Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gallé vaasje
Startprijs 400 EUR

Zeldzame antieke Emile Gallé vaas ca. 1900 (Emile Gallé 1846 - 1904 Frankrijk) 9,8xø4cm. Cond.: G

2 Boheemse coupes
Resultaat: 110 EUR

Twee prachtige grote antieke Boheemse kristallen facetgeslepen en gegraveerde dekselcoupes met decor van landschap en springend hert. 1 Chip aan binnenrand van deksel, 29xø16cm. Cond.: R-G

Lalique lamp
Resultaat: 40 EUR

Oude Franse Lalique glazen tafellamp 2e helft 20e eeuw (1 chip af) 42x16x16cm. Cond.: R

Glazen fles, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Grote 18e eeuwse glazen gegraveerde fles met floraal decor. H.23cm., Cond.:G

Glazen schaal
Startprijs 40 EUR

Glazen schaal ca. 1900 met handgeschilderd floraal decor in goede staat 10xø30cm.

2 Glazen plafoniere kappen
Startprijs 50 EUR

Twee grote antieke Art Deco matglazen plafoniere lampekappen ca. 1920 (minimale chip) ø34cm. Cond.: G

Duitse pronkkaraf
Startprijs 70 EUR

Aparte oude/antieke mondgeblazen pronkkan met deksel in de vorm van een zwaan. Decor van goud en flora met ribbels en noppen (gesigneerd) 38x17x11cm. Cond.: G

Glazen voet schaal
Resultaat: 90 EUR

Glazen kelk, mondgeblazen ca. 1910 Glasfusing (mooie techniek) in goede staat 12,5xø12cm.

Vaas, Max Verboeket
Startprijs 60 EUR

Oude glazen vaas door Max Verboeket Maastricht 22x19x14cm. Cond.: G

Gekleurd glas
Startprijs 40 EUR

Grote oude mondgeblazen roemer glas met noppen 1e helft 20e eeuw in goede staat 20xø13cm.

Galle vaasje
Resultaat: 30 EUR

Oud glazen vaasje, gesigneerd Gallé (1mm chip) 9,6xø4,3cm. Cond.: R

2 Glazen voetschalen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke glazen tafel-presenteerschalen met gouddecor ca. 1880 20xø23cm.Cond.: G

Gegraveerde schaal, PIRKL
Resultaat: 70 EUR

Grote oude kristallen geslepen schaal met rondom gegraveerd landschapdecor met thema jacht met diverse figuren. Prachtige kwaliteit 2e helft 20e eeuw, Gesigneerd Stefan Poscher? ø 40cm.Cond.:G

2 Karaffen + glazen
Resultaat: 30 EUR

Twee glazen karaffen met bloemdecor en 6 glazen ca. 1900 20-41cm. Cond.: G

Glazen schotel, Rusland
Startprijs 50 EUR

Geslepen glazen schotel ca. 1900 (Rusland?) met floraal gouddecor ø27,7cm. Cond.: G

Glas, Teplitz
Startprijs 20 EUR

Antiek gegraveerd glas Bad No 2 Wannenbad Tracteur haus in Teplitz ca. 1910 H.: 13cm. Cond.: G

Karaf + 6 glazen
Startprijs 60 EUR

Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip 15-37cm. Cond.: G

3 Delen Jugendstil glas
Startprijs 20 EUR

Drie gekleurde matglazen Jugendstil delen ca. 1910 (minimale chip) 14x15x5cm. Cond.: R-G

2 Glazen snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinese glazen snuifbottles (Peking glas?): 1x met blauwe kikker en 1x met drakendecor 20e eeuw 6cm. Cond.: G

2 Glazen snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinese glazen snuifbottles (Peking glas?): 1x met groen zwaandecor en 1x met groen kooldecor 20e eeuw 7-7,5cm. Cond.: G

2 Delen glaswerk
Startprijs 25 EUR

Twee delen oud glaswerk ca. 1930 (Art Deco): 1x klein cactusvaasje (Leerdam?) en 1x stervormige onderschotel ø4-ø15cm. Cond.: G

3 Flessen, groen glas
Resultaat: 220 EUR

Drie antieke glazen flessen: 1x 17e-18e eeuwse groene bolle fles en 2x 19 eeuwse 4-kantige flessen 17xø13cm. en 23x7x7cm. Cond.: G

Glazen fles, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Grote 18e eeuwse glazen gegraveerde fles met floraal decor. H.24cm..

