (verso) 130x92cm. Cond.: G

Mavinga, olifanten
Startprijs 800 EUR

Mavinga Ma Nkondo ( Afrikaanse School 1937 - ), olieverf op linnen, olifanten in landschap 60x90cm. Cond.: G

Frans Baayens
Resultaat: 150 EUR

Frans Baayens ( Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, landschap in Twente 60x80cm. Cond.: G

Levenscyclus in etsen
Startprijs 300 EUR

Levenscyclus van Karl Bickel, bevattende 8 etsen, diverse documentatie en levensverhaal. 1x Ets Begegnung, 1x ets Liebespar, 1x ets Das Kind, 1x ets vrouw, 1x ets man, 1x ets Schwangerschaft, 1x ets m...

Schilderij, W. Heincke
Startprijs 800 EUR

Wilhelm Heinecke (Rotterdam 1895 - ), olieverf op linnen, Hollands landschap met melkende boer en koeien 90x60cm. Cond.: G

H. Schouten, koeien-hoedster
Resultaat: 585 EUR

Henry Schouten, olieverf op linnen, koeien met boerin in de regen 60x40cm. Cond.: G

Bouwer, avondrood Italië
Startprijs 475 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (C.L. Bauer?), olieverf op paneel, Italiaans landschap 31x22cm. Cond.: G

Kyrillisch gesigneerd
Resultaat: 13.000 EUR

F. Kraykovskin? (Russische School ca. 1900, diverse etiketten verso), olieverf op linnen, landschap met huisje 64x43cm. Cond.: R

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1880 (A. Karsten?), olieverf op linnen, Oostenrijks berghuis met waterval en figuur 44x39cm. Cond.: R

Naar Dali
Resultaat: 70 EUR

Naar Salvador Dali, olieverf op paneel, surrealistisch landschap met figuren 80x75cm. Cond.: G

Martin van Waning
Startprijs 480 EUR

Martin van Waning ( Den Haag 1889 - ), olieverf op linnen, naakte danseressen in een park bij kampvuur met andere figuren 40x30,5cm. Cond.: G

J. Arsenius, straat
Resultaat: 60 EUR

J. Arsenius ca. 1950, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G

W.P. Steggeda
Resultaat: 150 EUR

W.P. Steggerda (1907-1945 Amsterdam), olieverf op linnen, dorp in de winter 70x50cm. Cond.: G

Schilderij, tapijtmakers
Startprijs 1.500 EUR

Tariq Alfayar (Irak), olieverf op linnen, tapijtverkoper 100x150cm. Cond.: G

Schilderij, Briels + boek
Resultaat: 300 EUR

Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.

Litho
Startprijs 40 EUR

Clemens Briels, lithografie op papier, Another Year is just one step away, 267/275, 30x21cm., Cond.:G

W.J. ten Berghe
Startprijs 600 EUR

Willem Jan van den Berghe (Middelburg 1823 -1901), olieverf op paneel, landschap met herten bij avond 34,5x24cm. Cond.: G

Klaas Bernink
Startprijs 250 EUR

Klaas Bernink 1979 nr. 56/152, zeefdruk op papier, boerderij in de winter 60x40cm. Cond.: G

Winterlandschap, paneel
Startprijs 350 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, winters grachtengezicht met figuren 21x25cm. Cond.: G

H. Backers
Startprijs 200 EUR

H. Backers ca. 1930, olieverf op linnen, schelpenvissers 80x90cm. Cond.: G

Hobbe Smith, strand
Startprijs 580 EUR

Hobbe Smith (Witmarsum 1862 - 1942 Amsterdam), aquarel op papier, strandgezicht met schelpenkar en figuren 12,5x7cm. Cond.: G

FR. Dolhen, zeegezicht
Resultaat: 50 EUR

Fr. Dolhem ca. 1930, olieverf op paneel, kust met branding 24x30cm. Cond.: G

2x Anthon Heyboer
Resultaat: 110 EUR

Twee werken Anton Heyboer (Sabang 1924 - 2005 Den Ilp), pastel op papier, vrouw aan het handwerken 30x40cm. Cond.: G

