Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grand Tour souvenier
Startprijs 1.200 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen empire Grand Tour de Souvernir ca. 1820 met 3 olielampen, schaal met putto, faun, hertenkoppen, ibissen etc. In goede originele staat 69x31x35cm.

Empire kandelaren
Startprijs 1.200 EUR

Twee grote zeldzame massief bronzen 19e eeuwse empire kaarskandelaren 6-lichts, staand op leeuwenpoten met koppen en ibis ca. 1820. In zeer goede originele staat 70xø23cm.

Kist, 19e eeuw
Resultaat: 1.050 EUR

Eikenhouten kist met vele figuren uit been gesneden, voorstellend de toeschouwers van de Hemelvaart van Jezus. Rondom met 31 handgesneden figuren. Op het deksel afbeelding van Jezus met engelen 2e hel...

2 Cloisonne vazen, Anabel
Startprijs 850 EUR

Twee oude Chinese geëmailleerde koperen vazen met floraal- landschap- en figurendecor 20e eeuw op houten consoles in goede staat b57x27x15cm.

Ingelegd geweer
Startprijs 800 EUR

Oude Oosterse voorlader ca. 1900, ingelegd met been en koper 137cm. Cond.: R-G

2 Kandelaren, 17e eeuw
Startprijs 800 EUR

Twee zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, vermoedelijk Duitsland (omgeving Neurenberg). Kaarspinnen zijn niet identiek 38-39cm. Cond.: G

2 Vuurvergulde kandelaars
Startprijs 800 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 6-lichts kaarskandelaars met putti, guirlandes en rankendecor in zeer goede originele staat 65cm.

2 Vuurvergulde kandelaars
Startprijs 800 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 4-lichts kaarskandelaars in rococo stijl met putti en floraal decor zeer goede originele staat 63cm.

Tuibeeld, vrouw
Startprijs 750 EUR

Groot antiek gegoten zandsteen tuinbeeld, voorstellend een Griekse godin met amfora en losse kelk, 19e eeuw. Lichte beschadigingen 161cm. Cond.: R-G

Smeedijzeren kistje
Resultaat: 600 EUR

Prachtig 17e eeuws smeedijzeren kistje in originele staat. Groot opengewerkt slot onder het deksel en originele sleutel (slot werkt) 15x24x12cm. Cond.: G

Geweer met metaal bekleed
Startprijs 500 EUR

Vroeg Oosterse voorlader 18e eeuw met metaal bekleed. Hout is gebroken op 2 plaatsen 122cm. Cond.: R

Wandkandelaars, engel
Startprijs 475 EUR

Twee grote oude vergulde houtgestoken 3-lichts wandkandelaars met engelen 20e eeuw 62cm. Cond.: G

Hartebeest
Resultaat: 400 EUR

Hartebeest (Afrika: Bubale Male), geprepareerd met officiële papieren in zeer goede staat 105x43x74cm.

2 Bronzen vazen
Startprijs 400 EUR

Twee grote zware oude bronzen dekselvazen met ramskoppen, guirlandes en druivenranken in goede staat (mogelijk rond 1900 of later) 38xø16cm.

2 Wandkandelaren
Startprijs 400 EUR

Twee prachtige grote messing wand-kaarskandelaars. Verstelbaar 1e helft 19e eeuw in zeer goede originele staat 40x31x15cm.

Chello
Startprijs 380 EUR

Oude vooroorlogse Chello met etiket "Golden Strad imported by Boosey & Hawkes London", Made in Hungary. Inclusief strijkstok in goede staat 85x32x18cm.

3 Delen boekwerken
Startprijs 375 EUR

Drie Hollandse antiquarische boeken over Nederlandse historie-penningen uit de 18e eeuw door Gerard van Loon, deel 1,2 en 4. Boeken staan vol met gravures 42x30cm. Cond.: R

2 Chinese bronzen vazen
Startprijs 350 EUR

Twee bronzen Chinese 4-lichts kaarskandelaren met paradijsvogeldecor ca. 1900 H.: 43cm.

Messing tabaksdoos
Startprijs 300 EUR

Hollandse ovale messing tabakdoos, ca.1700, voor-en achterzijde bewerkt met Bijbelse voorstelling en inscriptie. 15x8x4cm.

Cloisonne vaas
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen cloissone vaas met olifanten grepen en emaille inleg met floraal- en paardendecor (bodem zit los) 54cm. Cond.: G

Hanglamp
Startprijs 300 EUR

Prachtige grote bronzen 4-lichts hanglamp met rondom gebogen glas in Louis Quinze stijl 20e eeuw. 100xø40cm. Cond.: G

Haardscherm
Startprijs 280 EUR

Oude messing uitschuifbare waaiervormig haardscherm in goede staat 60x90x15cm.

Banjo, kwik barometer
Startprijs 275 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten kwikbarometer, gesigneerd J.W. Balli Groningen. In goede originele staat. 98x19x6cm.

Dubbelloops geweer
Resultaat: 275 EUR

Prachtig 19e eeuw dubbelloops gegraveerd geweer met damast loop en dubbele haan in goede staat 110cm.