Opaline glazen tafelstuk
Startprijs 45 EUR

Grote 18e eeuwse Franse opaline glazen vaas met kristallen pegels, handbeschilderd met bloemendecor 35xø20cm. Cond.: G

Lamp, Snijder
Startprijs 3.500 EUR

Prachtige grote glazen lamp, gesigneerd Schneider (Charles Schneider) ca. 1910. Jugendstil in paddenstoel vorm 68x23x26cm. Cond.: G

9 Delen kristal
Resultaat: 30 EUR

Negen delen oud facetgeslepen kristal o.a; 2 schalen met plated rand, 4 schaaltjes met geschulpte rand en 3 schaaltjes met geribbelde rand 1e helft 20e eeuw ø14-21cm. Cond.: G

3 Delen glaswerk
Startprijs 20 EUR

Drie delen oud glaswerk/kristal; 1x kristallen dekselschaal (zware kwaliteit), 1x antiek gegraveerde sleutel met blauw decor (chip) en 1x glazen dekselschaal, gegraveerd met floraal decor (20e eeuw) 1...

6 Glazen lampenkappen
Startprijs 30 EUR

Zes oude matglazen lampenkappen 20e eeuw in tulpvorm 9,5xø15cm. Cond.: G

Glas in lood raam
Resultaat: 400 EUR

Prachtig groot oud gebrandschilderd glas-in-lood raam met decor van scheepvaart in 17e eeuwse stijl 98x98cm. Cond.: G

10 Glazen, verguld
Resultaat: 25 EUR

Tien oude Art Deco glazen met gouddecor (haarscheur) 5xø10cm. Cond.: R-G

3 Delen glaswerk
Startprijs 30 EUR

Drie delen glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x dolfijn Kosta Boda (chip) en 1x mondgeblazen fluitglazen (1x groot paars en 1x klein rood) 17-35cm. Cond.: R-G

Geslepen karaf
Startprijs 60 EUR

Antieke geslepen karaf met geëtst floraal slijpsel, naam Carl Schultze wapenschild met staande leeuwen en jaar 1824. Voorzien van tinnen montuur met schroefdop.

Kristallen tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Zware geslepen kristallen console-tafel ca. 1900, ideaal te gebruiken voor het decoreren van divers kleingoed en zilver. 11xø25cm. Cond.:G

Karaffen set
Startprijs 120 EUR

Likeurset 19e eeuw van blauw glas, handbeschilderd bestaande uit; goudkleurige houder met spiegel, 2 reservoirs met kraantje en 8 glazen. 1 Kraantje afgebroken maar is erbij. 31x28x15cm. Cond.: R-G

5 Delen glaswerk
Startprijs 35 EUR

Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x roze schaal (onduidelijk gesigneerd), 1x melkglazen schaal ca. 1930, 1x groenglazen schaal ca. 1930, 1x cassis/blauwe schaal en 1x geel glazen schaal ca. 1950 (chi...

Amandelgeslepen fruitschaal
Startprijs 40 EUR

Zware kristallen 19e eeuwse geslepen fruitschaal (chips rand) 16xø27cm. Cond.: R

Galle stijl vaas
Startprijs 80 EUR

Oude glazen vaas, gesigneerd Adost met decor van kersentak, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw (2 chips van voet af) 24xø12cm. Cond.: M

3 Coupes
Resultaat: 50 EUR

Drie delen oud kristal/glas 20e eeuw: 1x waaierkristallen dekselcoupe (minimale chips), 1x kristallen dekselcoupe lichtgroen (spanningsscheurtjes) en 1x amandelgeslepen dekselcoupe (goed). tevens 1 lo...

Antieke wijnkoeler
Resultaat: 20 EUR

Glazen 19e eeuwse wijnkoeler met gouddecor 17xø15cm. Cond.: G

Kristal set
Resultaat: 50 EUR

Vierdelige antieke waaierkristallen set bestaande uit: tablet, 2 glazen en schenkkan (1 minimale chip) 22-29x13cm. Cond.: G

Glazen schaaltje
Startprijs 90 EUR

Prachtige cassis-kleurige glazen Jugendstil oorvaas met 2-kleurig zweepslag bloemendecor ca. 1900. In goede staat en van mooie kwaliteit 12x18xø12,5cm.

Boheemse karaf
Startprijs 20 EUR

Boheems kristallen karaf ca. 1900 met kasteeldecor en landschapsdecor 17cm. Cond.: G

Dekseldoosje, Lalique
Resultaat: 80 EUR

Oude Lalique glazen dekseldoos met blauwglazen noppen 2e helft 20e eeuw in goede staat 9xø9cm.

Murano clown
Startprijs 60 EUR

Grote oude Murano glazen clown in goede staat 38cm.

