Oude vrijmetselaars schakelketting "Nemo Mortilium Omnibu Horis Sapit", bestaande uit diverse schakels "No. 3022 Crovenor Lodge" in goede staat 60x27cm.
Oude vrijmetselaars schakelketting "St. Leonards Lodge, Justice Philantrophy, Truth", bestaande uit diverse schakels in zeer goede staat 58x28cm.
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met figuren, man met drankfles en vrouw met snoeimes 25-26cm. Cond.: G
Koppel percussie pistolen 19e eeuw groot kaliber (gemerkt) met notenhouten kolf in goede staat 28cm.
Zware antieke bronzen schotel 18e-19e eeuw met decor van draken, kreeft en karper 6xø35,5cm. Cond.: G
Wortelnoten fineer 18e eeuwse horlogestandaard in de vorm van een staande klok. In goede originele staat 44x12x6cm.
Grote Duitse Polyphon speeldoos ca. 1880 met notenhout fineer op eiken kast. Intarsia met bloemenmotief op deksel. Technisch en optisch in uitstekende staat 23x40x36cm.
Zeldzame Arabische zilveren kromdolk met extra mes. Geheel in zilveren bewerkte schede en ringen1e helft 20e eeuw 30x19x4cm. Cond.: G
Twee zeldzame 19e eeuwse bronzen bokalen met putti en druivenranken en marmeren voet in goede staat 25x12x10cm. Cond.: G
Duitse 19e eeuwse spaanhouten handbeschilderde hoedendoos. Spanningscheur deksel, verder in goede originele staat 12x36x22cm.
Bronzen dekselbokaal met putti , figuren met bokkepoten, geit en een tijger ca. 1900 in goede staat 27x14,5xø9,5cm. Cond.: G
Antiek schaakspel van Japanse makelij 2e helft 20e eeuw met ivoren figuren, mooi bewerkt 45x23x10cm. Cond.: G
Koperen scheepskompas ca. 1900, gemerkt Sestrel no. 3848 met olielampfunctie in goede staat
Antiek Arabisch kromzwaard met echt zilveren bewerkte schede, ivoren heft en zilveren montuur ca. 1900, in goede originele staat
Uiterst zeldzame Italiaanse Renaissance houtgestoken blaasbalg ca. 1700 met bron. Voorstellingen van putti, cherubijnkop en fabelgezichten in goede staat 81x32x8cm.
Koppel pistolen 19e eeuw met damasten loop en mahoniehout. Gegraveerd en met slaghoed-functie. geheel in mahoniehouten cassette met koperen kruithoorn, lopen gemerkt E.L.G. 8x41x26cm.
Twee 19e eeuwse bronzen deksel bokalen met putti en floraal decor op ronde marmeren voet. In goede staat. 27xø12cm.
Twee Chinees bronzen vazen met cloisonne inleg ca. 1880 (emaille), met floraal gestyleerd decor in goede staat 21,5xø14cm.
Grote oude Boulle console voor een pendule 20e eeuw met bronzen armaturen (noten fineer) 43x53x23cm. Cond.: G
Aparte eikenhouten kist, rondom met smeedijzer beslagen en met 2 handvaten. 18e Eeuw of ouder met origineel slot (roodkleurig) 22x30x48cm. Cond.: G
Antiquarisch boek, "Tegenwoordige staat der Vereenigde Nederlanden Derde Deel, vervattende de beschrijving der Provincie Gelderland te Amsterdam door Isaak Tirion 1741", bevat gravures en diverse land...
Grote antieke Chinese of Japanse bronzen bewerkte vaas ca. 1900 met cloisonne inleg (emaille), decor van flora en vogels 37xø23cm.
Messing tafelstuk met dolfijn en matglazen schaal in Empire stijl, 2e helft 20e eeuw 30xø22,5cm. Cond>: G
Antieke Engelse weegschaal Salter platform Machine Engeland van 100 gram tot 50 KG. Messing wijzerplaat en gietijzeren bewerkte voet in goede staat
Groot 19e eeuws compositie metalen gegoten tafelstuk, voorstellend twee naakte dames met 2 nautilusschelpen (restauratie) 44x55x22cm. Cond.: R
Zeer grote 19e eeuwse kruideniers koffiemolen van Peugeot Frers in goede originele staat van gietijzer met messing 58x60x50cm. Cond.: G
Kavel diverse camera's o.a; Kodachrome, Polaroid, Minolta, Kodak etc. 20e eeuw. Totaal 13 stuks Cond.: R-G
Oude Art Deco asbak ca. 1930 met bronzen Pierrot 10x12x12cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse kristallen schaal in messing bewerkte houder ca. 1870 (1 chip) 11x31x17cm. Cond.: G
Zeer grote ametist van ca. 10KG in goede staat 30x29x20cm.
Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een locomotief. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x50x18cm. Cond.:...
Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een auto. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x48x17cm. Cond.: G
Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude instrumenten (gelast). Gesigneerd E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een spiegel 100x100x20cm. Cond.: G
Tafellamp ca. 1900, voorstellend een bloemenmeisje van compositie metaal 42cm. Cond.: G
Originele Horax Art Deco bureaulamp ca. 1920 met gestyleerde gietijzeren voet en groen emaille kap 35x45x23cm. Cond.: G
Moderne Tiffany stijl tafellamp met compositie metalen voet 21e eeuw2 in zeer goede staat 40xø27cm.
Russisch lakwerk opbergkistje met arreslede en figurenvoorstelling ca. 1900 in goede originele staat 8x8x13,5cm.
Russisch lakwerk opbergkistje met paardenkoets en voorstelling met figuren ca. 1900 (stempels). In goede originele staat 4,8x14x9,3cm. Cond.: G
Chinese tempelbel 19e eeuw, gemaakt van hout en metaal, onderop tekst en met een lotusbloem. In goede staat H.: 32cm.
Grote bronzen pronk-schenkkan met albast 20e eeuw (Historisme) in goede staat 53cm. Cond.: G
Grote oude/antieke bronzen scheepsbel, gemerkt "Albertano Fondeur La Sarraz". Geëlectrificeerd, gaatje voor stroomdraad ingeboord 22xø27cm. Cond.: R-G
Twee grote 19e eeuwse vergulde bronzen 3-lichts wandlamp (geëlectrificeerde) kaarskandelaars 26x56x45cm. Cond.: G
Jung 1977 (Duitse kunstenaar), moderne metalen compositie op koperplaat met houten omlijsting 124x33cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse theestoof met messing binnenbak 50x34x34cm. Cond.: G
Antieke Bentheimer zandsteen-bak (hoge diepe bak) in goede staat 32x68x51cm.
Syrisch stikwerk 18e-19e eeuw met gouddraad op velours (beschadiging) 66x57cm. Cond.: R
Antieke plated WMF Historisme pronkkan ca. 1880 (helaas mist het deksel een figuur) 32x22x16cm. Cond.: R
Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 48cm. Cond.: G
Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en messing schede 20e eeuw in goede staat 48cm.
Haal 18e-19e eeuw met gietijzeren kan, gietijzeren comfort, gewicht en wandbevestiging (5-delig) in goede staat 30-130cm.
Deel van een 19e eeuwse bronzen vaas (zonder voet) met rondom 4 Griekse dansende vrouwenfiguren 11x8,5x8,5cm. Cond.: G
Messing bewerkte etagere tafeltje in Historisme stijl 20e eeuw 72x28x28cm. Cond.: G
Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor (1 vaas licht bedeukt) H.: 15cm. Cond.: R-G
Oude Jugendstil handspiegel met zweepslagdecor en naakte dame 20e eeuw 25x11x0,5cm. Cond.: G
Twee kleine bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede originele staat 9,5cm.
Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede originele staat H.: 14cm.
Oude messing Art Deco tafellamp ca. 1930 met mooie vormgeving 23xø16cm. Cond.: G
Originele messing Art Deco tafellamp ca. 1920 in goede staat 54xø30cm.
Vier oude Art Deco/Jugendstil lampenvoeten ca. 1900-1930; 1x keramiek met bloemdecor, Jugendstil (monogram), 1x metaal Jugendstil ca. 1900, 1x terracotta Enterie Gouda ca. 1930 en 1x houten lamp Art D...
Twee Jugendstil 4-lichts kaarskandelaars ca. 1900 met vrouwenfiguur als stam (compositie metaal) 40cm. Cond.: G
Jugendstil bouillour ca. 1900 van vernikkeld messing op glazen voet 32x22x21cm. Cond.: G
Amsterdamse School "hoek-lampenkap" van metaal met stof ca. 1930 (geen lampenvitting) 30x42x25cm. Cond.: G
Jugendstil stijl standaard (schildersezel) met floraal zweepslagmotief en vrouw 20e eeuw 65x25x26cm. Cond.: G
Twee beschilderde Jugendstil dienbladen van blik ca. 1910 in goede staat 23-37cm.
Twee oude/antieke kistjes: 1x mahoniehouten 19e eeuwse fineer naaikistje met speldenkussen, vakverdeling en spiegel (Cond.: G), en 1x opengewerkt toiletkistje ca. 1930 met lade en opklapbare spiegel c...
