Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Muziekautomaat met platen
Startprijs 5.500 EUR

Polyphon 19e eeuwse muziekkast van notenhout fineer ca. 1880 Grunderzeit. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd met volle zuilen en lade. Met muntinworp en in totaal 3 platen (ø50cm.)...

Kabinet
Startprijs 2.200 EUR

Prachtig 18e eeuws mahoniehouten fineer op eiken Louis Quinze kabinet ca. 1780. In goede staat met minimale beschadiging (woonkamer-klaar). Bevat antieke sloten en vuurverguld bronzen beslag. Geheel s...

Empire kast
Startprijs 1.800 EUR

Noord Duitse mahoniehouten Louis Seize kast ca. 1780, uitneembaar met 2 lades. In uitstekende, recentelijk gerestaureerde staat 220x130x61cm.

Mahonie kabinet
Startprijs 1.800 EUR

Hollands empire kabinet ca. 1820, mahoniefineer op eiken. Op de lijseen platte halve zuilen en koperen vergulde capitellen. het meubel is in goede staat (paar dunne krimpnaden, geen fineerschade) 220x...

Eiken tweedeurs kast
Startprijs 1.500 EUR

Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.

Vitrinekast
Resultaat: 1.600 EUR

Grote Hollandse Louis Quinze stijl notenhouten vitrine-opzetkast (porseleinkast) ca. 1910 met schappen, bronsbeslag, leeuwenpoten, bewerkte lijsten en mooi snijwerk in de koplijst. In goede originele ...

Wortelnoten porseleinkast
Startprijs 1.275 EUR

Grote Hollandse 19e eeuwse notenhout fineer porseleinvitrine met schuine zijkanten, 3 schappen en staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. 255x220x45cm. Cond.: R (restauraties)

Vitrinekast
Startprijs 1.250 EUR

Grote 18e eeuwse Franse kersenhouten vitrinekast. Oudere restauratie wormgaatjes (niet actief). Twee-delig met 2 deuren onder en 2 glasdeuren boven 235x195x50cm. Cond.: R-G

Zeldzaam damesbureau
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzaam Hollands Willem III damesschrijfbureau gemaakt van palissander en notenhout fineer, prachtig snijwerk. Rolluik en uitschuifbaar geschulpt blad, 6 lades en spiegel in opstand. In zeer goede or...

Kabinet
Startprijs 900 EUR

Groot 18e eeuws Louis Quinze kabinet met antiek bronzen beslag. Notenhoutfineer op eiken. Oude restauraties in redelijke staat. Geheel staand op klauwpoten 260x200x67cm. Cond.: G

Barokkast Duits
Resultaat: 850 EUR

Duitse eikenhouten barokkast, 18e eeuw, met dikke panelen, origineel beslag en slot. Recentelijk vakkundig gerestaureerd. Kast is voorzien van schappen. (vaste kast). 205x190x58cm.

Bonheur
Startprijs 800 EUR

Prachtige gave Hollandse Willem III Bonheur van noten met wortelnoten ca. 1860 in goede originele staat 210x108x54cm. Cond.: G

Barok commode
Resultaat: 760 EUR

Zuid Duitse notenhout fineer op grenenhout barokcommode ca. 1780 met bandintarsia (oudere restauraties). Originele sloten en beslag 88x72x122cm. Cond.: M-R

Secretaire
Startprijs 750 EUR

Oude Franse secretaire 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en lijsten. Marmeren blad, notenhout fineer en met diverse houtsoorten ingelegd. Fineer op massief eikenhouten basis. In goede staat (paar k...

Partnerdesk
Startprijs 650 EUR

Grote mahoniehouten partnerdesk 2e helft 20e eeuw met aan beide zijden deuren en lades. Uitneembaar tot 3 delen. Bandintarsia op het blad 117x200x80cm. Cond.: G

Ingelegde kist
Resultaat: 600 EUR

Duitse empire dekenkist ca. 1830 van eikenhout met notenhout etc. Ingelegd en met monogram, origineel. Oudere restauratie, in redelijk tot goede staat 80x121x62cm.

Engelse secretaire ca. 1900
Startprijs 600 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten Engelse secretaire met glasopzet. In zeer goede originele staat met origineel beslag, sloten etc.. Achter de schuine klep lades en schrijfleer. 220x93x50cm.

Naai/Speeltafel Engels
Startprijs 600 EUR

Engelse Early Victoriaanse speeltafel/naaitafel ca. 1840. Prachtig ingelegd uitklapbaar blad met diverse spelmogelijkheden, daaronder een lade voor naaigerei etc. Daaronder weer een uitschuifbare wolh...

Commode, Biedermeier stijl
Startprijs 600 EUR

Prachtige kersenhouten fineer Duitse biedermeier stijl halve-maan kastje met 3 lades, 2 deuren en bandintarsia 21e eeuw. In zeer goede staat 76x90x45cm.

Piedestal, Atlasfiguur
Resultaat: 1.150 EUR

Prachtige zeer grote 19e eeuwse notenhouten gesneden atlasfiguur. Te gebruiken als piedestal, mooie patina. In zeer goede originele staat (Historisme ca. 1880, vermoedelijk Duitsland). Mooie kwaliteit...

Ingelegde secretaire
Startprijs 580 EUR

Zeer rijk bewerkte gefineerde kast met intarsia, bronzen beslag en lijstenwerk. Geslepen glas met links en rechts een vitrine-gedeelte. Middenboven met bovenlades achter de deur en middenonder met 2 l...

Mahonie bureau
Startprijs 500 EUR

Antiek Duits Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Recentelijk vakkundig gerestaureerd met prachtig snijwerk en bloemenmotief. Bevat 5 lades in de tafel en 3 lades in het bovenstuk. Twee deurtjes ...

Secretaire, Louis Philippe
Resultaat: 725 EUR

Prachtige mahoniehouten-fineer Louis Philippe secretaire ca. 1870 met prachtige kroon (uitgesnedene bloemen en koekoek). Ahorn fineer binnenleven met lades en zwart gelakte halve zuilen. In zeer goede...

Penant
Startprijs 500 EUR

Antieke Duitse mahonie fineer laat Biedermeier penantkast, ca. 1840, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. 84x71x40cm.In goede staat