3 Murano asbakken, clowns
Startprijs 50 EUR

Drie oude Murano glazen clown-asbakken 2e helft 20e eeuw (1 stukje aangelijmd) 14x10x11cm. en 14x14x13cm. Cond.: R-G

Glas met bloemen
Resultaat: 30 EUR

Oude Boheems kristallen beker met decor van goud en bloemen. Gemaakt van geslepen blauw en neutraal glas ca. 1930 14,5xø11cm.

4 Glazen schaaltjes
Resultaat: 25 EUR

Vier oude mondgeblazen glazen amuse schaaltjes (draadjesglas) in de kleuren violet, blauw, geel en oranje ca. 1960 3xø12cm. Cond.: G

3 Delen glaswerk
Startprijs 40 EUR

Drie delen antiek glaswerk, hoge vaas met gouddecor 19e eeuw, blauw kristallen geslepen bokaal ca. 1900 en bonbonschaal met bont floraal decor ca. 1930 of later 7-26cm. Cond.:G

2 Glazen vazen, Malta
Resultaat: 60 EUR

Twee oude glazen bolvazen van Malta; 1x floraal decor 14xø11cm. en 1x glasfusing 14xø10cm. Cond.: G

3 Delen Boheems kristal
Startprijs 70 EUR

Drie delen antiek robijnrood Boheems kristal (geslepen) ca. 1900: 1x geslepen glazen dekselpot (goed), 1x gegraveerde vaas(chips) en 1x bonbonniere (gemerkt R) (goed) 13-16cm. Cond.: R-G

Bowl schaal + onderschotel
Startprijs 40 EUR

Schitterende zware facetgeslepen kristallen bowl-dekselcoupe met onderschotel ca. 1900. Bovenrand coupe randschade onder deksel en minimale chips onderschaal 41xø31cm. Cond.: R

3 Jugendstil lampekappen
Startprijs 25 EUR

Drie antieke Jugendstil kristallen geslepen lampekappen met gestyleerd druivenranken decor. 14xø12cm., Cond.:G

Groen glazen vaasje
Startprijs 40 EUR

Oud malachiet kleurig, groen glazen vaasje met rondom putti- met guirlandes decor. In goede staat. 7.5xø 6cm.

2 Glazen kandelaars
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse amandelgeslepen glazen kaarskandelaars met minimale chips 26cm. Cond.: R-G

Glazen tafelstuk
Startprijs 35 EUR

Amandelgeslepen 19e eeuws kristallen tafelstuk met goudrand in goede staat 22xø21cm.

2 Glazen
Startprijs 25 EUR

Twee glazen bekers (ijsglas) ca. 1900 met vergulding: 1x met tekst Daradi Emlih 12-15cm. Cond.: G

2 Glazen
Resultaat: 35 EUR

Twee oude/antieke Boheemse kristallen bekers ca. 1900-1930: 1x blauw en neutraal amandelgeslepen en 1x blauw neutraal en gouddecor 15-19cm. Cond.: G

3 Delen glaswerk
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud glaswerk 1e helft 20e eeuw: 2x Art Deco vaas (1x bloemdecor, 1x tweekleurig ) en 1x wit opaline glazen vaas (handbeschilderd met bloemen en vogeldecor) 17-25cm. Cond.: G

Kunstglazen schaal
Startprijs 50 EUR

Moderne mondgeblazen glazen vaas ca. 1980, vermoedelijk Italië in goede staat 13x13cm.

Vaas, Goebel
Startprijs 50 EUR

Moderne Goebel design vaas met een Vincent van Gogh voorstelling ca. 1980 in goede staat 32x18x10cm.

Glazen inktstel
Resultaat: 30 EUR

Oude Art Deco glazen inktstel met koperen afsluiten ca. 1930 in goede staat 11x23,5x13cm.

Fles, blauwe motieven
Startprijs 20 EUR

Mondgeblazen glazen fles met emaille landschappendecor rondom ca. 1880 23cm. Cond.: G

Glazen vaas, zilv. overlay
Startprijs 45 EUR

Grote oude glazen vaas met zilver-overlay en decor van bloemenranken (overlay is sleets) 33xø15cm. Cond.: R-G

Glazen groene bokaal
Resultaat: 20 EUR

Groen glazen roemer wijnglas met geëmailleerd decor ca. 1890, voorstellend ridder met lans (Duitsland) in goede staat 27xø14cm.