Klein winterlandschap
Startprijs 375 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, winterlandschap met schaatser en kasteelruïne 40x30cm. Cond.: G

Aquarel, Wolter Pon
Startprijs 200 EUR

Wolter Pon ( 1941 - 2002), aquarel op papier, liggend vrouwelijk naakt 55x76cm. Cond.: G

Kubistisch schilderij
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kubistisch figuur 60x92cm. Cond.: G

Chin. schilderij op rol
Startprijs 150 EUR

Oud Chinees schilderij op rol 20e eeuw, 2 eenden 204x56cm. Cond.: R

Chin. schilderij op rol
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees schilderij op rol (verso Kano Tanshin Morimasa 1653 - 1718), gesigneerd en met tekst, voorstelling van oude Chinese wijsheer 176x40cm. Cond.: G

LeBlanc, Dordrecht
Resultaat: 100 EUR

J. le Blanc (pseudoniem Adriaan Terhell 1863 Venlo - 1949 Beverwijk), olieverf op linnen, havengezicht Dordrecht 35x50cm. Cond.: R-G

Schilderij, religieus
Resultaat: 100 EUR

B.m.v. Conceptio 18e eeuw, olieverf op linnen, Maria met putti 58x68cm. Cond.: R

Jansen 1956, Ark
Startprijs 160 EUR

Jan? Jansen 1956, gemengde techniek op papier, Ark van Noah 75x105cm. Cond.: G

Jansen 1954, Adam en Eva
Startprijs 160 EUR

Jan? Jansen 1954, gemengde techniek op papier, Adam en Eva 107x75cm. Cond.: G

Franken, bloemstuk
Startprijs 240 EUR

M. Franken ca. 1900 (Duitse School?), olieverf op linnen, vaas met bloemen 75x55cm. Cond.: G

P. de Regt, rivierlandschap
Resultaat: 170 EUR

Pieter de Regt (Rotterdam 1853 - 1928 Rijswijk), olieverf op paneel, polderlandschap met kerk 52x31cm. Cond.: G

A. Leycer
Resultaat: 40 EUR

A. Leycer 1907 (Jugendstil) gemengde techniek op linnen, twee reigers bij waterlelies. 75x50cm/., Cond.:G

Russisch schilderij
Startprijs 80 EUR

Russische School 20e eeuw, verso Kyrillisch gesigneerd, olieverf op paneel, landschap met onweer 40,5x27,5cm. Cond.: G

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.200 EUR

Jan te Wierik 1995, acryl op papier, fantasiefiguren 65x81cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, "Spät sommertag", dorpsgezicht met brug 48x58cm. Cond.: G

Hermann Bopp
Startprijs 80 EUR

Hermann Bopp? 1903 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met beekje 73x53cm. Cond.: R

18 Franse modegravures
Resultaat: 25 EUR

Achttien Franse 19e eeuwse modegravures 21,5x13cm. Cond.: R-G

Ikoon
Resultaat: 240 EUR

Russisch ikoon, Michael te paard ca. 1900 met messing rizza 31x26x3,5cm. Cond.: G

Frans Baayens
Resultaat: 300 EUR

Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G

.
Resultaat: 85 EUR

Grieks 19e eeuws ikoon 18x13,5cm. Cond.: R-G

Ikoon, Gottesmutter
Startprijs 700 EUR

Russisch ikoon, moeder gods met de drie handen 19e eeuw 26x23x3cm. Cond.: G

Ikoon, Heilige Simeon
Startprijs 350 EUR

Russisch ikoon, de Heilige Simeon 19e eeuw 31x26x3cm. Cond.: G

Ikoon, Panteleimon
Startprijs 500 EUR

Russisck ikoon, de heilige Panteleimon eind 19e eeuw 35,5x31x3cm. Cond.: R-G

Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Russisch ikoon 19e eeuw, voorstelling van Heilige Seraphim van Sarov, één der meest recente en meest vereerde Heiligen van de Russische Orthodoxe kerk 22x17,5cm.