Grote schildpad bestekdoos 19e eeuw in goede originele staat 17,5x11x4cm.
Gothische kist, 19e eeuw (of ouder). Houten kist met leder bekleed en restanten goudverf. Bronzen beslag, slot en sleutel. In goede staat 8,5x16x9cm.
Bijzondere 19e eeuwse reis-schrijfkist, gemerkt C en R patent. Opbergsysteem voor notulen met lakstempel. Bevat inktpotten, koperen doppen, uitklapbaar schrijfgedeelte met kelde en necessaire. Prachti...
Engelse 19e eeuwse rozenhouten toilet-reiskist met necessaire, gesigneerd Bramah London. Bevat o.a: potjes, zeepbakjes etc. (bewerkt). Tevens geheime sieradenlade met drukmechanisme 38x30x22cm. Cond.:...
Franse boulle lepeldoos 19e eeuw, koper inleg met rood schildpad. Buitenste koperrand laat los, verder in redelijke staat 5x8x16cm. Cond.: R
Schildpad lepeldoos 19e eeuw met daarin 12 zilveren lepels, Gebr. Deelman Groningen 1863 - 1878. Doosje heeft stukje ingelijmd, verder in goede staat 13x8x4cm.
Oude wortelnoten fineer lepelkist 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 16x4,5x7cm. Cond.: G
Twee oude Aziatische speeldozen: 1x wandschilderij met speeldoos en speelkoord 30x30x7cm. en 1x sieradendoos met landschap-beschildering (Japans lakwerk) 10,5x18x13cm. Beide in goede werkende staat.
Drie oude doosjes 19e-20e eeuw: 1x koperen tabaksdoos 19e eeuw met locomotief gegraveerd, 1x Russische lakdoos 20e eeuw en 1x Japanse sigarenbeker met schildpad-effect (bakeliet?, haarscheur) 11-20cm....
Oude wortelnoten fineer sigarenkist 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 6x12x24cm.
Kavel diverse oude opbergdoosjes en kistjes van diverse houtsoorten (glas, metaal, etc.) 20e eeuw Cond.: G
Antieke Hollandse sabel (wandelsabel) 1e helft 20e eeuw met leeuwenkop, gemerkt IJzerhouwer in zeer goede originele staat 108cm.
Arabisch geweer 18e-19e eeuw. Bewerkt en in goede originele staat 150cm.
Klein antiek Oosters geweer met Wichester mechanisme ca. 1880, extra versierd 94cm. Cond.: R-G
Oud koppensnellers mes met houten/lederen schede en houten handvat met koperdraad in originele staat 63cm.
Oud koppensnellers kapmes met houten handvat 19e-20e eeuw met bewerkt lemmet 73cm. Cond.: G
Oud koppensnellers mes met rieten/lederen schede en houten handvat 1e helft 20e eeuw in goede staat 57cm.
Antieke? Perzische helm, bijl en schild. Bewerkt en handgemaakt met maliënkolder, smeedijzeren nagels. heeft ouderdomssporen en slijtage 25-66cm. Cond.: G
Kleine oude Indonesische kris met houten schede en handvat (bewerkt) ca. 1950, 34cm. Cond.: G
Oude bajonet, gemerkt Mundlos nr. 9314.6, Duitsland WO II, in goede staat 41cm.
Antiek voorwerp met priem en kettingen (gebruik onbekend?) 41xø8cm. Cond.: G
Oude Oosterse priem/dolk van leder met hout. Intarsia van diverse houtsoorten 1e helft 20e eeuw L.: 40cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse tinnen kaarskandelaars in empire stijl 20-25cm. Cond.: R-G
Grote oude tin gegoten plaquette 20e eeuw, voorstelling van een 17e eeuws portret met hoed 48x40x3cm. Cond.: G
Kavel van 7 delen oud/antiek tin o.a: 5 tinnen borden 18e-19e eeuw, 1x beker "Reichszinn", 1x keramieken bierpul met tinnen deksel uit 1924 (Duitsland) 11-23cm.
Vier oude tinnen figuren 20e eeuw (o.a. 3x napoleon Bonaparte) 6-10cm. Cond.: G
Duitse 18e eeuwse tinnen snavelkan met bewerkt deksel en duimrust in goede staat 22xø11,5cm.
Amsterdamse school, tin geslagen schaal door J.J. Davids Amsterdam in originele staat 4,5x21,5x21cm. Cond.: G
Twee antieke tinnen klepkannen met duimrust, 19e eeuw (1 reparatie). 19-26cm., Cond.: G