Murano spiegel
Startprijs 35 EUR

Oude Venetiaanse glazen spiegel 2e helft 20e eeuw (1 bloem linksonder mist) 42x31cm. Cond.: R

5x Gekleurd glas
Resultaat: 100 EUR

Vijf delen antiek glas naar oud voorbeeld met emaille beschildering ca. 1880 met rondom wapendecor: 2x karaf (beschadigd) en 3x glas (beschadigd) 13-20cm. Cond.: M

2 Glazen vogels
Startprijs 50 EUR

Twee oude mondgeblazen glazen vogels 2e helft 20e eeuw (1 vogel kam afgeboken) 29-44cm. Cond.: R-G

2 Delen glaswerk (kunstglas)
Resultaat: 50 EUR

Twee delen modern glaswerk ca. 1988 "K en K Styling" in goede staat 21,5xø15cm. en 14xø30cm.

Schaal, Kosta Boda
Resultaat: 60 EUR

Moderne glazen Costa Boda fruitschaal, blauw/violet met waaierdesign en gele omranding in goede staat 9,5xø35cm. Cond.: G

Vaas, Maastricht
Startprijs 60 EUR

Grote kristallen vaas van Max Verboeket Maastricht ca. 1980 in goede staat 27x27x20cm.

Gegraveerde vaas
Startprijs 30 EUR

Oude gegraveerde vaas ca. 1980, monogram C.B. met romantische voorstelling van knielende man bij vrouw 22xø7,5cm. Cond.: G

Kristallen kolomkandelaars
Resultaat: 45 EUR

Stel geslepen kristallen kolomkandelaars, ieder met 5 geslepen kristallen pegels, H.: 22cm.

Kristallen tazza
Startprijs 30 EUR

Geslepen kristallen tazza (kleine randschade) op fraaie poot met ronde voet en geslepen ster op de bodem 22xø24cm.

2 Delen glas
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke delen glaswerk 1e helft 20e eeuw: 1x grote glasfusing vaas ca. 1900-1930 Art Deco (donkerblauw met geel) 29xø9,5cm. en 1x dekselpot van mat glas met floraal decor (geel/oranje/groen) 8xø1...

2 Opaline vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse opaline glazen vazen met handbeschilderd bloemendecor in goede staat 33x15xø13cm.

Kristallen kaasstolp
Resultaat: 25 EUR

Hollandse biedermeier kristallen kaasstolp met amandelslijpsel en ruitslijpsel (chips van onderschotel). Huwelijk van twee delen 21xø19cm. Cond.: R

Glas-schaal, VSL
Resultaat: 25 EUR

Grote oude glazen presenteerschaal van Val Saint Lambert met decor van kreeft,krab,vis en schelp ø33,3cm. Cond.: G

2 Antieke glazen
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek glaswerk 19e eeuw; 1x grote antieke glazen bierlaars voor 2,5L en 1x bierpul 0,3L. Beide mondgeblazen 17-33cm. Cond.: G

Glazen schenkkan
Startprijs 25 EUR

Moderne glazen mondgeblazen design schenkkan (5-kleurig met neus en ogen). Vermoedelijk Italië 21,5x21xø15,5cm. Cond.: G

Copier asbak
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse groenglazen Copier Leerdam asbak in goede staat 5xø14cm.

11 Delen kristal
Startprijs 20 EUR

Elf delen oud facetgeslepen kristal ; 2x dekselschaal, 4x onderzetters en 5x pindaschaaltjes (minimale chips) 7-13cm. Cond.: R

Art Deco schaaltje
Resultaat: 20 EUR

Aparte Art Deco glazen verdeelschaal met parelmoer-effect en vogel. Mondgeblazen ca. 1930 in goede staat 13xø18cm.

Glazen karaf
Resultaat: 15 EUR

Antieke 19e eeuwse karaf met kristal, facetgeslepen en compositie-metalen montuur ca. 1870 20x10xø9,5cm.

Divers glaswerk
Resultaat: 15 EUR

Kavel divers oud glaswerk o.a; 6 likeurglaasjes ca. 1900 met emaille beschildering (2 met chip), 2x design vaasje, 1x Baccarat glazen voet met putti, 1x losse stop en 1x inktpot (chip) 5-21cm. Cond.: ...

Glazen bord
Startprijs 50 EUR

Oud gebrandschilderde glazen schotel met landschapsvoorstelling en tekst "Dan woont heerlijkheid in ons land, zij ontmoeten elkander genade en waarheid gerechtheid en vrede zij kussen elkaar ps. 85 ve...

Divers glaswerk
Geen vanafprijs

Kavel oud glas/kristal: 1x grote waaierkristallen schaal, 2x klein kristallen schaaltje, 1x kristallen bonbonschaal, 2x kristallen facetgeslepen houders met lepels 10-25cm. en 1x grote waaierkristalle...